prezent na dzień matki
26 maja spędź z mamą czas i przygotuj osobiste, wyjątkowe upominki | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Jak uczcić Dzień Matki? 3 wyjątkowe pomysły

Dzień Matki to doskonała okazja, by pokazać mamie, jak wiele dla Ciebie znaczy. Chcesz jej podziękować za wszystko, co dla Ciebie zrobiła? A może zastanawiasz się, jak uczcić ten dzień, aby poczuła się wyjątkowo — tak jak Ty się czujesz każdego dnia dzięki niej? Kolejny kubek z napisem „Najlepsza mama na świecie” nie wystarczy. Poznaj pomysły na wyjątkowe upominki z okazji Dnia Matki, również te last minute!

1. Wspólny wyjazd do SPA

Mama rzadko odpoczywa i robi coś dla siebie. Cały czas skupia się na tym, aby zapewnić Tobie i rodzeństwu wszystko, czego potrzebujecie. Teraz to Ty musisz o nią zadbać, więc zabierz ją do SPA!

Weekendowy pobyt w ośrodku, w którym będzie można skorzystać z zabiegów na twarz, włosy i ciało, z pewnością pozytywnie wpłynie na jej samopoczucie. Ponadto wspólny wyjazd to doskonała okazja do długich rozmów, dzięki którym jeszcze bardziej się do siebie zbliżycie.

Koniecznie udokumentuj wspólny wyjazd na fotografiach. Później wykorzystasz je do zrobienia wyjątkowej pamiątki. W ofercie foto.fuji.pl można zamówić instapack, czyli zestaw dekoracji do domu, który składa się z:

  • kwadratowych odbitek;
  • ozdobnych klamerek;
  • sznurka — można zawiesić go na ścianie i przymocować do niego zdjęcia;
  • ramki — można w niej umieścić fotografie zamiast na sznurku.

Za pomocą tego pakietu mama stworzy ozdobną girlandę ze zdjęciami na ścianie. To nie tylko świetna pamiątka, ale także ciekawa dekoracja wnętrza. Instapack można przymocować np. na lodówce, nad biurkiem czy łóżkiem. Jego zaletą jest to, że można swobodnie wymieniać odbitki i dopasowywać ozdobę do okoliczności.

2. Wyjście do prestiżowej kawiarni/restauracji

Twoja mama nie ma czasu na weekendowe wyjazdy? Nic straconego! Zabierz ją do prestiżowej kawiarni lub restauracji, w której można skosztować świeżo mielonej kawy i wypieków prosto z pieca. Wspólny posiłek będzie idealną okazją do porozmawiania i do odświeżenia Waszej relacji.

Pamiętaj jednak, żeby zarezerwować stolik z wyprzedzeniem. 26 maja może się okazać, że nie tylko Ty zamierzasz uczcić Dzień Matki w wyjątkowym miejscu. Zatem jeśli chcesz mieć pewność, że w kawiarni lub restauracji będzie dla Was miejsce, zadzwoń wcześniej i „zaklep” miejsce.

3. Wspólna sesja zdjęciowa z mamą

Chcesz uwiecznić Dzień Matki w tym roku? Co powiesz na wspólną sesję zdjęciową z najważniejszą kobietą w Twoim życiu? Wielu fotografów oferuje mini sesje z okazji 26 maja. W ich ramach można otrzymać np. 10-15 profesjonalnie obrobionych zdjęć, na których pięknie przedstawiono Waszą relację. Ponadto fotograf może wykonać kilka ujęć tylko Twojej mamy – takich, które będą podkreślać jej urodę.

Takie zdjęcia warto wywołać, np. w formie fotowydruków. To fotografie w dużym formacie na profesjonalnym papierze fotograficznym lub na płótnie. Można je zamieścić na piance lub naciągnąć na blejtram. Dzięki temu będą od razu gotowe do zawieszenia na ścianie.

Takie fotowydruki doskonale się sprawdzają jako dekoracja, np. korytarza, salonu czy sypialni. Są dostępne w różnych rozmiarach. Można zatem stworzyć z nich wyjątkowy kolaż, który będzie przyciągać spojrzenia i zdobić wnętrze. Można także wywołać jeden duży obraz, który będzie główną ozdobą przestrzeni.

26 maja spędź z mamą czas i przygotuj osobiste, wyjątkowe upominki. Dzięki temu to święto zapadnie w pamięć na długie lata.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Robojet - idealny prezent

Idealny prezent na Dzień Matki

Aby prezent na Dzień Matki naprawdę ucieszył, podaruj jej to, co sprawi jej faktyczną przyjemność. …