Rzucanie palenia
Zmiana nawyku nie jest sprawą prostą, szczególnie że głód nikotynowy potrafi być szczególnie dokuczliwy. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Modne spraye na rzucenie palenia

Teoretycznie większość z nas wie, że palenie papierosów jest szkodliwe, ale statystyki cały czas alarmują, że coraz więcej (szczególnie młodych ludzi) sięga po przysłowiowy „dymek”, a potem nie jest już w stanie się od niego uwolnić. Zmiana nawyku nie jest sprawą prostą, szczególnie że głód nikotynowy potrafi być szczególnie dokuczliwy. Sposobów na rzucenia palenia jest wiele. Tak dużo, jak często powtarzamy sobie od jutra/od poniedziałku/od nowego roku nie palę. I czasem samozaparcie, dobra wola czy też pomoc najbliższych po prostu nie wystarczą, aby skutecznie walczyć z nałogiem. Na rynku jest wiele preparatów w różnych formach, które wspomagają ten proces, a jednym z najpopularniejszych jest spray na rzucenie palenia.

Spray, który może pomóc

Samo rzucenie palenia dla palacza jest bardzo stresującym wydarzeniem. Po pierwsze oprócz głodu nikotyny muszą zmienić się również pewnej rodzaju rytuały jak wychodzenie w pracy na „dymka”, papieros do kawy albo po posiłku. Czasem to właśnie zerwanie przyzwyczajeniami jest dla palacza najtrudniejsze i każda sytuacja stresowa czy też na przykład impreza mogą być pretekstem do sięgnięcia po papierosa. Szczególnie w takich sytuacjach sprawdza się na przykład spray na rzucenie palenia. To preparat medyczny, który wspomaga naszą wolę i pozwala uzyskać lepszy efekt. Innowacyjna formuła oraz udokumentowana skuteczność przede wszystkim są potwierdzane przez szereg zadowolonych użytkowników. Spray na rzucenie palenia to również bardzo ciekawa alternatywa dla plastrów, gum czy tabletek. Poza tym, biorąc pod uwagę rachunek ekonomiczny, rzucenie palenia to ogromne oszczędności, z których część warto w początkowym okresie przeznaczyć na skuteczne preparaty.

Zainwestuj w odpowiednie środki

Każdy organizm jest inny i zdarza się, że wielu palaczy próbuje różnych środków z czasem niezadowalającymi efektami. Spray na rzucenie palenia jest jedną z możliwości, która szybko i skutecznie pomaga walczyć z objawami odstawienia papierosów. Zwalczanie głodu nikotynowego w szybkim tempie jest jedną z podstawowych zalet tej właśnie formuły. Poza tym spray na rzucenie palenia nie ma działania uzależniającego oraz znacznie skraca czas występowania nieprzyjemnych dolegliwości po rzuceniu palenia takich jak rozdrażnienie, zwiększone łaknienie czy też drżenie rąk. Aplikacja jest dość dyskretna i w każdej chwili – szczególnie w czasie napadu głodu nikotynowego bez problemu można zaaplikować sobie jedną lub dwie dawki sprayu na rzucenie palenia prosto na język. Uwalniająca się nikotyna łagodzi wszelkie objawy odstawienia. Poza tym preparat ma odświeżający, miętowy aromat i pomimo tego że zawiera niewielką dawkę nikotyny, to jednak nie dostarczamy organizmowi bardzo szkodliwych substancji smolistych czy tlenków węgla jak to ma miejsce w przypadku palenia papierosów. Spray na rzucenie palenia staje się bezpieczną alternatywą, której z czasem zaczynamy używać coraz rzadziej i potem się okazuje, że wcale jej nie potrzebujemy. Warto więc podjąć damską lub męską decyzję i zacząć żyć po prostu zdrowiej.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Mężczyzna, który rzucił palenie

O tym, jak skutecznie rzucić palenie

Dla kogoś, kto zaczyna dzień od papierosa, zazwyczaj nie do wyobrażenia jest sytuacja, w której …