Layzzzy mat
Layzzzy to mata, która dzięki swojej unikatowej konstrukcji pozwala na precyzyjny, ale i delikatny ucisk poszczególnych partii naszego ciała | fot.: materiał partnera

Layzzzy – przełom w regeneracji, czyli polski start-up na Kickstarterze

Rewolucyjna, ekologiczna mata łącząca cechy akupresury oraz teorii punktów spustowych niedługo trafi do regularnej sprzedaży. Twórcy maty Layzzzy uruchomili kampanię crowdfundingową, dzięki której możliwa będzie produkcja na szeroką skalę. To odpowiedź na problemy, z którymi borykają się miliony osób na całym świecie – stres, napięcie, siedzący tryb życia, problemy z krążeniem, bezsenność, brak czasu na regeneracje.

Założycielem polskiej marki jest Piotr Zasada– fizjoterapeuta, którego pasja i doświadczenie zaowocowały w 2015 roku powstaniem Physioroll – polskiej marki produkującej najwyższej jakości akcesoria treningowe.

Tworzenie w pełni polskich produktów przyjaznych środowisku to podstawowy filar naszej firmy, ale także obietnica składana klientom, którzy nam zaufali. Zapewniamy najwyższej jakości artykuły, które usprawniają mechanizmy funkcjonowania ciała, pomagają utrzymać je w dobrej kondycji, wspierają w codziennych treningach i pomagają chronić przed urazami.- mówi Piotr.

Bezpośrednia praca z ludźmi, uważne słuchanie ich potrzeb i empatia, były inspiracją do szukania nowych rozwiązań w służbie poprawy komfortu życia. Obserwując zmieniającą się rzeczywistość, wywierającą na społeczeństwie coraz większą presję życia na pełnych obrotach, można zauważyć napiętrzające się problemy. Zaczyna się od chronicznego zmęczenia, problemów ze snem, ciągłego napięcia, bólów mięśniowych, bólów głowy, co w konsekwencji prowadzi do obniżenia jakości życia. Layzzzy to odpowiedź od przyjaciół i rodziny, która wraz z Piotrem stworzyła produkt dla każdego kto poszukuje jakości, dba o detale, funkcjonalność i innowacyjność, ludzi, którzy szukają Layzzzy w swoim życiu, w momencie, w którym chcą, jak chcą i po co chcą.

Layzzzy mat
Regularne stosowanie maty Layzzzy pozwoli między innymi na dotlenienie i odżywienie całego organizmu | fot.: materiał partnera

Layzzzy to mata, która dzięki swojej unikatowej konstrukcji pozwala na precyzyjny, ale i delikatny ucisk poszczególnych partii naszego ciała. Posiada ona 4 360 bio-wypustek o stożkowym kształcie, które dzięki swojej konstrukcji pod wpływem ludzkiego ciężaru ciała, uciskają wybrane miejsca akupresurowe.

Regularne stosowanie maty Layzzzy pozwoli między innymi na dotlenienie i odżywienie całego organizmu, obniżenie ciśnienia krwi, poprawę jakości snu, czy zminimalizowanie nadmiernego stresu.  Mata wspomaga także funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, a także przeciwdziała bólom głowy, szyi, czy pleców. W konsekwencji przekłada się to na ożywienie umysłu, zwiększenie wydajności i lepszą koncentrację.

Oferując najwyższą jakość i dbałość o detale mata jest biodegradowalna, nie posiadająca żadnych plastikowych elementów, stworzona z najwyższej jakości hipoalergicznego materiału wyprodukowanego w Polsce. Dzięki swojej unikatowej konstrukcji i kompaktowemu kształtowi, daje możliwość ciągłego rozbudowywania i tworzenia spersonalizowanej powierzchni masażu w wybranym przez klienta miejscu. Każda mata zapakowana jest w ekologiczny woreczek, który jest dopełnieniem dbałości o najmniejszy detal i pozwala na łatwe i bezpieczne transportowanie maty.

Twórcy pracę nad matą zaczęli 12 miesięcy temu. Ich celem jest, aby Layzzzy stała się narzędziem auto-akupunktury dla konsumentów z całego świata, dlatego zdecydowali się na pozyskanie kapitału poprzez najbardziej znaną amerykańską platformę crowfundingową — Kickstarter.

Po więcej szczegółów zapraszamy na: https://www.kickstarter.com/projects/layzzzy-acupressure/layzzzy-face-the-pain-with-relaxing-eco-mat

Layzzzy mat
Oferując najwyższą jakość i dbałość o detale mata jest biodegradowalna | fot.: materiał partnera
Materiał partnera zewnętrznego