On i ona podczas randki
W Dniu Chłopaka zapomnij więc o wieczorze romantycznym – świece, pachnidła i schłodzone wino zostaw na inne okazje. A na męskie święto przygotuj mu coś z jego bajki! | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Masz już prezent na Dzień Chłopaka?

Jak co roku 30 września mężczyźni będą obchodzili swój dzień. Jeśli wciąż zastanawiasz się, jaki prezent sprawi mu radość, zerknij na nasze propozycje. Mówi się, że mężczyzna całe życie pozostaje dzieckiem, tylko zmieniają mu się zabawki. W Dniu Chłopaka zapomnij więc o wieczorze romantycznym – świece, pachnidła i schłodzone wino zostaw na inne okazje. A na męskie święto przygotuj mu coś z jego bajki!

Dla gadżeciarza

Twój chłopak lubi się otaczać nowinkami technologicznymi, kolekcjonuje dziwne wynalazki elektroniczne i zawsze ma pod ręka sprzęty, o przeznaczeniu których niekoniecznie się domyślasz? Zaspokój jego głód posiadania gadżetów wymyślnymi „zabawkami”. Może to być parasolka z rączką stylizowaną na miecz świetlny z „Gwiezdnych Wojen”. Albo budzik, który trzeba o poranku gonić po sypialni, bo ucieka lub odlatuje. Jeśli do tego jest piwoszem, z pewnością ucieszy się z lewitujących nad stołem podkładek pod kufel. Albo rękawiczek dla telefonu dotykowego. Ewentualnie, jeśli chcesz zadbać o jego smartfona, możesz poszukać ręcznie robionego skórzanego etui.

Dla domatora

Jeśli Twój mężczyzna woli spędzać czas wolny w domu, kup prezent, który pozwoli chłopakowi w pełni rozwinąć się w roli domatora. Książka, film, gra planszowa czy sprzęt grający z pewnością ucieszą go w Dniu Chłopaka. W wersji ekstremalnej polecane są: pilot uniwersalny, zestaw do degustacji alkoholu albo luneta teleskopowa. Ta ostatnia przypomni mu, że w dzieciństwie marzył o gwiazdach. Dla mężczyzny spędzającego wiele czasu w kuchni warto polecić sprzęty do gotowania i elementy wyposażenia wnętrza: stojak na wino, zestaw oryginalnych kieliszków, pojemnik na lód albo foremki wytwarzające kostki lodu o nietypowych kształtach.

Dla aktywnego

Co innego, jeśli Twój chłopak prowadzi aktywny tryb życia. Podróżuje, uprawia wspinaczkę, nurkuje, biega maratony, a w soboty z kolegami umawia się na paintballa? W takim razie jego prezent na Dzień Chłopaka musi być odpowiedni do temperamentu. Możesz wysłać go na przejażdżkę czołgiem lub transporterem z haubicą. Wykupić mu lot widokowy samolotem lub paralotnią (lot na symulatorze boeinga także jest świetnym pomysłem!). Zafundować jazdę Ferrari, Audi lub luksusowym Lamborghini. Do gustu mogą mu przypaść również kursy pilota, wakeboardingu, sztuk walki lub nurkowania. Podobne atrakcje znajdziesz na wyjatkowyprezent.pl. Jeśli jednak wciąż wahasz się, który z pomysłów na aktywny wypoczynek jest odpowiedni dla Twojego mężczyzny, możesz wykupić Pakiet Przeżyć dla Niego. To voucher, który umożliwia wybranie jednej spośród wielu atrakcji dostępnych w całej Polsce. Do wyboru są m.in.: kursy strzelania, rejs wycieczkowy łodzią, gokarty, jazda monster truckiem, kursy karate i judo, kursy nurkowania i skoki na bungee. Pozwól mu zadecydować o prezencie samodzielnie.

Dla dbającego o siebie

W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się salony piękności dla mężczyzn. Do niektórych wstęp dla kobiet jest wręcz wzbroniony. To tylko pokazuje, że od czasu do czasu także płeć mniej piękna potrzebuje okazji do relaksu, wykonania zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich. Na próżno poszukiwać lepszej okazji niż Dzień Mężczyzny. Spraw mu karnet do SPA albo umów na masaż. Fryzjerzy i styliści mają teraz oferty metamorfozy – w trakcie wizyty specjaliści dopasują wygląd zewnętrzny mężczyzny do jego charakteru, podkreślą mocne strony i dobiorą odpowiednią stylizację. Jeśli jednak nie uda Ci się przekonać chłopaka do zabiegów w zwykłym SPA, opowiedz mu o kąpielach piwnych. I przekonaj się, że nie odmówi relaksu w chmielowym napoju.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

prezent na 40-stkę

Jak wybrać prezent na 40tkę?

Osiągnięcie czterdziestego roku życia to dla wielu osób przekroczenie magicznej bariery. Często mówi się, że …