Zaprojektuj swoje wymarzone drzwi
Zaprojektuj swoje wymarzone drzwi| fot.: materiał partnera zewnętrznego

Drzwi na zamówienie – oryginalne i efektowne

Mieszkamy w różnych miejscach i potrzebujemy do naszych mieszań różnych, niekiedy nietypowych drzwi. Nie zawsze uda się znaleźć coś w standardowej ofercie wymiarowej a czasem po prostu zależy nam na tym, by były one oryginalne. Na szczęście można je przecież zamówić. Skoro mamy szafy, kuchnię, sypialnię na wymiar, to dlaczego nie drzwi?

Zamów idealne dopasowanie

Decydując się na skrzydła drzwiowe robione na wymiar, mamy pewność, że uda się je dopasować do każdego wnętrza. Takie rozwiązanie to nieskończona ilość kombinacji: gra kolorem, fakturą, wzorem, idealnie wkomponowanym w wystój mieszkania. Stara futryna przestaje być problemem. Ale drzwi na wymiar to nie tylko ratunek dla posiadaczy starych mieszkań. To nieograniczone możliwości aranżacyjne w nowoczesnym budownictwie.

Drzwi zamówione pod kątem wnętrza

Oryginalne wnętrza wymagają mocnych akcentów. Mogą to być eleganckie dodatki w postaci stylowej kanapy lub stojącej lampy. Równie dobrze sprawdzi się niestandardowa stolarka drzwiowa. Możemy eksperymentować choćby z  przeszkleniami. Drzwi wcale nie muszą być ramą wypełnioną od góry do dołu taflą szkła. Ciekawy wzór wstawionych szkiełek w połączeniu z pięknym kolorem z pewnością będzie przyciągał wzrok gości.

Urządzamy przestronny salon i chcemy, aby drzwi współgrały z jego estetyką – nie musimy się już ograniczać. Możemy na przykład zamówić drzwi dwuskrzydłowe, by stworzyć klimat pałacowych wnętrz.

Twoje drzwi na świat
Twoje drzwi na świat | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Bywa też, że stawiamy na solidność i idealne dopasowanie. Nasze wnętrze nie jest dziełem przypadku, ale dokładnie przemyślanej aranżacji. Zainwestowaliśmy w ponadczasowe meble i dodatki. Wybraliśmy takie, które będą służyły przez długie lata – takie też powinny być skrzydła drzwiowe w naszych pokojach.

Drzwi na wymiar na ogół projektowane są tak, by przed wykonaniem klient mógł zobaczyć ich wizualizację. Indywidualne realizacje biorą pod uwagę wytyczne zamawiających dotyczące konstrukcji i sposobu wykończenia, dlatego wybiera je coraz szersze grono osób. Doceniamy przecież rzeczy oryginalne, precyzyjnie wykonane.

Dokładny pomiar to klucz do sukcesu… Twoich drzwi

Decydując się na wykonanie drzwi na zamówienie, nie musimy się martwić, że coś pójdzie nie tak. Specjaliści zajmą się tym od początku do końca. Dokładnie zmierzą, solidnie wykonają i zamontują, a naszym zadaniem będzie wybór tworzywa – drewno, PCV, aluminium – wykończeniowego wzornictwa oraz dobranie dodatkowego wyposażenia czy akcesoriów.

Duży wybór drzwi dla najbardziej wymagających
Duży wybór drzwi dla najbardziej wymagających | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Możliwe jest wykonanie drzwi na dowolną wysokość – nawet od podłogi do sufitu, zamontowanie ościeżnicy licującej skrzydło drzwiowe ze ścianą. Ponadto drzwi mogą otwierać się obustronnie, przesuwać się w nietypowy sposób. Na zamówienie – wszystkie niestandardowe rozwiązania są wykonalne.

Urządzając wnętrze, zaczynajmy od drzwi – warto zadbać o to, by był to dobry początek.

Autorem artykułu jest dystrybutor drzwi uznanych marek firma DIADOM.
www.diadom.pl
Świętojańska 13a
15-082 Białystok
tel: 517-851-743

Sprawdź także

drzwi wewnętrzne

Jak dopasować drzwi wewnętrzne do stylu mieszkania?

Wybierając drzwi wewnętrzne, warto się zastanowić, w jakim stylu będzie urządzone wnętrze mieszkania. Klasyczne, nowoczesne, …