Enea Festiwal | fot.: materiały partnera zewnętrznego

Brodka, Taco Hemingway i wielu innych artystów na Enea Spring Break 2016!

Znamy pięćdziesięciu artystów, którzy wystąpią na Enea Spring Break Showcase Festival & Conference! W dniach 21-23 kwietnia w kilkunastu miejscach koncertowych Poznania wystąpi między innymi Brodka z materiałem z nowego albumu, Taco Hemingway, czyli najważniejsze odkrycie muzyczne 2015 roku oraz Stara Rzeka – odpowiedzialny za ten projekt Kuba Ziołek nominowany jest do tegorocznego Paszportu Polityki. Sponsorem tytularnym imprezy została Enea, która współpracowała z festiwalem już przy edycji 2015

– Festiwal z roku na rok mocno się rozwija, a kolejne jego edycje odnoszą sukces. W ubiegłym roku obserwowaliśmy wielką muzyczną energię, która towarzyszyła temu wydarzeniu – powiedziała Olga Fasiecka, dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej Enea.

– Liczymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu festiwal Enea Spring Break dalej będzie wspierał młode i obiecujące zespoły muzyczne. Dla nas udział w festiwalu w charakterze sponsora tytularnego jest dobrą okazją do promocji naszych produktów – dodała Olga Fasiecka.

Warto zaznaczyć, że dwie poprzednie edycje festiwalu wyprzedały się z dużym wyprzedzeniem.

W ramach Enea Spring Break odbędzie się ponad 100 koncertów, w programie imprezy znajdą się także jak co roku panele oraz warsztaty.

Więcej informacji o Enea Spring Break oraz pełna lista ogłoszonych artystów pod adresem www.spring-break.pl

@infoWire

Sprawdź także

festiwal muzyczny światła noc

Czy w 2021 odbędzie się Festiwal Frytka OFF-Jazd?

Chłodna dotąd wiosna powoli rozkwita. Robi się coraz cieplej, obostrzenia pandemiczne są luzowane. Tym samym …