Cybook Muse Frontlight
Cybook Muse Frontlight | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Cybook Muse Frontlight już na polskim rynku

Cybook Muse Frontlight od firmy Booken jest już dostępny dla polskich czytelników. Nowy model czytnika zadebiutował na naszym rynku w drugiej połowie marca.

Cybook Muse Frontlight to najnowszy czytnik francuskiej firmy Bookeen. Jest to najwyższy model z serii Muse, którą mogliśmy już poznać dzięki tańszej wersji: Cybooka Muse Essential. Model Frontlight został wyposażony w najnowszą technologię E-Ink Carta, z przekątną 6 cali oraz rozdzielczością HD 1024×758. Jak na topowy model przystało, producent nie zapomniał również o podświetleniu ekranu. Technologia Frontlight gwarantuje komfortowe czytanie w dzień oraz nocą – znacząco poprawiając kontrast i jakość obrazu nawet przy niekorzystnym świetle. Ekran czytnika jest równomiernie doświetlony, a gładka i jednolita warstwa ekranu zintegrowanego z przednią obudową oddaje światło przyjazne dla oczu.

Cybook Muse Frontlight to bardzo kompaktowy reader, pomimo swojej zaawansowanej technologii i bogatej funkcjonalności, inżynierom Bookeena udało się zaprojektować sprzęt o gabarytach pozostawiających konkurencję daleko w tyle. Czytnik z najnowszą podświetlaną technologią e-ink Carta oraz baterią o pojemności 1900 mAh, jest o prawie 10% krótszy i cieńszy od topowego Paperwhite III. Jednoczesną przewagą Cybooka jest jego charakterystyczny i nowoczesny wygląd.

W czytniku pomyślano o wszystkich topowych opcjach i parametrach charakterystycznych dla droższych modeli. Takich jak wygodny tryb czytania plików PDF, przeglądarka internetowa z łącznością Wi-Fi, słowniki oraz możliwość rozszerzenia pamięci. Cybook charakteryzuje się również znaczną szybkością działania, a także prostotą obsługi. Jego interfejs jest skonstruowany minimalistycznie i funkcjonalnie.
Firma Bookeen uzyskała w ten sposób czytnik, który plasuje się na równi z innymi, popularnymi modelami z wyższej półki, oferując jednocześnie atrakcyjną cenę oraz wysoką jakość wykonania. Najnowszego Cybooka możemy znaleźć w ofercie sklepów: Empik, Sferis, czytio.pl oraz Agito.pl, a cena detaliczna to 519 zł.

Materiał partnera zewnętrznego