Prezent na urodziny inny niż wszystkie!

To opcja idealna dla tych, którzy chcieliby poczuć nieco adrenaliny, ale jednocześnie nie czują się na siłach skoczyć na bungee czy ze spadochronem. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Tort, świeczki, rodzina wokół stołu i gromkie „sto lat!” niosące się po okolicy. Dokładnie w ten sposób od wielu lat obchodzone są tradycyjne urodziny. Babcia ściska wnuki życząc im kolejnych sukcesów szkolnych, wujek wspomina swoje młode lata, a rodzice zastanawiają się czy podać już kolejną sałatkę. Po tym wszystkim nadchodzi jednak czas na rozpakowanie prezentów! Ten newralgiczny moment jest o tyle ciekawy, że z wiekiem wartość upominku zwykle rośnie, ale za to wielkość pakunku… maleje.

Lot w tunelu aerodynamicznym

Nudzą Cię sztampowe prezenty na urodziny? Zabierz swojego partnera/rodzica/dziecko do… tunelu aerodynamicznego! Ta rozrywka jest coraz popularniejsza w naszym kraju – tego typu tunele powstają w kolejnych miastach i wcale nie ma konieczności jechania do stolicy, by móc cieszyć się „lotem w miejscu”. Co daje taka rozrywka? Przede wszystkim dużo frajdy! Po krótkim przeszkoleniu i dopięciu wszystkich niezbędnych elementów ubioru, możesz wejść do tunelu i cieszyć się pędem powietrza dochodzącego do 200 km/h! Jeszcze nigdy adrenalina dostępna dotychczas tylko podczas skoków na bungee czy ze spadochronem nie była tak bardzo w zasięgu ręki!

Voucher na strzelnicę

Pomysł na prezent dla faceta? Zafunduj mu ostre strzelanie! Żadnego biegania po lesie z ASG ani paintballowych kulek z farbami – prawdziwe, ostre naboje i kilka rodzajów broni. Takie rzeczy oczywiście na strzelnicy. Obecnie obserwujemy prawdziwy renesans zainteresowania tego typu rozrywką, czego efektem są powstające jak grzyby po deszczu strzelnice – znajdziemy je już nie tylko w największych miastach Polski, ale także w wielu mniejszych miejscowościach. Teraz kilkadziesiąt strzałów kosztuje już nawet poniżej 100 złotych.

Lot paralotnią

To opcja idealna dla tych, którzy chcieliby poczuć nieco adrenaliny, ale jednocześnie nie czują się na siłach skoczyć na bungee czy ze spadochronem. Paralotnia jest całkowicie bezpieczna – zwłaszcza, że lecimy nią z instruktorem. A widoki, jakie po drodze będzie nam dane podziwiać potrafią zapierać dech w piersiach. Są i tacy, którzy od lotu paralotnią rozpoczęli swoje umiłowanie do przełamywania barier i krok po kroku zapewniali sobie coraz większą dawkę adrenaliny, czyniąc z tego swoje życiowe hobby.

Wieczór rewiowy dla dwojga

Tym razem pomysł na prezent dla par. Byłeś kiedyś na prawdziwej rewii? Chciałbyś poczuć klimat lat 30-tych, gdzie panowała wszechobecna elegancja, a stroje sceniczne i choreografie przyprawiały o zawrót głowy? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyj do warszawskiego teatru Sabat, gdzie na co dzień Małgorzata Potocka i jej aktorzy fundują widzom show rodem ze słynnego Szpicbródki. Możesz być pewien, że takiej rozrywki nie zapewni Ci żaden teatr w Polsce.

Pakiet masaży

Kolejna propozycja idealna dla pary. Macie zbyt mało okazji do wspólnego relaksu? Marzy wam się zmysłowe doznanie, przyprószone wonią olejków eterycznych? Jeśli tak, to wspólny masaż jest dla was idealnym rozwiązaniem! Usługi dla par w tym zakresie oferują dziesiątki salonów w Polsce, a spektrum ich działania jest bardzo szerokie – od masaży relaksacyjnych, ze stemplami ziołowymi, poprzez masaż gorącymi kamieniami, aż po słynny masaż czekoladowy czy aromaterapeutyczny. To uczta nie tylko dla ciała, ale i dla ducha – dasz wypocząć nie tylko swoim mięśniom, ale i skołatanym na co dzień nerwom.

Wizyta w wesołym miasteczku

Czyli zabawa dla całej rodziny! Dziś parki rozrywki są tak bogato wyposażone, że każdy znajdzie tam coś dla siebie – nieustraszeni (przynajmniej w teorii) rodzice mogą skorzystać z szeregu atrakcji mocno podnoszących adrenalinę (rollercoastery i karuzele), a dzieci będą zachwycone mogąc poprowadzić samochodziki czy przejechać się mniejszą kolejką górską. Mnóstwo atrakcji dodatkowych w obrębie wesołego miasteczka sprawia, że bardzo opłaca się wykupić całodzienny karnet.

Nauka jazdy konnej

Na koniec prezent na urodziny, który można wręczyć każdemu – w końcu mówią, że na naukę nigdy nie jest za późno (ani za wcześnie). Konie to zwierzęta szczególnie cenione w Polsce – mamy do nich sentyment jeszcze z czasów husarii i ułanów, kiedy były jednymi z najbardziej pożytecznych i budzących respekt zwierząt. Mnóstwo osób pragnie spróbować swoich sił w jeździe konnej. Dlaczego nie zrobić tego w pobliskiej stadninie? Konkurencja między ośrodkami jest coraz większą, więc koszt lekcji również systematycznie spada (jedna lekcja z asystą profesjonalnego instruktora to nie więcej niż kilkadziesiąt złotych).

Kiedy jesteśmy dorośli większość z nas chyba bardziej ucieszy się w vouchera na strzelnicę niż samochodu-zabawki. Cóż, są oczywiście wyjątki… Ale jeśli Ty do nich nie należysz, to koniecznie sprawdź, jakie przykładowe niestandardowe prezenty na urodziny ma do zaoferowania Katalog Marzeń. Wszystkie poniższe propozycje znajdziesz na stronie https://www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezent-urodziny wraz z szerszym opisem. To oczywiście tylko ułamek pomysłów na prezent, jakie znajdziecie na stronie internetowej Katalogu Marzeń. Możecie tam skorzystać z przejrzystego systemu filtrów i znaleźć coś, co będzie odpowiadało osobie obdarowywanej i jednocześnie znajduje się w waszej miejscowości lub okolicy. Nie idź w sztampę – znajdź nieszablonowy, ciekawy, inny niż wszystkie prezent urodzinowy! 


Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

chłopak żółty prezent

Sklep z prezentami – oryginalne upominki na każdą okazję

Na świecie nie ma chyba osoby, która nie lubi dostawać prezentów. Niekiedy jeszcze większą przyjemność …