Płatność kartą na terminalu
Polska Bezgotówkowa oferuje wsparcie dla przedsiębiorców, którzy do tej pory nie udostępniali swoim klientom płatności bez gotówki np. ze względu na obawę przed kosztami związanymi z ich instalacją czy użytkowaniem. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Jakie korzyści daje udział w programie Polska Bezgotówkowa?

Polska Bezgotówkowa to program, który ma na celu upowszechnienie płatności bezgotówkowych. Jakie daje korzyści przedsiębiorcom i klientom?

Czy można dostać terminal płatniczy dla firmy za darmo? Czy oprócz otrzymania urządzenia za 0 zł można być dodatkowo zwolnionym z opłat prowizji od transakcji? Dzięki programowi Polska Bezgotówkowa jest to możliwe! Jakie jeszcze korzyści daje udział w programie?

Program Polska Bezgotówkowa – na czym polega?

Polska Bezgotówkowa oferuje wsparcie dla przedsiębiorców, którzy do tej pory nie udostępniali swoim klientom płatności bez gotówki np. ze względu na obawę przed kosztami związanymi z ich instalacją czy użytkowaniem. Dzięki inicjatywie dostęp do terminali płatniczych jest łatwiejszy.

By otrzymać darmowy terminal płatniczy wystarczy wejść na stronę bezgotowki.pl, wybrać dopasowane do potrzeb swojego przedsiębiorstwa urządzenie, a następnie wypełnić zgłoszenie. Po przejściu weryfikacji wystarczy jedynie oczekiwać na dostawę.

Korzyści płynących z udziału w programie jest wiele. Przedsiębiorca, który do niego przystąpi przez okres 12 miesięcy nie płaci prowizji od transakcji kartami Visa i Mastercard. Nie ponosi też kosztów związanych z posiadaniem i użytkowaniem terminala. W ramach programu można wybrać terminal standardowy, dostępny w wersji stacjonarnej lub przenośnej, oraz nowoczesny, bezprzewodowy terminal typu smart.

To jednak nie wszystkie zalety płynące z instalacji terminala płatniczego w przedsiębiorstwie. Przedsiębiorca, który zdecyduje się na instalację urządzenia płatniczego zyskuje większą wygodę, sprawniejszą obsługę klientów, większe bezpieczeństwo transakcji i… wyższe obroty. Okazuje się bowiem, że klienci częściej i chętniej robią zakupy w punkcie, w którym mogą zapłacić w preferowany przez siebie sposób – gotówką, kartą płatniczą lub smartfonem. Nic dziwnego, że przedsiębiorcy, którzy skorzystali już z programu polecają go innym.

Dostrzegają oni bowiem, że płatności bezgotówkowe stały się powszechnie obowiązującym standardem. Jak wynika z badań, 37 proc. przedsiębiorców wskazuje, że za instalacją terminala przemawia chęć bycia firmą nowoczesną i podążającą za aktualnymi trendami. Oczekiwania klientów zmieniają się, a coraz większa popularność płatności bezgotówkowych ma przełożenie na coraz większą wartość obrotu bezgotówkowego w małych i średnich przedsiębiorstwach! Chcesz skorzystać z oferty eService w ramach programu Polska Bezgotówkowa? Wejdź na https://bezgotowki.pl/o-programie/ i poznaj więcej szczegółów!

Materiał partnera zewnętrznego