Strona główna / Biznes / Historia sukcesu. Krakowska firma eventowa otrzymała prestiżowy tytuł Mecenasa Gali Ambasadorów Kongresów Polskich

Historia sukcesu. Krakowska firma eventowa otrzymała prestiżowy tytuł Mecenasa Gali Ambasadorów Kongresów Polskich

Firma Concept Music Art przy rozmaitych przedsięwzięciach łączy wieloletnie doświadczenie w branży z twórczym podejściem do realizacji poszczególnych wydarzeń. | fot.: Fotolia

Z końcem września, w Poznaniu odbyła się Gala Ambasadorów Kongresów Polskich 2018. Podczas uroczystości przedstawiono kilkanaście nowych osób, cenionych m.in. w świecie biznesu i nauki, które zdecydowały się przystąpić do programu promującego Polskę jako miejsce realizacji międzynarodowych konferencji i kongresów. Oprócz zaprezentowania honorowych ambasadorów kongresów polskich, przyznano także specjalne wyróżnienie Stowarzyszeniu Konferencje i Kongresy w Polsce oraz firmie eventowej Concept Music Art.

16 nowych uczestników programu na tegorocznej Gali

Program ambasadorów tworzony jest przez Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce oraz Polską Organizację Turystyczną, przy regionalnym wsparciu lokalnych Klubów Ambasadora. Jego uczestnicy, uznane osoby w świecie sportu, biznesu czy nauki, promują wśród międzynarodowych organizacji, związanych z ich środowiskami, inicjatywę realizacji międzynarodowych spotkań, konferencji, kongresów oraz podobnych wydarzeń w naszym kraju.

Podczas tegorocznej Gali Ambasadorów Kongresów Polskich, mającej miejsce pod koniec września w Poznaniu, przedstawiono 16 nowych osób, które zgodziły się przystąpić do programu. Wśród nich znaleźli się reprezentanci krajowych uniwersytetów, placówek medycznych czy instytutów. Nagrodzono również firmy, których wysiłki wspierały organizację wydarzeń i spotkań. Specjalne wyróżnienia przyznano także Stowarzyszeniu Konferencje i Kongresy w Polsce, a także firmie eventowej Concept Music Art (CMA), za pomoc w realizacji zeszłorocznej Gali Ambasadorów Kongresów Polskich, polegającą na zapewnieniu logistycznego i technicznego wsparcia oraz przygotowanie kompleksowej oprawy multimedialnej, korespondującej z twórczością polskiego artysty, Stanisława Wyspiańskiego.

Profesjonalna realizacja niezapomnianych wydarzeń

Wyróżnienie Mecenasa Gali Ambasadorów Kongresów to nieprzypadkowy ani niejedyny sukces firmy Concept Music Art. Posiada ona bowiem 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, związane z profesjonalną, kompleksową organizacją różnego rodzaju eventów zamkniętych i plenerowych. Wśród wielu przedsięwzięć, jakie zrealizował zespół CMA, można wskazać zarówno wydarzenia biznesowe, kulturalne, jak i wiele innych. Mowa nie tylko o kongresach i konferencjach, ale również m.in. o galach, jubileuszach lub bankietach, ceremoniach wręczenia nagród, wielkoformatowych wydarzeniach sportowych bądź muzycznych, targach, pokazach mody czy też festiwalach, piknikach oraz imprezach rodzinnych. Concept Music Art na przestrzeni lat przygotowała z sukcesem takie wydarzenia, jak uroczystość rozpoczęcia budowy fabryki LG-Chem, World Seed Congress 2015, Mistrzostwa Świata gier komputerowych Intel Extreme Masters, event korporacyjny w EXPO Kraków 2016, Winter Event Schibsted Tech Polska albo uroczystość 140-lecia Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

Wspomniana firma eventowa, zarówno do mniejszych, jak i wielkoformatowych przedsięwzięć często podchodzi w sposób interdyscyplinarny. Innymi słowy, zajmuje się kompleksową organizacją różnego typu imprez. Chodzi więc zatem o opracowanie koncepcji i strategii jej realizacji, przygotowanie scenariusza, a także stosownej dokumentacji czy potrzebnych pozwoleń. Zapewnia pełne wsparcie techniczne i logistyczne. Dysponuje nowoczesnym zapleczem, pozwalającym wybrać odpowiednie rozwiązania dla przestrzeni scenograficznej i aranżacji muzycznej, stworzyć wyjątkową oprawę multimedialną, jak również w profesjonalny sposób zarejestrować przebieg całego wydarzenia. Concept Music Art pomaga też w zakresie takich działań, jak nawiązanie współpracy z konkretnymi artystami i konferansjerami czy przygotowanie materiałów promocyjnych. Wykwalifikowany zespół czuwa nad wszelkimi procesami produkcyjnymi, określonymi przez format imprezy – formalny, rozrywkowy, ekskluzywny, rodzinny, biznesowy.

Firma Concept Music Art przy rozmaitych przedsięwzięciach łączy wieloletnie doświadczenie w branży z twórczym podejściem do realizacji poszczególnych wydarzeń, by te zyskały nowoczesny, wyjątkowy wymiar. Ale sukces takich założeń ma swoje odzwierciedlenie nie tylko w otrzymanych wyróżnieniach, ale przede wszystkim w licznych, zorganizowanych z rozmachem eventach.

OLI

Sprawdź także

Projekt: Sztuka! Czyli 15. edycję OKK! design czas zacząć!

Tematem przewodnim wiosennej 15. już edycji OKK! design jest sztuka. Kreacja jako idea, ale przede …