pożyczka dla zadłużonych
Najwygodniej jest zaciągnąć pożyczkę przez internet. Oferty pożyczek dla osób zadłużonych posiada kilkanaście firm pozabankowych i w każdej można uzyskać pożyczkę bez gwaranta czy innego zabezpieczenia | fot.: materiał partnera

Pożyczka dla zadłużonych – jak ją uzyskać?

Osoby zadłużone, które spłacają już kilka pożyczek czy kredytów, mają utrudniony dostęp do kolejnych produktów bankowych i pozabankowych. Utrudniony, ale nie niemożliwy – jedną z alternatyw jest pożyczka dla zadłużonych.

  1. Pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta na nawet kilkanaście tysięcy złotych
  2. Czy jest potrzebne zabezpieczenie pożyczki?
  3. Pożyczka dla zadłużonych – okres kredytowania

Najwygodniej jest zaciągnąć pożyczkę przez internet. Oferty pożyczek dla osób zadłużonych posiada kilkanaście firm pozabankowych i w każdej można uzyskać pożyczkę bez gwaranta czy innego zabezpieczenia.

Pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta na nawet kilkanaście tysięcy złotych

Chcąc zaciągnąć pożyczkę dla zadłużonych, nie można liczyć na możliwość pożyczenia wysokiej sumy. Pod tym względem oferty firm są bardzo zróżnicowane – w niektórych górny próg pożyczkowy stanowi zaledwie 3 tys. zł, w innych pożyczkodawcy oferują nawet 15 tys. zł. Konkretne oferty można znaleźć na https://eurocent.pl/pozyczka-dla-zadluzonych-bez-gwaranta.

Czy jest potrzebne zabezpieczenie pożyczki?

Pożyczkobiorcy posiadający już zadłużenie, nie są atrakcyjnymi klientami dla firm pożyczkowych, szczególnie w przypadku, w którym zalegają ze spłatą zaciągniętych zobowiązań. Rośnie ryzyko braku spłaty pożyczki, a tym samym poniesienia straty przez pożyczkodawcę. Z tego powodu niewiele firm decyduje się na wprowadzenie do swojej oferty produktu, jakim jest pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta lub innego zabezpieczenia. Na rynku można więc spotkać się zarówno z ofertami firm niewymagających żadnego zabezpieczenia, jak i z takimi, w których nie wymagany jest gwarant, ale zabezpieczenie pożyczki w formie, np. hipoteki. Z wyborem konkretnej oferty wiążą się oczywiście dodatkowe formalności. Najprostsza pożyczka dla zadłużonych bez jakichkolwiek zabezpieczeń wymaga jedynie złożenia wniosku online i uwierzytelnienia swoich danych. W przypadku pożyczek, w których wymagane jest zabezpieczenie, zwykle należy spełnić dodatkowe formalności.

Pożyczka dla zadłużonych – okres kredytowania

Pożyczki dla zadłużonych dostępne w firmach pożyczkowych mają formę zarówno pożyczek ratalnych, jak i chwilówek. Okres kredytowania w przypadku tych pierwszych wynosi od kilku do kilkudziesięciu miesięcy, natomiast w przypadku tych drugich rzadko wykracza poza 90 dni. Niezależnie od wybranej formy pożyczki, można ją otrzymać nawet w 15 minut, spełniając podstawowe formalności. Należy do nich wysłanie wniosku online oraz uwierzytelnienie danych zawartych we wniosku.

Materiał partnera

Sprawdź także

wakacje kredytowe

Wakacje kredytowe – kto może skorzystać, do kiedy złożyć wniosek w banku?

Już od 29 lipca kredytobiorcy mogą składać wnioski o wakacje kredytowe, czyli wstrzymanie płatności rat kredytu hipotecznego. Jednak …