biorezonans
Biorezonans jest świetną odpowiedzią dla niejednoznacznych diagnoz medycznych, gdy nie ustalone przyczyny choroby | fot.: materiał partnera

Biorezonans jako pomoc w poznaniu przyczyn choroby

Zastanawiasz się, na jakiej zasadzie działa biorezonans? W czym mogą pomóc wyniki biorezonansu? Skorzystaj z możliwości, jakie daje nowoczesny biorezonans Warszawa. Poznaj zasadę działania tego urządzenia.

Biorezonans – ułatwienie terapii wielu schorzeń

Diagnostyka przy użyciu urządzenia do biorezonansu DIACOM jest nieinwazyjna – pacjent zostaje podłączony do aparatu jedynie za pomocą umieszczonych na uszach słuchawek – bioinduktorów. Diagnostyka aparatem DIACOM działa na prostej zasadzie pomiaru pola elektromagnetycznego. Najpierw poprzez generowanie fal elektromagnetycznych o niskim napięciu, by porównać zebrane wyniki. Biorezonans pozwala dotrzeć do ukrytych w mózgu informacji dotyczących stanu poszczególnych narządów.

Wyniki biorezonansu – dlaczego warto odwiedzić gabinet biorezonansu?

Biorezonans urządzeniem DIACOM jest bardzo precyzyjną metodą wykrywania w ludzkim ciele różnych patogenów tj. pasożytów, wirusów, bakterii, grzybów, metali ciężkich, zanieczyszczeń powietrza, szczepionek oraz alergenów. Badania biorezonansem wykrywają również zmiany energetyczne wewnątrz organizmu. W trakcie terapii biorezonansowych odpowiednio dobrane pole elektromagnetyczne dociera do szkodliwych patogenów, wprowadzając je w drgania, dzięki czemu ulegają one rozpadowi. Biorezonans dostarcza więc nie tylko informacji na temat stanu organizmu, ale wykrywa przyczyny chorób, by następnie je usunąć. Najnowszy na rynku aparat do biorezonansu Bicom Optima + 

Jak przygotować się do wizyty w gabinecie?

Umów się na wizytę, jeśli chcesz przebadać cały organizm. Biorezonans jest świetną odpowiedzią dla niejednoznacznych diagnoz medycznych, gdy nie ustalone przyczyny choroby. W naszych placówkach medycznych w Warszawie i Jeleniej Górze specjaliści pomogą w terapii alergii, wyeliminują bakterie, wirusy i pasożyty. Do badania wystarczy przyjść na czczo (minimum 2 godziny) i odpowiednio nawodnionym. Nie należy spożywać alkoholu na dobę przed biorezonansem, ani uprawiać wzmożonego wysiłku. W dniu badania nie pij kawy, herbaty, alkoholu ani energetyków.

Usługi dostarczane przez ekspertów od biorezonansu

Naszą misją jest wdrażanie innowacyjnych testów opartych na metodzie biorezonansowej, warto jednak pamiętać, że nasza placówka nie prowadzi działalności medycznej w rozumieniu medycyny akademickiej. Biorezonans jest metodą bezinwazyjną i bezbolesną, dostępną nawet dla małych dzieci. Polecana jest osobom, które borykają się z niezdiagnozowaną chorobą i idiopatycznymi objawami. Zgłoś się do placówki biorezonans Warszawa, by sprawdzić jej działanie.

Materiał partnera