Łukasz Jemioł: Absolutnym hitem tej jesieni jest kolor wina lub dojrzałej wiśni, który zestawiamy z innymi barwami | fot.: newsrm.tv

Jemioł: Odchodzimy od obcisłych form

Jesień to jest bardzo wdzięczny temat i pora roku. W tym sezonie warstwy i kolor to absolutnie podstawy. Numerem jeden w kolorze jest wino połączone z czernią i bardzo dużo weluru. Pojawiają się stylizacje bardzo dekadenckie, nawet surowe tkaniny wykończone welurem – mówi newsrm.tv Łukasz Jemioł, projektant mody.

Absolutnym hitem tej jesieni jest kolor wina lub dojrzałej wiśni, który zestawiamy z innymi barwami. Sylwetkę budujemy bardziej na zasadzie dopełnienia np. oversizowe łączymy z małymi kaszmirowymi golfami i szerokimi spodniami.

– Ten trend dołów szczególnie w modzie damskiej zmienił się. Odchodzimy raczej od obcisłych form, raczej są to formy 3/4 albo 7/8 z bardziej rozszerzoną nogawką – dodaje Łukasz Jemioł.

Akcesoria w świecie mody stały się teraz tematem numer jeden. Dobra torba sprawdza się w wielu warunkach. Jak mówi projektant mody, torby w każdym sezonie dopełniają stylizację.

@newsrm.tv

 

Sprawdź także

Jak dobrać botki do figury? Podpowiadamy, jak wyszczuplić i / lub wydłużyć nogi za pomocą botków…

Stylowe botki damskie na obcasie, koturnie lub nawet te zupełnie płaskie to must have każdego …