Zagubieni w kosmosie to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych | fot.: Materiał partnera zewnętrznego
Strona główna / Kultura / Seriale / Kolejny rozdział w historii ludzkości zaczyna się dziś

Kolejny rozdział w historii ludzkości zaczyna się dziś

Netflix udostępnił pierwszą zapowiedź międzygalaktycznego serialu przygodowego Zagubieni w kosmosie, którego ziemska premiera odbędzie się 13 kwietnia.

Zagubieni w kosmosie to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości, kiedy kolonizacja kosmosu jest już rzeczywistością. Robinsonowie to jedna z rodzin wybranych do nowego życia w lepszym świecie. Kiedy jednak nagle podczas wyprawy do swojego nowego domu kolonizatorzy zostają zepchnięci z kursu, zmuszeni są zawrzeć nowe sojusze i wspólnie walczyć o przetrwanie w obcej, niebezpiecznej rzeczywistości, odległej lata świetlne od celu podróży.

Oprócz Robinsonów, w tej samej sytuacji znalazło się tajemnicze duo, które połączył ze sobą los i talent do oszustwa. Niepokojąco charyzmatyczna Dr Smith (Parker Posey) to mistrzyni manipulacji, której intencje trudno odczytać. A szelmowski i niezamierzenie czarujący Don West (Ignacio Serricchio) to wysoce wykwalifikowany pracownik fizyczny, który wcale nie miał zamiaru zostać nowym mieszkańcem kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na nieznanej planecie.

Ziemska premiera odbędzie się 13 kwietnia | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Podczas gdy mieszkańcy naszej planety dopiero teaz mogą zobaczyć pierwsze materiały związane z nowym serialem Zagubieni w kosmosieprodukcja miała już swoją premierę w… kosmosie właśnie! Netflix udostępnił pilotażowy odcinek  NASA i już 12 dni temu (w swoim wolnym czasie) oglądali go astronauci przebywający na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej zapowiedzi serialu opartego na amerykańskim klasyku science-fiction z lat 60-tych, w której możemy poznać rodzinę Robinsonów, przyjrzeć się historii ludzkości na Ziemi i przenieść się w przyszłość, w której podróże kosmiczne są codziennością.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Jowisz widok na planetę

Plany NASA na następne 10 lat

Nie jest tajemnicą, że zaplanowane na kolejne dziesięć lat plany NASA obejmują dosłownie miliardy dolarów. …