w skarpetkach przed telewizorem
Podczas kiedy jedne licencje wygasają, serwisy udostępniają kolejne produkcje | fot.: stock.adobe.com

Co ciekawego do obejrzenia na Netflix i HBO?

Podczas kiedy jedne licencje wygasają, serwisy udostępniają kolejne produkcje. Co ciekawego pojawi się w najbliższym czasie na platformach Netflix i HBO?

Netflix – nowości i zapowiedzi

Już w pierwszym tygodniu lutego na platformie pojawi się wiele wyczekiwanych produkcji. Od pierwszego dnia miesiąca obejrzeć można „Gwiezdny pył” będący ekranizacją popularnej powieści Neila Gaimana. Fani filmów akcji mogą sięgnąć po kultową propozycję z 1995 roku. Na ekranach zainteresowanych subskrybentów pojawi się bowiem „Desperado” ze słynnymi rolami Antonio Banderasa i Salmy Hayek. Wielbicieli horrorów pragnących odświeżyć znajomość filmów obejrzanych przed laty ucieszy pojawienie się „Dziecka Rosemary” w reżyserii Romana Polańskiego.

Wśród nowych produkcji ciekawą propozycją może okazać się m.in. długo wyczekiwany film Netflixa pt. „Malcom i Marie„. W dramacie zagrali Zendaya i John David Washington. Premiera odbędzie się 5. lutego. Dwa dni wcześniej na platformie ukaże się serial „Firefly Lane„, który również budzi niemałe zainteresowanie. Osoby wyczekujące nowych dzieł może zainteresować serial „Plemiona Europy”. To propozycja kierowana do fanów science-fiction. Miłośnicy filmów dokumentalnych będą mieli możliwość obejrzenia filmu pt. „Twoje ciało, twoja walka”, który ukaże się w pierwszy piątek miesiąca.

Co nowego na HBO?

Również na platformie HBO pojawią się nieemitowane tam wcześniej filmy i seriale. Od 13. lutego będzie można obejrzeć film pt. „Stuber„. W komedii występują m.in. Dave Bautista i Kumail Nanjiani. Siódmego lutego na stronie pojawi się „Smak pho„. Polsko – niemiecka produkcja z 2019 roku opowiada historię wietnamskiej rodziny mieszkającej w Warszawie. Wśród najgłośniejszych zapowiedzi występuje między innymi „Profesor i szaleniec„. Dramat bazuje na wątkach z biografii profesora Jamesa Murraya, w którego wciela się Mel Gibson. W pierwszy piątek miesiąca na stronie pojawi się również wyczekiwana premiera filmu „Skazani na siebie„. Przedstawiona w nim historia nawiązuje do sytuacji obowiązkowej, domowej izolacji. W głównych rolach występują Anne Hathaway i Chiwetel Ejiofor. Najmłodsi i wielbiciele filmów familijnych, od 12. lutego będą mogli obejrzeć „Między nami, misiami”. Przygodowa animacja z pewnością dostarczy rozrywki całej rodzinie.

MRY

Sprawdź także

gabinet osobliwości

„Gabinet osobliwości Guillermo del Toro” – nowe oblicze grozy

„Gabinet osobliwości Guillermo del Toro” to serial, który ukazał się na platformie streamingowej Netflix pod …