bricscad
Program BricsCad to wygoda, użyteczność i funkcjonalność | fot.: freepic

BricsCad – program skrojony na miarę

Jeśli jesteś geodetą, projektantem, inżynierem, architektem lub po prostu na co dzień masz do czynienia z projektowaniem w wersji 2D, na pewno słyszałeś już o nowoczesnym programie BricsCad.

Program BricsCad Lite to nowoczesna alternatywa CAD. Opiera się on na standardowym formacie DWG i został on stworzony do projektowania CAD w wersji 2D. To ultraprzydatne narzędzie posiada wiele użytecznych funkcji, dzięki czemu pozwala szybko, sprawnie i szczegółowo realizować zadania.

Jeśli cenisz sobie obsługę programu w języku ojczystym, nie będzie z tym problemu. BricsCad jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Największe zalety BricsCad

Spośród innych programów podobnego typu, BricsCad wyróżnia się wieloma zaletami. Są to m.in.

  • możliwość wywołania poleceń w różny sposób: za pomocą linii poleceń, klasycznego menu i pasków czy nowoczesnej wstążki,
  • włączenie wszystkich znanych funkcjonalności CAD oraz pełne wsparcie LISP (z obsługą vl-, vlr-, vla- i vlax-),
  • możliwość korzystania z zespolonych wymiarów, edycji odnośników czy wielu dynamicznych narzędzi,
  • łatwa integracja i paleta wydajnych właściwości,
  • zaawansowane renderowanie wizualizacji projektów.

To tylko wierzchołek góry lodowej plusów, na której szczycie jest BricsCad. Posiada on znacznie więcej użytecznych funkcji, które przewyższają użytecznością konkurencyjne programy.

Wieczysta licencja

Decydując się na program BricsCad, nie musisz martwić się o coroczne odnawianie licencji i dodatkowe koszty, ponieważ dokonując zakupu tego programu, otrzymujesz wieczyste prawo do jego użytkowania. Dzięki temu nie będziesz już więcej ograniczony i możesz korzystać z BricsCad bez limitów czasowych.

Podstawą BricsCad jest wydajność

Program BricsCad oferuje unikalne narzędzia, które pomagają wykonywać większą ilość pracy w krótszym czasie. Wiele z nich jest obsługiwanych przez zaawansowane technologie uczenia maszynowego – przyspieszają one zadania, które wprowadzane w sposób ręczny trwałyby wiele godzin. Program BricsCad pomaga Ci więc zaoszczędzać czas, który możesz poświęcić na kolejne projekty.

BricsCad działa gładko i płynnie, bez względu na to, ile linii znajduje się w pliku. Program obsługuje wielowątkowe operacje wieloprocesorowe, co przyspiesza jego działanie w zakresie m.in. generowania rysunków, renderowania i ładowania plików.

Obsługa AutoLISP i API

BricsCad posiada potężny interfejs API, który stanowi platformę dla innych niezależnych aplikacji z branży.

Ponadto, BricsCAD Lite w pełni obsługuje LISP, co oznacza skrócenie czasu wykonywania powtarzalnych zadań kreślarskich. Program jest zgodny z formatem AutoCad AutoLISP, co usprawnia ponowne wykorzystanie procedur już istniejących.

Podsumowanie

Program BricsCad to wygoda, użyteczność i funkcjonalność. Może być on z powodzeniem wykorzystywany w pracy w biurach architektonicznych czy projektowych, w budownictwie wodnym i lądowym, kartografii czy urzędach. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z projektowaniem i… małą ilością czasu.

Jako firma Cubic Orb jesteśmy dystrybutorem programu BricsCad. Nasz produkt jest kompatybilny z innymi programami, które oferujemy, co stanowi konkurencyjną alternatywę dla droższych programów CAD.

Materiał partnera