Strona główna / Biznes / Jakie korzyści daje udział w programie Polska Bezgotówkowa?
Płatność kartą na terminalu
Polska Bezgotówkowa oferuje wsparcie dla przedsiębiorców, którzy do tej pory nie udostępniali swoim klientom płatności bez gotówki np. ze względu na obawę przed kosztami związanymi z ich instalacją czy użytkowaniem. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Jakie korzyści daje udział w programie Polska Bezgotówkowa?

Polska Bezgotówkowa to program, który ma na celu upowszechnienie płatności bezgotówkowych. Jakie daje korzyści przedsiębiorcom i klientom?

Czy można dostać terminal płatniczy dla firmy za darmo? Czy oprócz otrzymania urządzenia za 0 zł można być dodatkowo zwolnionym z opłat prowizji od transakcji? Dzięki programowi Polska Bezgotówkowa jest to możliwe! Jakie jeszcze korzyści daje udział w programie?

Program Polska Bezgotówkowa – na czym polega?

Polska Bezgotówkowa oferuje wsparcie dla przedsiębiorców, którzy do tej pory nie udostępniali swoim klientom płatności bez gotówki np. ze względu na obawę przed kosztami związanymi z ich instalacją czy użytkowaniem. Dzięki inicjatywie dostęp do terminali płatniczych jest łatwiejszy.

By otrzymać darmowy terminal płatniczy wystarczy wejść na stronę bezgotowki.pl, wybrać dopasowane do potrzeb swojego przedsiębiorstwa urządzenie, a następnie wypełnić zgłoszenie. Po przejściu weryfikacji wystarczy jedynie oczekiwać na dostawę.

Korzyści płynących z udziału w programie jest wiele. Przedsiębiorca, który do niego przystąpi przez okres 12 miesięcy nie płaci prowizji od transakcji kartami Visa i Mastercard. Nie ponosi też kosztów związanych z posiadaniem i użytkowaniem terminala. W ramach programu można wybrać terminal standardowy, dostępny w wersji stacjonarnej lub przenośnej, oraz nowoczesny, bezprzewodowy terminal typu smart.

To jednak nie wszystkie zalety płynące z instalacji terminala płatniczego w przedsiębiorstwie. Przedsiębiorca, który zdecyduje się na instalację urządzenia płatniczego zyskuje większą wygodę, sprawniejszą obsługę klientów, większe bezpieczeństwo transakcji i… wyższe obroty. Okazuje się bowiem, że klienci częściej i chętniej robią zakupy w punkcie, w którym mogą zapłacić w preferowany przez siebie sposób – gotówką, kartą płatniczą lub smartfonem. Nic dziwnego, że przedsiębiorcy, którzy skorzystali już z programu polecają go innym.

Dostrzegają oni bowiem, że płatności bezgotówkowe stały się powszechnie obowiązującym standardem. Jak wynika z badań, 37 proc. przedsiębiorców wskazuje, że za instalacją terminala przemawia chęć bycia firmą nowoczesną i podążającą za aktualnymi trendami. Oczekiwania klientów zmieniają się, a coraz większa popularność płatności bezgotówkowych ma przełożenie na coraz większą wartość obrotu bezgotówkowego w małych i średnich przedsiębiorstwach! Chcesz skorzystać z oferty eService w ramach programu Polska Bezgotówkowa? Wejdź na https://bezgotowki.pl/o-programie/ i poznaj więcej szczegółów!

Materiał partnera zewnętrznego