Profesjonalne kosmetyki do włosów
Różne rytuały, jeden wspólny cel: nadać włosom nowo odkryte piękno! | fot: Materiał partnera zewnętrznego
Strona główna / Uroda / Twoje włosy zasługują na to co najlepsze

Twoje włosy zasługują na to co najlepsze

Włochy są bardzo ważnym ośrodkiem na mapie rynku kosmetycznego od wielu lat. Produkty Made in Italy wyróżniają się kreatywnością i technologią zastosowaną przy ich tworzeniu, dzięki temu są inspiracją dla innych światowych marek.  

Black Professional to marka, która tworzy własną estetykę, rozpowszechniając i broniąc naturalne piękno. Jest częścią dziedzictwa kosmetycznego Parisienne Italia, zaangażowanego w rozwój, ewolucję i estetykę włoskiego stylu od 1955 roku. Zainspirowani badaniami i wzmocnieni lokalną historią, łączą kreatywne pomysły, tradycyjne instynkty i nowe metody.

Twórcy marki nadają nowego znaczenia standardom piękna i tworzą najnowocześniejsze produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów. Black Professional oferuje ekskluzywność, styl i wydajność. To marka, którą tworzą ludzie wyjątkowi, dla osób wyjątkowych. Wszystkie produkty są przemyślane, testowane i zaawansowane technologicznie. Do ich tworzenia wykorzystywane są certyfikowane formuły, bogate w naturalne składniki aktywne.

Doskonałość… istnieje 

Linia Premium to różne rytuały stworzone, aby wydobyć piękno włosów dbając zarówno o ich zdrowie. Blanc, Noir, Turquoise, Rouge, Platinium to linie produktowe z recepturami najwyższej jakości, do pielęgnacji włosów z różnymi potrzebami.

Różne rytuały, jeden wspólny cel: nadać włosom nowo odkryte piękno!

Więcej informacji:

www.adrionpolska.pl

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

PROTOKÓŁ PIELĘGNACJI SKÓRY TEOXANE dla odwodnionej skóry z drobnymi zmarszczkami

Odwodniona skóra i drobne zmarszczki? Poznaj protokół pielęgnacji skóry od TEOXANE!

Siła i skuteczność formuły zawartej w strzykawce, teraz dostępna w kosmetykach. KROK 1 – OCZYSZCZANIE …