Historia sukcesu. Krakowska firma eventowa otrzymała prestiżowy tytuł Mecenasa Gali Ambasadorów Kongresów Polskich

Firma Concept Music Art przy rozmaitych przedsięwzięciach łączy wieloletnie doświadczenie w branży z twórczym podejściem do realizacji poszczególnych wydarzeń. | fot.: Fotolia

Z końcem września, w Poznaniu odbyła się Gala Ambasadorów Kongresów Polskich 2018. Podczas uroczystości przedstawiono kilkanaście nowych osób, cenionych m.in. w świecie biznesu i nauki, które zdecydowały się przystąpić do programu promującego Polskę jako miejsce realizacji międzynarodowych konferencji i kongresów. Oprócz zaprezentowania honorowych ambasadorów kongresów polskich, przyznano także specjalne wyróżnienie Stowarzyszeniu Konferencje i Kongresy w Polsce oraz firmie eventowej Concept Music Art.

16 nowych uczestników programu na tegorocznej Gali

Program ambasadorów tworzony jest przez Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce oraz Polską Organizację Turystyczną, przy regionalnym wsparciu lokalnych Klubów Ambasadora. Jego uczestnicy, uznane osoby w świecie sportu, biznesu czy nauki, promują wśród międzynarodowych organizacji, związanych z ich środowiskami, inicjatywę realizacji międzynarodowych spotkań, konferencji, kongresów oraz podobnych wydarzeń w naszym kraju.

Podczas tegorocznej Gali Ambasadorów Kongresów Polskich, mającej miejsce pod koniec września w Poznaniu, przedstawiono 16 nowych osób, które zgodziły się przystąpić do programu. Wśród nich znaleźli się reprezentanci krajowych uniwersytetów, placówek medycznych czy instytutów. Nagrodzono również firmy, których wysiłki wspierały organizację wydarzeń i spotkań. Specjalne wyróżnienia przyznano także Stowarzyszeniu Konferencje i Kongresy w Polsce, a także firmie eventowej Concept Music Art (CMA), za pomoc w realizacji zeszłorocznej Gali Ambasadorów Kongresów Polskich, polegającą na zapewnieniu logistycznego i technicznego wsparcia oraz przygotowanie kompleksowej oprawy multimedialnej, korespondującej z twórczością polskiego artysty, Stanisława Wyspiańskiego.

Profesjonalna realizacja niezapomnianych wydarzeń

Wyróżnienie Mecenasa Gali Ambasadorów Kongresów to nieprzypadkowy ani niejedyny sukces firmy Concept Music Art. Posiada ona bowiem 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, związane z profesjonalną, kompleksową organizacją różnego rodzaju eventów zamkniętych i plenerowych. Wśród wielu przedsięwzięć, jakie zrealizował zespół CMA, można wskazać zarówno wydarzenia biznesowe, kulturalne, jak i wiele innych. Mowa nie tylko o kongresach i konferencjach, ale również m.in. o galach, jubileuszach lub bankietach, ceremoniach wręczenia nagród, wielkoformatowych wydarzeniach sportowych bądź muzycznych, targach, pokazach mody czy też festiwalach, piknikach oraz imprezach rodzinnych. Concept Music Art na przestrzeni lat przygotowała z sukcesem takie wydarzenia, jak uroczystość rozpoczęcia budowy fabryki LG-Chem, World Seed Congress 2015, Mistrzostwa Świata gier komputerowych Intel Extreme Masters, event korporacyjny w EXPO Kraków 2016, Winter Event Schibsted Tech Polska albo uroczystość 140-lecia Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

Wspomniana firma eventowa, zarówno do mniejszych, jak i wielkoformatowych przedsięwzięć często podchodzi w sposób interdyscyplinarny. Innymi słowy, zajmuje się kompleksową organizacją różnego typu imprez. Chodzi więc zatem o opracowanie koncepcji i strategii jej realizacji, przygotowanie scenariusza, a także stosownej dokumentacji czy potrzebnych pozwoleń. Zapewnia pełne wsparcie techniczne i logistyczne. Dysponuje nowoczesnym zapleczem, pozwalającym wybrać odpowiednie rozwiązania dla przestrzeni scenograficznej i aranżacji muzycznej, stworzyć wyjątkową oprawę multimedialną, jak również w profesjonalny sposób zarejestrować przebieg całego wydarzenia. Concept Music Art pomaga też w zakresie takich działań, jak nawiązanie współpracy z konkretnymi artystami i konferansjerami czy przygotowanie materiałów promocyjnych. Wykwalifikowany zespół czuwa nad wszelkimi procesami produkcyjnymi, określonymi przez format imprezy – formalny, rozrywkowy, ekskluzywny, rodzinny, biznesowy.

Firma Concept Music Art przy rozmaitych przedsięwzięciach łączy wieloletnie doświadczenie w branży z twórczym podejściem do realizacji poszczególnych wydarzeń, by te zyskały nowoczesny, wyjątkowy wymiar. Ale sukces takich założeń ma swoje odzwierciedlenie nie tylko w otrzymanych wyróżnieniach, ale przede wszystkim w licznych, zorganizowanych z rozmachem eventach.

OLI

Sprawdź także

Pokaz pirotechniczny

Profesjonalne pokazy pirotechniczne – bezkonkurencyjna atrakcja

Zbliża się ważne wydarzenie w twoim życiu i szukasz pomysłu na jego niecodzienną oprawę? Zapomnij …