tablet z outletu
Jeżeli nie posiadasz tabletu i właśnie zastanawiasz się nad zakupem, planujesz podarować go komuś w prezencie lub po prostu potrzebujesz kolejnego urządzenia, to zdecydowanie powinieneś rozważyć ofertę outletową | fot.: pixabay

Świetne urządzenia w atrakcyjnej ofercie, czyli tablet z outletu

Sprzedaż outletowa kojarzy się głównie z odzieżą – wiele osób postanawia wtedy udać się na większe zakupy i nabyć co najmniej kilka elementów garderoby w dużo korzystniejszych cenach. Pomysł tego typu  promocji zaczerpnęli również sprzedawcy z innych branż – i dobrze, bo konsumenci z reguły nie lubią przepłacać, a możliwość zakupu produktu w atrakcyjnej cenie to idealny pretekst, by ostatecznie kupić kilka. W tym artykule skupimy się głównie na outlecie urządzeń elektronicznych, a dokładniej -tabletów. Wyjaśnijmy na jakiej zasadzie są oparte i jakie gadżety można tam znaleźć, w naprawdę korzystnych cenach.

Outlet z tabletami – jak to działa

Ofertę tego typu można znaleźć np. w salonach jednego z operatorów sieci komórkowej. Polega ona na tym, że nowe produkty zakupione i zwrócone przez klientów w ciągu 14 dni, trafiają do ponownej sprzedaży. Zanim jednak to nastąpi, tablety są odpowiednio odnawiane przez serwisantów. Urządzenia te są dostępne w atrakcyjnej ofercie z dużym pakietem internetowym w systemie ratalnym. Dzięki temu nie trzeba jednorazowo wydawać dużej sumy pieniędzy, a opłata miesięczna jest przystępna niemal dla każdej kieszeni – około 39 zł. Dodatkowo cena stricte za urządzenie została obniżona ze 199 zł lub 299 zł do symbolicznej złotówki. Czyż nie brzmi to, jak plan idealny?

Tani i dobry tablet? Tak, to możliwe!

Poniżej podajemy przykłady trzech tabletów, które można nabyć w ofercie outletowej – sprawdź, który z nich przypadnie Ci do gustu!

  • Huawei MediaPad T3 – ten ośmiocalowy tablet chińskiego producenta odpowiada potrzebom wielu klientów. Ergonomiczna obudowa, wytrzymała bateria Li-lon 4800 mAh i aż 16 m kolorów – takie parametry będą wystarczające do codziennych czynności wykonywanych na urządzeniu – oglądania filmów, czytania książek, serwisów informacyjnych i wielu innych. Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach pamięci wbudowanej i RAM – 16 i 2 GB oraz 32 i 3 GB. Przedni aparat, jak na urządzenie ze średniej półki cenowej, wyróżnia się również całkiem dobrą jakością – 2592×1944 px.

 

  • LENOWO TAB 4 8 – tablet ten działa na systemie Android Nougat 7.0 i podobnie jak wyżej opisany Huawei, posiada wyświetlacz 8 cali i 1280×800 px. Technologia Dolby Atoms zapewnia intensywny dźwięk, dzięki czemu gadżet będzie idealny m.in. do oglądania filmów. Pamięć 2 i 16 GB pozwala również na swobodne korzystanie z wielu funkcji.

 

  • Huawei MediaPad T3 10 – w stosunku do wyżej wspomnianych, urządzenie to jest największe, ponieważ przekątna ekranu mierzy aż 9,5 cala. Podobnie jak jego mniejszy odpowiednik, posiada czterordzeniowy procesor i baterię 4800 mAh. Tablet jest również wyposażony w blokadę rodzicielską – idealne rozwiązanie, gdy będą z niego korzystać również najmłodsi.

Jeżeli nie posiadasz tabletu i właśnie zastanawiasz się nad zakupem, planujesz podarować go komuś w prezencie lub po prostu potrzebujesz kolejnego urządzenia, to zdecydowanie powinieneś rozważyć ofertę outletową. Tablet będzie idealną alternatywą dla komputera, zwłaszcza gdy jesteś w podróży lub na mieście, a ekran telefonu jest zbyt mały do aktualnych potrzeb. Obecnie, około 88% Polaków korzysta z urządzeń mobilnych (dane z raportu IAB, za 2018 rok), dlatego oferta outletowa idealnie odpowiada na potrzeby rynku. Wejdź na: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/outlet-tmobile-tablety i sprawdź dostępny asortyment.

Materiał partnera zewnętrznego