VW Polo
Leasing to coraz częściej wybierana przez kierowców szukających nowego auta opcja finansowania. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Leasing auta od Volkswagena

Leasing nie musi być rozwiązaniem mniej korzystnym niż kredyt na samochód. Udowadnia to oferta EasyDrive przygotowana przez Volkswagena.

Leasing to coraz częściej wybierana przez kierowców szukających nowego auta opcja finansowania. Trudno się dziwić, bo w przeciwieństwie do kredytu, nie wymaga dopełnienia wielu męczących formalności. W jego przypadku znika też problem niekorzystnego dla kierowcy zabezpieczenia. Najpopularniejsze na polskim rynku umowy leasingowe nie są jednak pozbawione wad, wśród których najbardziej dotkliwe są wysokie nieraz raty odsetkowe. Na szczęście nie zawsze, bo Volkswagen zadbał także o portfele leasingobiorców.

Niska rata

Dla kierowców, którzy zdecydują się na tę formę finansowania auta, leasing nie będzie oznaczał dużych opłat. W ramach oferty EasyDrive nie muszą bowiem spłacać wysokich odsetek. Poza ratą kapitałową, są zobowiązani pokryć jedynie różnicę w rynkowej wartości auta od momentu zawarcia umowy. Okres leasingu wynosi od trzech do czterech lat i od czasu jego trwania zależna jest wysokość opłaty wstępnej – od 0 do 30%. Klienci Volkswagena mogą też liczyć na fachową pomoc w dopełnieniu wszystkich związanych z zawarciem umowy formalności.

Ty decydujesz

W przeciwieństwie do wielu innych leasingodawców, Volkswagen daje swoim klientom wybór, jak zakończą umowę leasingową. Po jej upływie mogą sami zdecydować, czy chcą po prostu zwrócić samochód bez spłaty pozostałej części jego wartości, czy związać się z firmą kolejną umową i otrzymać drugi pojazd. To z kolei oznacza, że nawet co trzy lata mogą cieszyć się nowym autem. Leasing od VW obejmuje też możliwość zakupu leasingowanego samochodu po preferencyjnej cenie.

Jesteś bezpieczny

Na EasyDrive warto zdecydować się także ze względu na atrakcyjne warunki ubezpieczenia auta. Leasing Volkswagena umożliwia bowiem dokupienie kompleksowego ubezpieczenia pojazdu już za niespełna 3% jego wartości. Pakiet obejmuje OC, AC, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i assistance. Klienci VW mogą też wykupić dodatkowe ubezpieczenie wartości auta, które pozwoli zachować spokój w przypadku jego kradzieży oraz ubezpieczenie Bezpieczna Spłata przydatne w razie nieprzewidzianych okoliczności utrudniających uregulowanie kolejnych rat.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

wynajem długoterminowy

Długoterminowy wynajem aut idealną alternatywą dla leasingu?

Wynajem długoterminowy aut nie bez przyczyny zyskuje w obecnych czasach coraz większą popularność. Pozwala on …