Parking w centrum Warszawy – gdzie zaparkować?

Ponieważ centrum Warszawy to strefa płatnego parkowania, to wszystkie znajdujące się tam parkingi są płatne. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Kierowcy poruszający się po dużych miastach narzekają na brak miejsc parkingowych. Mieszkasz w Warszawie? Od czasu do czasu załatwiasz sprawy w centrum? Dowiedz się, gdzie znajdziesz tani parking w Warszawie Śródmieściu.

Parkingi w centrum Warszawy

Ponieważ centrum Warszawy to strefa płatnego parkowania, to wszystkie znajdujące się tam parkingi są płatne. Czy jako kierowca masz szansę na tanie miejsce postojowe? Okazuje się, że tak. Spółka Interparking Polska uruchomiła w ostatnim czasie parking podziemny przy ulicy Pięknej 20.

Parkingi w centrum Warszawy mają to do siebie, że najczęściej kierowcy nie mogą dokonać rezerwacji miejsca. W przypadku parkingu przy Pięknej 20 jest inaczej – rezerwacji dokonasz w wygodny sposób, bo przez internet. Wystarczy wejść na stronę internetową właściciela parkingu, czyli spółki Interparking Polska.

Tani parking – Warszawa

Ile kosztuje pozostawienie samochodu na parkingu przy Pięknej 20? W porównaniu z innymi parkingami, to tani parking. Warszawa Śródmieście oferuje wiele atrakcji i ten fakt wziął pod uwagę właściciel parkingu przy Pięknej 20. Aktualny cennik prezentuje się następująco:

  • całodniowy postój na parkingu kosztuje 22 zł,
  • 25 zł zapłacą kierowcy, którzy chcą pozostawić samochód na parkingu na cały dzień, ale jednocześnie przewidują jeden wyjazd z niego w trakcie parkowania,
  • za 4 godziny postoju rachunek wyniesie 10 zł, za 5 godzin 12 zł, a za 6 godzin 15 zł.

Łatwo obliczyć, że godzina parkowania na parkingu w Warszawie Śródmieściu kosztuje 3 zł, przy czym kierowcy pozostawiający na nim samochód na dłużej mogą liczyć na atrakcyjne rabaty – cena za godzinę postoju jest wówczas niższa.

Interesuje Cię tani parking Warszawa Śródmieście, bo właśnie tam od poniedziałku do piątku pracujesz? Dla osób pracujących w okolicy parkingu Piękna 20 właściciel przygotował atrakcyjną ofertę w postaci miesięcznego abonamentu. Ceny zaczynają się od 180 zł. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie internetowej spółki Interparking. Tam również możesz wypełnić formularz, zgłaszając zapotrzebowanie na abonament parkingowy.

Tani parking Warszawa Śródmieście – o czym pamiętać?

Parking Warszawa Śródmieście przy Pięknej 20 to parking podziemny ze 120 miejscami postojowymi. Wjazd znajduje się od ulicy Kruczej. Za parking możesz zapłacić na dwa sposoby – gotówką lub kartą płatniczą. Na terenie parkingu rozmieszczone są kasy automatyczne. Jeżeli rezerwujesz miejsce postojowe przez internet, możesz od razu uregulować rachunek.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

2 linia metra

Budowa metra w Warszawie – na jakim etapie są teraz prace?

Warszawa jako jedyne miasto w Polsce ma linię metra. W 1903 r. powstały pierwsze szkice …