imprezowe plaże na świecie
Przedstawiamy najlepsze imprezowe plaże świata | fot.: Fotolia

Najbardziej imprezowe plaże na świecie

Te plaże mają wszystko: urzekający krajobraz, są doskonale skomunikowane, dysponują niezliczoną ilością atrakcji wodnych i oczywiście najważniejsze – obojętnie czy jest rano, po południu, czy późno w nocy, tam energia nigdy nie słabnie. Przedstawiamy najlepsze imprezowe plaże świata.

Ibiza (Hiszpania)

Nic dziwnego, że Ibiza znalazła się wśród najpopularniejszych plaż na świecie. Najlepsi muzycy na całym świecie (od Vengaboys po Mike’a Posnera) stworzyli hipnotyzujące melodie mówiące o szumie Ibizy! Imprezy na łodziach, w klubach i na festiwalach muzycznych tworzą tutaj dobrze prosperujący scenariusz imprezowy, odbywający się dzień w dzień.

Ibiza imprezowa wyspa
Ibiza nie zasypia. Na zdjęciu port | fot.: Fotolia

Platja d’en Bossa musi znaleźć się na liście priorytetów, jeśli chcesz być świadkiem i być częścią szalonej kultury imprezowej na wyspie. Ushuaia i Bora Bora należą do najlepszych klubów tutaj. Cała Jondal Beach to kolejny klejnot na imprezowej mapie Ibizy.

Goa (Indie)

Goa jest często nazywana Las Vegas w Indiach, a powody są naprawdę słuszne! Na tym półwyspie znajdują się jedne z najlepszych klubów w kraju, większość z nich tuż przy malowniczych plażach. Kiedy mówimy o najlepszych plażach imprezowych na świecie, trzeba koniecznie wspomnieć o Anjuna, Palolem i Baga – to jedne z najbardziej znanych plaż na Goa, które trzeba odwiedzić, jeśli chce się wziąć udział w niesamowitych imprezach.

Goa to raj na ziemi
Goa to raj na ziemi. Na zdjęciu plaża Palolem | fot.: Fotolia

Bali (Indonezja)

Plaże na Bali słyną z malowniczego uroku, wielu aktywności i przede wszystkim z imprez. Trzeba koniecznie wspomnieć o Kuta i Seminyak, które dzięki wielu tutejszym klubom, są najlepszymi imprezowymi plażami na Bali.

Zjawiskowa plaża Kuta na Bali
Zjawiskowa plaża Kuta na Bali | fot.: Fotolia

Miami (USA)

Miami jest bez wątpienia definicją tętniącego życiem miejsca. Nocne życie jest tam wyjątkowo żywe i ekscytujące. Nawet w ciągu dnia odbywają się tam imprezy. Często można spotkać tam celebrytów. Rozszalałe kluby nocne rozpalają noc, a uroku dodają szalone festiwale muzyczne, takie jak Ultra Music Festival.

Miami na Florydzie to mekka imprezowiczów | fot.: Fotolia

Mykonos (Grecja)

Często wymieniane miejsce wśród 10 najlepszych plaż w Europie, Mykonos jest zarówno spokojnym miejscem, jak i rajem dla imprezowiczów. W Super Paradise Beach zabawa nigdy się nie kończy, rozpoczyna się po południu i nie kończy się, dopóki słońce nie wschodzi! Plaża jest również często odwiedzana przez celebrytów.

Mykonos w Grecji
Mykonos zachwyca kolorami i niezwykła energią | fot.: Fotolia

Rio de Janeiro (Brazylia)

Brazylia odcisnęła swoje piętno w świadomości turystów jako miejsce najwspanialszego karnawału. Tak więc, kiedy mowa o kierunkach plażowych dla wielbicieli imprez, nie można pominąć także tego miejsca. Plaża Copacabana w Rio de Janeiro to miejsce, które zapewnia niepowtarzalny klimat dzięki barom na plaży i ulicznym stoiskom z jedzeniem w pobliżu brzegu.

Ipanema Rio de Janeiro
Brazylijska plaża Ipanema to jedna z najpiękniejszych plaż na świecie. To na niej słychać fantastyczne bossanovy | fot.: Fotolia

Cancun (Meksyk)

Cancun jest popularne z powodu energetycznej atmosfery. Miejsce to mieszanka nowoczesności, uroczych plaż (z białym piaskiem i krystalicznie niebieską wodą) i oczywiście kulturą imprezową, której jeśli ktoś zazna, z pewnością za nią zatęskni. Plusem imprez w Cancun jest fakt, że wszystko jest tutaj dozwolone od 18 lat.

Cancun Meksyk
Cancún to jedyne miasto w Meksyku, gdzie woda z kranu jest zdatna do picia | fot.: Fotolia

Wszystkie z tych miejsc zapewniają niesamowity klimat, niezapomniane imprezy i wrażenia. Jeśli tylko zasobność portfela i wolny czas na to pozwolą, warto odwiedzić je wszystkie, a z całą pewnością wakacje tam zapadną każdemu w pamięci na długo.

MRA

Sprawdź także

Antakya, Hatay, Turcja- luty 2023

Najbardziej destrukcyjne trzęsienia ziemi w historii

Trzęsienia ziemi to jedno z najbardziej niszczycielskich zjawisk naturalnych, które od wieków pustoszyły różne części …