prezent na walentynki
Nadszedł czas, aby raz na zawsze pożegnać się z cukierkami i poduszkami w kształcie serca i pozbyć się oklepanych prezentów walentynkowych! | fot.: materiał partnera

Zostań bohaterem Walentynek!

Mamy nadzieję, że odetchnąłeś po hucznym zakończeniu minionego roku, ponieważ zbliża się kolejny wielki dzień, jedno z najważniejszych świąt dla zakochanych: Walentynki! 14 lutego to wielki dzień, w którym świat staje się różowy i wszyscy świętują miłość i zakochanych!

Oczywiście wiemy, że związek należy pielęgnować nie tylko w Walentynki, ale w każdym razie jest to świetny i wyjątkowy czas, aby przypomnieć partnerowi (i sobie), jak bardzo go kochasz i cenisz oraz jakie masz szczęście, że znaleźliście siebie nawzajem!

Dlatego właśnie w Walentynki większość ludzi lubi obdarowywać ukochaną osobę prezentami. Ale znalezienie idealnego prezentu nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście jesteśmy tutaj, aby pomóc!

Nadszedł czas, aby raz na zawsze pożegnać się z cukierkami i poduszkami w kształcie serca i pozbyć się oklepanych prezentów walentynkowych! W tym roku zaskocz swoją ukochaną osobę prezentem, który naprawdę sprawi, że poczuje się wyjątkowa i kochana!

fajne walentynki prezent
Nadszedł czas, aby raz na zawsze pożegnać się z cukierkami i poduszkami w kształcie serca | fot.: materiał partnera

Jak wygląda dobry prezent walentynkowy?

Oto kilka cech, którymi należy kierować się, wybierając niespodziankę, a z pewnością zrobi wrażenie na ukochanej osobie:

Kreatywność

Ważne jest, aby wybrać prezent, który jest kreatywny i pomysłowy, a nie coś, na co ukochana osoba natknie się w każdym centrum handlowym

Prezent od serca

W zgiełku codziennego życia wielu z nas ma tendencję do postrzegania walentynkowych zakupów jako uciążliwości, przez którą chcemy po prostu przejść. Nie popełniaj tego błędu! Potraktuj ten dzień jako okazję, by powiedzieć ukochanej osobie, jak wiele dla Ciebie znaczy! Wybierz prawdziwie serdeczny prezent!

Love Note to spersonalizowany, wyjątkowy prezent dla par, który jest idealnym wyborem, jeśli chcesz podarować naprawdę kreatywny, szczery i wyjątkowy prezent. Po prostu nazwij postacie, a następnie nadszedł czas na personalizację! Zanurz się w możliwościach oferowanych przez ponad sto ilustrowanych stron, przemierzając świat figurek 2D.

spersonalizowany prezent na walentynki
Potraktuj ten dzień jako okazję, by powiedzieć ukochanej osobie, jak wiele dla Ciebie znaczy! | fot.: materiał partnera

Istnieje ponad 990 różnych kombinacji, więc każda para może zobaczyć siebie na stronach własnej książki (swój wiek, własną fryzurę i dodatki, takie jak okulary lub zarost). Możesz także wybierać spośród ponad 100 okładek, a nawet przesłać własne zdjęcie. Każda książka jest drukowana w pojedynczej edycji na naszym ekskluzywnym papierze najwyższej jakości. Możesz nawet wybrać, czy chcesz książkę w twardej czy w miękkiej oprawie!

książka walentynki
W tym roku zaskocz swoją ukochaną osobę prezentem, który naprawdę sprawi, że poczuje się wyjątkowa i kochana! | fot.: materiał partnera

Co więcej, w tym roku mamy specjalną niespodziankę dla par: dzięki unikalnemu rozwiązaniu, możesz stworzyć spersonalizowaną wiadomość głosową lub wideo dołączoną do Love Note, do której odbiorca może uzyskać dostęp na swoim telefonie, po prostu zbliżając go do książki. Bądź ostrożny, przygotuj chusteczki! Taka wyjątkowa niespodzianka z pewnością wywoła łzy w oczach ukochanej osoby.

Artykuł sponsorowany

Sprawdź także

języki miłości

Jakie są różne języki miłości i jak je rozpoznać?

Języki miłości to koncepcja stworzona przez dr. Gary’ego Chapmana, według której istnieje pięć głównych sposobów, …