„Avengers: Wojna bez granic” to wydarzenie w historii kina bez precedensu. Spektakularne starcie na śmierć i życie, przygotowywane od dekady i obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios | fot.: Materiał partnera zewnętrznego
Strona główna / Kultura / Filmy / Avengers: Wojna bez granic – zapowiedź

Avengers: Wojna bez granic – zapowiedź

Od ubiegłego piątku internauci w całym kraju publikowali filmiki, na których zarejestrowano dziwne zjawiska zaobserwowane na niebie nad Polską. Pojawiły spekulacje, czym one były i chociaż wśród nich padały nawet teorie o przybyciu kosmitów to prawdziwym wytłumaczeniem jest premiera kolejnej części filmu z serii Avengers.

– To, co dzieje się od kilku dni w sieci to po prostu akcja promocyjna filmu “Avengers”. To wielki i pełen rozmachu film i takie muszą być też akcje promocyjne, które zwrócą powszechną uwagę. “Avengers” to pierwsza udana wielkobudżetowa zabawa w serial, w której mamy dziesiątki wątków, postaci, które, co jakiś czas w ramach serii łączą się w jedną wielką przygodę pełną mnóstwa superbohaterów – mówi Kamil M. Śmiałkowski – badacz kultury popularnej. Myślę, że możemy się spodziewać wielkiego widowiska. Najnowsi “Avengers” łączą wszystkie wątki, postacie, jakie do tej pory pojawiły się w kinowym uniwersum Marvela. Teraz, kiedy mamy tych filmów naprawdę mnóstwo, połączenie tego w jedną opowieść jest wielkim wyczynem. Patrząc jednak na to, co już wiemy, a wiemy tyle, ile ujawniono nam w zwiastunach, myślę, że twórcy sprostali wyzwaniu. Ale o tym przekonamy się na ekranie” – dodaje Śmiałkowski.

 

„Avengers: Wojna bez granic” to wydarzenie w historii kina bez precedensu. Spektakularne starcie na śmierć i życie, przygotowywane od dekady i obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z innymi superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.

Film wyreżyserowali Anthony i Joe Russo, na podstawie scenariusza Christophera Markusa i Stephena McFeely, a wyprodukował Kevin Feige. Producentami wykonawczymi są Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo, Trinh Tran, Jon Favreau, James Gunn i Stan Lee.

Aby dobrze przygotować się na przybycie Thanosa zachęcamy do odwiedzenia strony Ministerstwa Obrony Ziemi http://www.moz-gov.pl/, gdzie znajduje się między innymi instrukcja, jak radzić sobie w czasie inwazji.

Materiał partnera zewnętrznego

 

Sprawdź także

Maureen Johnson, Nieodgadniony Przełożył Paweł Łopatka, Poradnia K, 2018

Nastolatka na tropie zbrodni, czyli „Nieodgadniony”

Dzisiejsza propozycja czytelnicza to sprawnie napisana, wciągająca powieść kryminalna z kategorii „young adult”. Maureen Johnson …