Pudełka wysyłkowe kaszerowane – co warto o nich wiedzieć?

W porównaniu do innych opakowań kartonowych, są sztywniejsze, a przez to mniej podatne na zniszczenia, dzięki czemu można w nich przesyłać nawet delikatne materiały.| fot.: materiał partnera zewnętrznego

Pudełka wysyłkowe są niezbędnym elementem, wykorzystywanym w wielu sklepach prowadzących sprzedaż wysyłkową. Stanowią nie tylko opakowanie ochronne dla przesyłanych przedmiotów, ale również specyficzną powierzchnię reklamową, istotną szczególnie w branżach, w których klient „kupuje oczami”.

  1. Kto wykorzystuje kaszerowane opakowania kartonowe Warszawa?
  2. Jak powstają kaszerowane pudełka kartonowe Warszawa?
  3. Pudełka wysyłkowe na zamówienie

Kaszerowane pudełka kartonowe Warszawa charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością i trwałością. W porównaniu do innych opakowań kartonowych, są sztywniejsze, a przez to mniej podatne na zniszczenia, dzięki czemu można w nich przesyłać nawet delikatne materiały.

Kto wykorzystuje kaszerowane opakowania kartonowe Warszawa?

Wielu przedsiębiorców decyduje się na użycie kaszerowanych opakowań kartonowych ze względu na ich walory estetyczne i reklamowe. Stosując nadruk w postaci logo, hasła reklamowego, a nawet pełnych danych firmy, pudełko staje się nośnikiem informacji i sposobem na popularyzację marki. Kaszerowane opakowania kartonowe Warszawa to również metoda wzbudzenia w kliencie pozytywnych emocji w stosunku do firmy – kiedy odbiorca otrzymuje swoje zamówienie zapakowane w estetyczne pudełko wysokiej jakości, automatycznie i zwykle nieświadomie, poprawia swoją ocenę, dotyczącą usług danej firmy.

Opakowania kartonowe Warszawa wykorzystywane są więc wszędzie tam, gdzie nakłady finansowe na zakup pudełek wysyłkowych mogą realnie przełożyć się na zwiększenie zysku i rozpoznawalności marki. Pojawiają się więc m.in. w sklepach internetowych, szczególnie tych, które rozprowadzają towary ekskluzywne, w bankach, aptekach online lub drogeriach.

Jak powstają kaszerowane pudełka kartonowe Warszawa?

Proces kaszerowania polega na połączeniu materiału podstawowego, czyli grubego i wytrzymałego kartonu lub tektury falistej, z zadrukowanymi w technologii offsetowej materiałami reklamowymi, umieszczonymi na papierze lub kartonie o niskiej gramaturze. Podczas kaszerowania duże znaczenie mają użyte tworzywa, dlatego zwykle stosuje się tektury faliste typu B, C, BC, BE i E lub tekturę introligatorską. W roli okleiny występują kartony powlekane, np. GC1 lub 2 oraz GD2.

Pudełka wysyłkowe na zamówienie

Firma http://viki.com.pl/, która profesjonalnie zajmuje się produkcją kaszerowanych pudełek wysyłkowych, pomaga swoim klientom wybrać najbardziej optymalne połączenie materiałów oraz sposób wykończenia i uszlachetnienia grafiki. Wyroby poddawane są obróbce z zastosowaniem sitodruku, tłoczenia lub folii matowej i błyszczącej, a także procesowi lakierowania wybiórczego lub całościowego.

Materiał partnera zewnętrznego