plaża Ustronie Morskie
Jedną z ciekawszych nadmorskich destynacji w Polsce stanowi Ustronie Park gdzie, oprócz pola namiotowego, na turystów czekają nowoczesne i wygodne domki | fot.: materiał partnera

Camping nad morzem? To prostsze, niż myślisz!

Masz wrażenie, że w twój urlopowy wypoczynek wkradła się monotonia? Chcesz spróbować czegoś nowego? A może marzy ci się wypoczynek na łonie natury w campingowym klimacie? Jeśli tak, spróbuj zamienić hotele, ośrodki i kwatery w przyjemny camping nad Bałtykiem, łączący w sobie komfort i liczne atrakcje z elementami przygody!

Przygoda połączona z wygodą

Wielu z nas wydaje się, że na pewnym etapie życia, zwłaszcza po założeniu rodziny, bushcraft pod namiotem bądź tarpem z elementami survivalu i trekkingiem to dość niewygodna i trudna do zorganizowania forma wypoczynku. Nie oznacza to jednak, że miłośnicy wakacji na łonie natury za każdym razem muszą wybierać hotele lub pensjonaty. Wspaniały urlop nad morzem możesz spędzić wraz z rodziną na nadmorskim campingu, gdzie wszystko, czego potrzebujesz jest pod ręką, ale noclegi spędzone w namiocie, w przyczepie campingowej lub wynajętym kamperze wprowadzają do wypoczynku element niezapomnianej przygody!

W nadmorskich campingach nie brakuje przestrzeni – nie napotkasz tu zgiełku charakterystycznego latem dla popularnych bałtyckich kurortów. Swój mały obóz możesz rozbić w cichym i zadrzewiony miejscu osłoniętym od słońca i innych turystów. Jednocześnie w wielu miejscach tylko kilka kroków dzieli cię piękne piaszczyste plaże od miejsca, w których mieści się camping. Ustronie Morskie są tego świetnym przykładem!

Warto mieć na uwadze fakt, że tak zorganizowane wczasy to prawdziwa atrakcja także dla najmłodszych, którzy w ten sposób odpoczną od cyfrowych form rozrywki. W zamian poznają tajniki grillowania, dowiedzą się, jak rozbić namiot i odetchną świeżym nadmorskim powietrzem. W razie potrzeby jednak rodzice znajdą tuż obok restauracje serwujące śniadania, obiady oraz kolacje, a także niezbędną łazienkę i prysznic.

Atrakcje wokół campingu

Relaks nad Bałtykiem pozwala zrelaksować się na łonie natury, bez konieczności rezygnowania ze wszystkich nadmorskich atrakcji i zorganizowanych form rekreacji! Dobry camping jest wyposażony w obiekty sportowe oraz wypożyczalnię sprzętu. W niektórych przypadkach będzie w stanie zapewnić również zorganizowane animacje dla najmłodszych, aby mogli zaprzyjaźnić się z rówieśnikami, a rodzice zyskali zasłużoną chwilę wypoczynku. Wybierając miejsce wyjazdu szukaj punktów, w których nie zabraknie miejsc do grillowania, altanek pozwalających skryć się przed upalnym słońcem bądź deszczem, a jeśli lubisz nieco zresetować umysł – również barów z muzyką, wyposażonych w taneczny parkiet i menu pełne lokalnych przysmaków. Im więcej możliwości oferuje nadmorski camping, tym większa pewność, że na swoich rodzinnych wakacjach ani przez chwilę nie poczujesz nudy, która po kilku dniach nierzadko dopada gości zatłoczonych hoteli.

Camping Ustronie Morskie – wypoczynek nad Bałtykiem

Jedną z ciekawszych nadmorskich destynacji w Polsce stanowi Ustronie Park gdzie, oprócz pola namiotowego, na turystów czekają nowoczesne i wygodne domki. Ustronie Morskie to bez wątpienia ciekawa lokalizacja nad polskim morzem – nie brakuje tu atrakcji i pięknych plaż, ale nie panuje też tłok znany z kurortów w popularnych miastach – tym bardziej, jeśli zdecydujesz się na camping. Ustronie Morskie, a konkretnie zlokalizowany tutaj ośrodek Ustronie Park to miejsce z ogromnym, położonym w lesie nad samym morzem polem campingowym dla namiotów, przyczep i kamperów. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów, boiska do piłki nożnej i siatkówki, relaksująca sauna, plac zabaw z trampoliną i kącik zabaw dla dzieci. Tutejsza restauracja serwuje lokalne przysmaki i zapewnia pełne wyżywienie, a wieczorami goście relaksują się przy koncertach i recitalach. Dzieci mogą liczyć na zorganizowane programy animacyjne i zajęcia kreatywne, przewidziane zresztą również dla dorosłych.

Jeśli interesuje cię doskonale zorganizowany camping lub przestronne, wyposażone w łazienkę, kuchnię i taras domki, Ustronie Morskie to idealne miejsce na twoje wymarzone wakacje!

Materiał partnera