prezent walentynki
Prezent walentynkowy powinien być nieszablonowy, wyrażać Twoje uczucia względem drugiej osoby, a przede wszystkim być dowodem na to, że doskonale wczytujesz się w potrzeby i pragnienia najbliższej osoby | fot.: materiał partnera

Idealny prezent na walentynki- co wybrać dla niej, a co dla niego?

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż zastanawiasz się nad tym, jaki prezent wybrać na walentynki? Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę i sprawić, by na jej bądź jego twarzy pojawił się uśmiech? Z pewnością nasz przewodnik zainspiruje Cię do najlepszego zakupu!

Co kupić na walentynki? Oto jest pytanie!

Prezent walentynkowy powinien być nieszablonowy, wyrażać Twoje uczucia względem drugiej osoby, a przede wszystkim być dowodem na to, że doskonale wczytujesz się w potrzeby i pragnienia najbliższej osoby. Oczywiście wiele zależy od stażu związku każdej pary, ich potrzeb, wspólnych doświadczeń, a także… budżetu. Jednak nawet małe zasoby finansowe nie przekreślają oryginalnego prezentu walentynkowego.

Po pierwsze: liczą się nawet najdrobniejsze gest

Nawet najdroższy prezent nie będzie udany, gdy nie wczytasz się w potrzeby drugiej osoby. Prezenty bardzo często wyrażają to, jak bardzo słuchamy drugą osobę, ile o niej wiemy, a to w ogólnym rozrachunku świadczy o naszym zaangażowaniu. Oryginalny prezent to nasza kreatywność, której nie da się kupić za żadne pieniądze. To również przemyślana oprawa i dodatki.

Wybrankę bądź wybranka Twojego serca na pewno zadowolą mocno spersonalizowane prezenty w postaci kreatywnej kartki walentynkowej, gadżetu nawiązującego do hobby z dedykowanymi życzeniami oraz wszystkie te prezenty, które… wykonasz sam lub sama. Zastanów się na tym, co w wolnych chwilach lubi robić Twoja połówka, o czym aktualnie marzy i czego najbardziej potrzebuje. Walentynkowe prezenty nie muszą oznaczać sztampowych pluszowych serduszek i innych gadżetów w kolorystyce krwistej czerwieni. Być może to praktyczny prezent najbardziej zadowoli Twojego wybranka lub wybrankę. 

Po drugie: podaruj wrażenia

Poza prezentem liczy się wszystko to, co dookoła. Ciekawe opakowanie, intrygująca kartka z napisanym przez Ciebie wierszem, a także sama forma przekazania prezentu. Im bardziej dedykowany i przemyślany prezent, tym lepiej. Być może Twoja połówka najmocniej marzy o spędzaniu większej ilości czasu z Tobą? Wtedy dedykowany voucher na realizację konkretnej aktywności będzie wyśmienitym prezentem! Ukochana osoba uwielbia kino? Podaruj jej karnet do kina i zadeklaruj, że przez najbliższe miesiące będzie to czas zarezerwowany wyłącznie dla Was. Twój partner lub partnerka kocha aktywność fizyczną i adrenalinę? Postaw na wyjście do parku linowego, skałkę wspinaczkową lub gokarty, które okażą się najcenniejszym prezentem. Tak najlepsze prezenty walentynkowe to… personalizowane prezenty.

Ukochana osoba docenia praktyczne prezenty? Rozważ zakup elektroniki.

Trymer, golarka, sprzęt audio, a może dobre słuchawki do biegania? To również dobry przykład prezentu dla ukochanej osoby! Piękny prezent z okazji walentynek nie musi oznaczać ckliwych różowych kartek z miłosnymi grafikami. Tutaj liczy się przede wszystkim… kontekst! Dzień zakochanych to Wasze święto i każda para powinna świętować je w swoim stylu.

Wielu mężczyzn należy do pragmatyków i uwielbia elektronikę. Być może gadżety, które mogą optymalizować jego codzienne pasje i obowiązki okażą się dobrym pomysłem i prezentem na długie lata. Dzięki temu udowodnisz ukochanemu, że chcesz się o niego troszczyć, a upominek będzie mu o tym regularnie przypominał. 

Podobnie jest z kobietami. Każda z nas chce być słuchana i traktowana wyjątkowo. Soniczna szczoteczka do pielęgnacji twarzy, wideorejestrator do samochodu lub stylowa kawiarka może wywołać u Twojej dziewczyny największą radość i uśmiech na twarzy. Pomysły na walentynki w postaci praktycznego sprzętu elektronicznego to gwarancja upominku, który może posłużyć nam na lata. 

Każdy z nas ma dosyć zimy. Może warto rozważyć wyjątkowe wyjście do SPA?

Połowa lutego to czas, gdzie niemalże każdy z nas jest zmęczony pogodą, małą ilością słońca i relaksu. Być może wyjście do SPA zapewni Wam najlepszy odpoczynek? Dobrym pomysłem będzie również mała wycieczka poza miasto, wyjście na saunę bądź wypad do kompleksu termalnego. Musisz wiedzieć, że niezależnie od kierunku Waszej podróży, romantyczny wyjazd będzie bez wątpienia udanym prezentem walentynkowym. 

A może… wyjątkowy wieczór SPA we własnym mieszkaniu? 

Najlepsze prezenty to te, które dajemy prosto od serca. Nawet oprawa domowych pieleszy będzie satysfakcjonująca, jeśli zadbasz o detale. Zadbaj o zapachowe świeczki, odpowiednią nastrojową muzykę, płatki róż i wszystko to, co przyczynia się budowania wyjątkowego klimatu. Jesteś wyśmienitym kucharzem bądź kucharką? Zadbaj o wyśmienity posiłek dla ukochanej osoby. Dawno razem nie tańczyliście? Zaproponuj wspólny taniec. Chcesz ponownie poczuć się jak dziecko? Zaproponuj wspólne planszówka lub grę na konsoli. Tak naprawdę ogranicza Cię własna wyobraźnia.

Zaufaj nam, że kreatywność i wsłuchanie się w potrzeby drugiej osoby zapewnią Ci najlepsze pomysły na prezent walentynkowy. Oryginalny pomysł to początek najlepszego wieczoru zakochanych. Jesteśmy przekonani, że Twoje druga połówka będzie zachwycona.

Materiał partnera

Sprawdź także

prezent na walentynki

Nie tylko restauracja. Pięć oryginalnych pomysłów na Walentynki z drugą połówką

14 lutego to święto wszystkich zakochanych. Tego dnia nie szczędzimy sobie czułych słów, obdarowujemy się …