procenty, wizualizacja rabatu
W marcu możemy liczyć na zniżki sezonowe na grupy towarów, które są najbardziej poszukiwane wśród klientów na początku wiosny | fot.: materiał partnera zewnętrznego

7 nadchodzących wyprzedaży w marcu 2020

Myślimy, że zgadzacie się z tym, że obecność w sklepie pary ślicznych butów wcale nie jest powodem do ich zakupu. Inna sprawa, jeśli te buty objęte są promocją i możemy kupić je ze zniżką nawet do 70%. Jeśli masz w marcowych planach dość kosztowne zakupy lub po prostu lubisz oszczędzać, nasza lista z 7 nadchodzącymi wyprzedażami w marcu będzie dla Ciebie naprawdę bardzo przydatna.

Tradycyjne zniżki w gazetkach promocyjnych

Praktycznie każdy wielki polski sklep lub sieć sklepów publikuje własne gazetki promocyjne. Ukazują się najczęściej raz w tygodniu lub raz na 10 dni. Warto śledzić zamieszczane w nich oferty, gdyż nie tylko są wygodne same w sobie, ale i często łączą się z innymi marcowymi zniżkami i rabatami. Jeśli chcesz mieć najnowsze gazetki promocyjne zawsze pod ręką – na stronie www.rabato.com zaprezentowane są najnowsze promocje i oferty od polskich sklepów, pozwalające oszczędzać podczas zakupów online, jak i zakupów stacjonarnych.

Dzień kobiet a oszczędzanie

Święta – to nie tylko czas na uzyskanie pozytywnych emocji i jaskrawych przeżyć, to również czas na kupowanie taniej! Jednym z najważniejszych świąt w marcu jest Dzień Kobiet, dlatego wiele sklepów organizuje z tej okazji zniżki oraz promocje, oferując obniżone ceny na towary, które świetnie nadają się do tworzenia wspaniałych prezentów. Wśród nich znajdą się:

  • Ubrania i buty;
  • Kosmetyki i perfumy;
  • Elementy wystroju wnętrz;
  • Kwiaty, w tym te w doniczkach itd.

Towary sezonowe a zniżki w marcu

W marcu możemy liczyć na zniżki sezonowe na grupy towarów, które są najbardziej poszukiwane wśród klientów na początku wiosny, a są to:

  • Kwiaty dekoracyjne w doniczkach, nasiona i akcesoria ogrodnicze;
  • Lekkie sportowe obuwie i kostiumy do uprawiania sportu na świeżym powietrzu;
  • Wszystko, co będzie potrzebne do organizacji pikników;
  • Oryginalne dekoracyjne elementy do przygotowania wygodnej strefy relaksu na tarasie lub balkonie.

Marcowe przygotowania do Wielkanocy

Ponieważ Wielkanoc najczęściej wypada w kwietniu, towary niezbędne do niezapomnianego obchodzenia tych Świąt możemy kupić zaczynając już od marca. Wiele sklepów organizuje akcje promocyjne na grupy towarów tego typu. Dlatego śledząc oferty promocyjne za pomocą portalu Rabato łatwo kupimy wszystko, czego będziemy potrzebować do wielkanocnego koszyczka i na stół – nie tylko wcześniej, ale i zdecydowanie taniej.

Zbiory zniżek

Posługując się zbiorami zniżek, takimi jak Rabato, możesz porównać oferty promocyjne większości polskich sklepów i wybrać najbardziej odpowiednie oraz opłacalne z nich. Zaletą jest to, że możesz dokonać takiego porównania w dowolnym miejscu (wystarczy posiadać Internet), jak i z dowolnego urządzenia.

Weekend zniżek

Marcowy weekend zniżek – to już dobrze zakorzeniona tradycja, ciesząca się wielką popularnością wśród klientów. Najwięcej towarów w cenach promocyjnych znajdziemy online, ale nie warto rezygnować też z ofert sklepów stacjonarnych. Chociaż w marcu nie mamy żadnej niedzieli handlowej, warto pilnować dużych supermarketów, które organizują weekend zniżek w jedną lub nawet kilka sobót miesiąca.

Wyprzedaże zimowych kolekcji

Super opcja dla oszczędnych, dostępna zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Pozwala dobrze zaoszczędzić na ciepłych ubraniach i akcesoriach, które z całą pewnością nie stracą aktualności również w przyszłym sezonie. Warto wziąć pod uwagę, że jednocześnie z takimi wyprzedażami organizowane są czasem promocje na rzeczy z nowych kolekcji lub na wiosenne kolekcje z przyszłych sezonów. Jeśli nie zależy Ci na tym, by w całości ubierać się w trendową odzież, marzec jest świetnym czasem na aktualizację garderoby dla całej rodziny.

Chociaż marzec nie jest uważany za miesiąc, w którym znajdziemy najlepsze oferty cenowe w polskich sklepach (tradycyjne są to listopad i styczeń), posługując się naszą listą możesz zrobić bardzo opłacalne zakupy, oszczędzając od 25% do 70% na większości towarów.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

upadłość konsumencka

Masz długi? Sprawdź, czy pomoże Ci upadłość konsumencka

W polskim prawie upadłość konsumencka dostępna jest już od dłuższego czasu, natomiast obecnie jej przepisy …