Nagroda specjalna za paragon fiskalny od kosmetyczki lub fryzjera

Aby wziąć udział w zabawie, od października do grudnia 2015 roku trzeba skorzystać z usług kosmetyczki lub fryzjera | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Loteria Ministerstwa Finansów ma zachęcać konsumentów do odbierania paragonów fiskalnych. Ta prosta czynności da szansę na wygranie cennych nagród: samochodów, laptopów i tabletów. Losowania w ramach Narodowej Loterii Paragonowej będą się odbywały co miesiąc, przez rok, licząc od listopada 2015 roku. Warto jednak pamiętać o tym, że raz na kwartał można zdobyć nagrodę specjalną – samochód osobowy Opel Insignia.

Co 3 miesiące mają się odbywać losowania paragonów fiskalnych pochodzących z premiowanej branży. Od 1 października do 31 grudnia 2015 roku wyróżnioną dziedziną jest „Fryzjerstwo oraz inne zabiegi kosmetyczne”. Następnie premiowane będą paragony wystawiane w gabinetach lekarskich i dentystycznych oraz warsztatach samochodowych.

Znane są także daty losowań nagród specjalnych, czyli 4 samochodów osobowych Opel Insignia (każdy o wartości 95 552,50 złotych). Będą to: 18 stycznia, 18 kwietnia, 18 lipca i 17 października 2016 roku.

Co zrobić, aby wziąć udział w losowaniu nagrody specjalnej?

Uczestnikami losowania nagrody specjalnej zostaną osoby, które na stronie internetowej loterii zarejestrują paragon pochodzący z premiowanej branży. Oznacza to, że od października do grudnia 2015 roku trzeba skorzystać z usług kosmetyczki lub fryzjera. Co więcej, paragon należy zarejestrować w miesiącu, w którym został on wystawiony.

– Przykładowo: jeśli skorzystamy z usług kosmetyczki w październiku 2015 roku, otrzymany paragon fiskalny musimy zgłosić do loterii w tym samym miesiącu. Istnieją również dodatkowe warunki. Po pierwsze, pod uwagę będą brane jedynie paragony fiskalne wystawione na kwotę co najmniej 10 złotych. Po drugie, dokument tego typu może zarejestrować tylko osoba pełnoletnia – tłumaczy ekspert Polskiego Centrum Kas Fiskalnych, Marcin Ciechowicz.

Rejestracja paragonu, również tego z branży premiowanej, nie jest skomplikowana. Wystarczy poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej loteriaparagonowa.gov.pl.

Ważna uwaga: z listy rozwijanej należy wybrać wyróżnioną branżę. Obowiązkiem uczestnika jest także zachowanie zarejestrowanego paragonu fiskalnego.

Wyniki losowań w telewizji i na stronie internetowej

Relacje ze wszystkich losowań, w ramach Narodowej Loterii Paragonowej, będzie można obejrzeć w telewizji TVP Regionalna. Wyniki zostaną również opublikowane na stronie internetowej akcji. Dzięki temu uczestnicy będą mogli z łatwością sprawdzić, czy któryś z zarejestrowanych przez nich paragonów został wylosowany. Co więcej, organizator loterii ma się bezpośrednio kontaktować ze zwycięzcami.

– W formularzu zgłoszeniowym, dostępnym na oficjalnej stronie Narodowej Loterii Paragonowej, uczestnik musi podać swój numer telefonu oraz adres e-mail. Warto zadbać o to, aby dane zostały poprawnie wprowadzone, gdyż umożliwi to organizatorowi późniejszy kontakt – tłumaczy Marcin Ciechowicz.

Branża premiowana ma się zmieniać co 3 miesiące: w styczniu, kwietniu i lipcu 2016 roku. W każdym losowaniu nagrody specjalnej do wygrania będzie jeden samochód osobowych Opel Insignia.

AW

Sprawdź także

kosmetyki na wakacje

Wakacyjna kosmetyczka – czego nie może w niej zabraknąć?

Letnie podróże, te małe i duże, często planujemy już na kilka miesięcy wcześniej – opracowujemy …