Podsłuch na każdą kieszeń bez ograniczeń zasięgu

Najczęściej stosowanym tego typu urządzeniem jest podsłuch gsm, który działa w oparciu o technologię telefonii komórkowej. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Często w telewizji słyszymy o podsłuchiwaniu polityków i uzyskiwaniu informacji niejawnych po przez podsłuchiwanie. Czy wiesz że tego typu urządzenia dostępne są dla zwykłego kowalskiego i wcale nie są drogie!

Najczęściej stosowanym tego typu urządzeniem jest podsłuch gsm, który działa w oparciu o technologię telefonii komórkowej dzięki czemu ma nieograniczony zasięg a co za tym idzie możesz być oddalony od podsłuchu o setki kilometrów i słyszeć co dzieje się w danym pomieszczeniu.

Proste podsłuchiwanie

Jest to doskonałe urządzenie także do podsłuchiwania osób w samochodzie, jak pisaliśmy wyżej działa w oparciu o nadajniki gsm tak więc możesz słyszeć w czasie rzeczywistym co dzieje się w jadącym samochodzie.

Jak działają tego typu urządzenia?

Wystarczy że włożysz do niego kartę sim a następnie zadzwonisz na numer telefonu przypisany do karty sim a podsłuch automatycznie odbierze połączenie nie sygnalizując tego w żaden sposób i będziesz mógł słyszeć co dzieje się dookoła urządzenia w dobrej jakości dźwięku.

Samo urządzenie jest mniejsze od paczki zapałek więc w dyskretny sposób można je schować w biurze, domu czy też w samochodzie bez wzbudzania podejrzeń.  Jest też możliwość nagrywani tego co podsłuchujesz, w prawie każdym smartfonie podczas połączenia mamy funkcje nagrywania rozmów, jeżeli nie masz takiej funkcji możesz dodatkową ściągnąć aplikację, która będzie nagrywać każdą rozmowę a co za tym idzie to co słychać przez podsłuch.

Obecnie najpopularniejszym modelem jest RS900 z aktywacją dźwiękiem http://sklepelectrogsm.pl/podsluch-do-samochodu-proste-podsluchiwanie.html , który po wykryciu dźwięku przekraczającego 30 dB sam oddzwoni na wcześniej zdefiniowany numer. Tego typu urządzenie ma same zalety, możesz sprawdzić np. czy niania, która opiekuje się twoim dzieckiem nie robi nic złego czy też sprawdzić co robią twoi pracownicy w biurze podczas twojej nie obecności.

Jak widać zastosowań takiego podsłuchu jest bardzo wiele, a samo urządzenie jest dość tanie, więcej informacji na jego temat jak i więcej tego typu urządzeń znajdziesz na stronie http://sklepelectrogsm.pl/

 

Materiał partnera zewnętrznego