Kuferek kawowy
Kosze upominkowe można podarować praktycznie na każdą okazję. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Kosze prezentowe jako upominek biznesowy

Przekazywanie sobie prezentów w biznesie zawsze jest mile widziane, niemniej jednak trafienie z odpowiednim upominkiem może być poważnym wyzwaniem. W takiej sytuacji najlepiej postawić na uniwersalne upominki, które będą dobre zarówno wtedy, gdy chodzi o urodziny koleżanki z pracy, jak i przekazanie prezentu na Boże Narodzenie dla ważnego kontrahenta – w tym celu najlepiej sprawdzają się kosze prezentowe.

Kosze upominkowe można podarować praktycznie na każdą okazję – są doskonałe między innymi na urodziny, imieniny, rocznicę, natomiast w kontekście biznesowym często przekazywane są z okazji świąt, zakończenia współpracy, odejścia pracownika na emeryturę, także mogą być wyrazem podziękowania za dobrze wykonany projekt czy pamiątką. Bez obaw można przekazać je zarówno osobie, z którą pozostaje się w oficjalnych stosunkach, jak i dobremu znajomemu, z którym jest się na „ty”.

Podarowanie takiego właśnie upominku może stać się nie tylko miłym gestem w stosunku do drugiej osoby, ale również dzięki niemu możliwe jest kreowanie wizerunku firmy oraz zacieśnianie więzów biznesowych, dlatego też jest to korzystny wybór niezależnie od okazji.

Co można znaleźć w koszach upominkowych?

W sprzedaży można znaleźć gotowe kosze upominkowe w różnych wyśmienitych wersjach – są one przede wszystkim wypełnione pysznymi słodyczami, ale również mogą zawierać herbaty, kawy, przetwory, alkohole, na przykład whisky, wino czy nalewki. Wszystko to znajduje się w dekoracyjnym koszu, w którym często umieszcza się też różne dekoracje, by całość mogła prezentować się jeszcze bardziej efektownie.

Firmy oferujące kosze prezentowe mają również w swoim asortymencie specjalne kompozycje luksusowe, które zawierają najwyższej jakości artykuły z górnej półki, warianty świąteczne, na przykład na Boże Narodzenie i Wielkanoc, które mogą być też uzupełnione okolicznościowymi dekoracjami, na przykład bombkami, świecami, figurkami zajączków. Na szczególną uwagę zasługują też kosze z polskimi produktami, które są najbardziej znane w Polsce – można znaleźć w nich między innymi krówki, śliwki w czekoladzie, kruche ciasteczka, pasztety z kaczki. Taki kosz może być kapitalnym pomysłem dla obcokrajowca, ponieważ dzięki niemu można bliżej zaprezentować mu nasze rodzime specjały kulinarne.

Wykonać samemu czy zamówić gotowe?

Zasadniczo kosze upominkowe można przygotować samodzielnie, ale warto pamiętać o tym, że jest to zwykle dość czasochłonna praca. Zazwyczaj w tej samej cenie można zakupić gotowe kosze od firm, które specjalizują się w ich przygotowywaniu. Zamówienia można składać również całkowicie przez internet – wówczas gotowe do wręczenia kosze zostaną dostarczone na wskazany adres kurierem.

W przygotowywaniu wyśmienitych koszów upominkowych specjalizuje się firma Nobilia, w której asortymencie znajduje się szeroka gama propozycji na każdą okazję, między innymi kosze świąteczne, kosze z polskimi specjałami, drobnymi upominkami, prezenty specjalnie dla mężczyzn czy zestawy premium.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

chłopak żółty prezent

Sklep z prezentami – oryginalne upominki na każdą okazję

Na świecie nie ma chyba osoby, która nie lubi dostawać prezentów. Niekiedy jeszcze większą przyjemność …