para ze smartfonem abonament dla par
Abonament nju mobile dla par wyróżnia się nie tylko niskimi cenami, lecz także elastycznością | fot.: materiał partnera

Abonament dla dwojga – jaką ofertę wybrać?

Abonament dla dwóch osób to opcja nie tylko dla par. Rozwiązanie to pozwoli Wam sporo zaoszczędzić. Sprawdź, o czym warto pamiętać przy wyborze oferty i dlaczego nju mobile dla dwojga to atrakcyjna propozycja.

Abonament dla par – na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze abonamentu dla dwojga warto wziąć pod uwagę szczególnie takie kwestie jak:

  • Cena i warunki oferty, w tym zwłaszcza wielkość pakietu gigabajtów. Bardziej opłacalnym i praktycznym rozwiązaniem jest dzielona pula GB, a nie dwie osobne paczki dla każdego numeru.
  • Czas trwania umowy na abonament dla dwóch osób. Jeśli nie chcesz zobowiązań, wybierz elastyczną umowę na czas nieokreślony.
  • Promocje na start lub bonusy dla lojalnych klientów.
  • Możliwość zakupu smartfona od operatora.

Jeśli szukasz oferty bez telefonu, atrakcyjną propozycją będzie na przykład abonament nju mobile dla par (sprawdź: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi).

Oferta nju mobile: abonament dla dwojga z rosnącymi GB i bez zobowiązań

Abonament nju mobile dla par wyróżnia się nie tylko niskimi cenami, lecz także elastycznością. Umowę podpisujesz na czas nieokreślony, więc w każdej chwili możesz zrezygnować z usługi. Obowiązuje Cię jedynie miesięczny okres wypowiedzenia.

Im dłużej jesteście jednak w nju, tym większy pakiet gigabajtów macie do podziału. Już po pół roku paczka GB jest dwukrotnie większa niż na starcie. Po roku gigabajtów jest natomiast 2,5 razy, a po dwóch latach – aż 3 razy więcej.

Nju mobile dla par – abonament w trzech wariantach

W nju abonament dla dwojga możecie mieć, gdy do podstawowej oferty dokupicie dodatkowy numer za 9 zł lub 19 zł miesięcznie. W pierwszym przypadku daje to trzy różne możliwości do wyboru.

  1. 28 zł (19+9 zł), czyli 14 zł na osobę. Rozmowy są nielimitowane, a za wiadomości płacicie dodatkowo zgodnie z cennikiem (9 gr/SMS, 19 gr/MMS), ale nie więcej niż 9 zł za wysyłanie bez limitu. Wspólny pakiet 1 GB po pół roku rośnie do 2 GB, po roku do 2,5 GB, a po dwóch latach do 3 GB.
  1. 38 zł (29+9 zł), czyli 19 zł na osobę. Dostajecie rozmowy i wiadomości bez limitu, a do tego dzielicie paczkę o wielkości 10 / 20 / 25 / 30 GB (w zależności od stażu w nju).
  1. 48 zł (39+9 zł), czyli 24 zł na osobę. Nielimitowane rozmowy oraz wiadomości zostają, lecz pakiet danych jest jeszcze większy (20 / 40 / 50 / 60 GB).

Nju abonamenty dla dwojga z dodatkowym pakietem gigabajtów

Nju mobile ma także oferty dla dwojga z dodatkową paczką od 10 GB do 30 GB. Do wybranego abonamentu solo dobieracie wtedy drugi numer za 19 zł z dodatkowymi 10 GB na start (lub więcej – liczy się staż numeru głównego w nju), a gigabajty z obu numerów tworzą wspólną pulę.

  1. 38 zł (19+19 zł), czyli 19 zł na osobę. Rozmawiacie bez limitów, a za wiadomości płacicie dodatkowo (9 gr/SMS, 19 gr/MMS), ale maksymalnie 9 zł. Wspólna paczka gigabajtów to 11 / 22 / 27,5 / 33 GB (na start / po pół roku / po roku / po dwóch latach stażu numeru głównego w nju).
  1. 48 zł (29+19 zł), czyli 24 zł na osobę. Macie nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y plus pakiet 20 / 40 / 50 / 60 GB.
  1. 58 zł (39+19 zł), czyli 29 zł na osobę. Rozmowy i wiadomości są bez limitów, a do tego dostajecie aż 30 / 60 / 75 / 90 GB.

Nju abonament nie tylko dla dwojga, lecz także dla trzech osób

Jeśli do podstawowej oferty dokupisz oba dodatkowe numery (za 9 zł i za 19 zł), otrzymasz z kolei abonamenty trio. Pakiety GB są w nich takie same, jak w duetach z dodatkowym numerem za 19 zł. Możliwość dodania trzeciego numery macie również wtedy, gdy korzystacie już z abonamentu w parze. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-trio.

Artykuł sponsorowany