WAX Hermiona ColourCare
WAX Hermiona ColourCare | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Maska magicznie odbudowująca do włosów farbowanych i zniszczonych WAX Hermiona ColourCare

SKŁADNIKI AKTYWNE: KERATYNA; PANTENOL; EKSTRAKTY ZE SKRZYPU POLNEGO, HENNY i RUMIANU RZYMSKIEGO

Maska silnie odbudowująca do włosów farbowanych i po dekoloryzacji.

Cena: 29,90 zł

Pojemność: 240 ml

Kiedy Ziemia i planetoida Hermiona spotkały się w koniunkcji, pewna rozczochrana chemiczka po wielu próbach stworzyła formułę preparatu, po którym wreszcie jej włosy wyglądały pięknie i zdrowo jak u królewny.

Dzielimy się z Wami tym odkryciem!

  • Odbudowuje uszkodzone włosy, wygładza je i pogrubia.
  • Odżywia skórę głowy.
  • Pobudza i wzmacnia mieszki włosowe.

U 100% osób stwierdzono regenerację, zmniejszenie łamliwości i wypadania włosów podczas przeprowadzonego badania aplikacyjnego.

Magiczne rezultaty przy stosowaniu 2 razy w tygodniu z szamponem WAX Pure.

KERATYNA – jako białko jest głównym składnikiem budulcowym łodygi i osłonki włosa, produkowanym w mieszkach włosowych. Wnętrze łodygi włosa zwane korą, zbudowane jest ze spiralnie skręconych włókienek keratyny połączonych ze sobą poprzecznymi wiązaniami siarczkowymi, które odpowiadają za elastyczność włosa. Natomiast od ciągłości keratyny zawartej w osłonce włosa zależy zdrowy i błyszczący wygląd włosów oraz brak tendencji do ich rozdwajania. Hydrolizat keratyny otrzymywany z wełny owczej, ma postać płynnego roztworu, rozpuszczalnego w wodzie, zawierającego mniejsze cząsteczki protein keratynowych, które wnikają do wnętrza włosa. Skład aminokwasowy keratyny hydrolizowanej jest podobny do ludzkiego włosa i charakteryzuje się wysoką zawartością aminokwasów siarkowych: cystyny i metioniny, które odpowiadają za prawidłową, wewnętrzną strukturę włosa. Dzięki tym własnościom, keratyna: wyczuwalnie wzmacnia włosy, poprawia ich elastyczność i sprężystość, dodaje im połysku, gładkości i zdrowego wyglądu, zwiększa objętość włosów, poprawia ich wytrzymałość mechaniczną, dzięki czemu nie ulegają one łamaniu podczas czesania, redukuje skłonności do rozdwajania się końcówek, poprawia skręt włosów i ułatwia ich układanie, stosowana regularnie, przedłuża skręt włosów po trwałych ondulacjach, zwiększa stopień nawilżenia włosów, chroni włosy przed wysuszającym działaniem zbyt silnych detergentów stosowanych w szamponach, dzięki zawartości siarki, wpływa również korzystnie na skórę głowy, działa przeciwłupieżowo i łagodząco, wykazuje wysokie powinowactwo do włosów zniszczonych, na zasadzie cementu wypełnia i reperuje uszkodzenia włosów.

PANTENOL – Działanie przeciwzapalne. Łagodzi podrażnienia. Wygładza. Regeneruje. Nawilża. Zapobiega rozdwajaniu końcówek. Optycznie pogrubia i uelastycznia. Poprawia rozczesywalność i modelowanie. Nadaje połysk.

EKSTRAKT ZE SKRZYPU POLNEGO – Wzmacnia włosy stymuluje kolagen i elastynę. Ma działanie ściągające (przetłuszczanie się). Działa łagodząco.

EKSTRAKT Z HENNY – Naturalny filtr UV. Działanie przeciwutleniające. Działa antybakteryjnie. Reguluje procesy wydzielania sebum. Zapobiega utracie wody i regeneruje dzięki tworzeniu okluzji wokół włosa.

EKSTRAKT Z RUMIANU RZYMSKIEGO – Działa przeciwzapalnie, przeciwłupieżowo I dezynfekcyjnie. Chroni przed szkodliwymi właściwościami promieni słonecznych (działa przeciwutleniająco).

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

kobieta włosy prebiotyki

Piękne włosy? Zacznij od skóry głowy!

Zastanawiałaś się kiedyś jaki wpływ na Twoje włosy może mieć skóra głowy? O pielęgnacji włosów …