Pożyczka pieniędzy
Osoby zatrudnione w oparciu o umowę zlecenie, umowę o dzieło oraz pozostałe umowy cywilnoprawne nie muszą obawiać się odmowy ze strony sprawdzonego pożyczkodawcy | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Pożyczka dla osób pracujących na umowie o zlecenie lub dzieło

Pożyczki są zaciągane w różnych sytuacjach życiowych. Niektórym brakuje na wymarzoną wycieczkę inni borykają się z koniecznością opłacenia nieprzewidzianych rachunków, albo gdy zachodzi potrzeba powiększenia domowego budżetu. Pożyczki pozabankowe online są w dzisiejszych czasach pozbawione zbędnych formalności, a decyzja pożyczkowa podejmowana jest w kilkanaście minut. Z otrzymanych pieniędzy można się cieszyć jeszcze tego samego dnia po otrzymaniu pozytywnej decyzji.

Pożyczek udziela wiele firm i banków. Gdzie jednak szukać  sprawdzonych i zaufanych pożyczkodawców, którzy umożliwiają pozyskanie pieniędzy bez ukrytych opłat oraz niejasnych regulaminów? Trafiając na nieuczciwą firmę można wpaść w kłopoty i spiralę zadłużenia. , które mogą przyczynić się do kłopotów w momencie spłacania zadłużenia. Dlatego wato korzystać ze sprawdzonych firm, które są weryfikowane i sprawdzane przez ekspertów. Do takich właśnie należy nowoczesna porównywarka https://lisekfinansowy.pl/

Pożyczki dla osób pracujących na tzw. śmieciówkach

Umowy cywilnoprawne popularnie nazywane są umowami śmieciowymi. Nazwa ta wzięła się stąd, że pracownicy zatrudnieni na takich warunkach nie mogą mówić o stabilności zatrudnienia, płatnym zwolnienie L4, urlopie wypoczynkowym oraz okresach wypowiedzenia, jak ma to miejsce w przypadku osób zatrudnionych na umowie o pracę. Chodzi tu o umowę zlecenie lub umowę o dzieło, które niechętnie są akceptowane przez banki przy ubieganiu się o się o kredyt gotówkowy lub inny (kredyt hipoteczny, kredyt samochodowy, pożyczka hipoteczna) Na szczęście na rynku działa wiele instytucji finansowych, które udzielają szybkich pożyczek przez Internet.  Tzw. Parabanki wychodzą z założenia, że nie ważne z jakiego tytułu otrzymujesz wynagrodzenie. Dzięki temu umożliwiają zaciągnięcie pożyczki osobom posiadającym stałe zatrudnienie bez względu na rodzaj umowy, którą są związani z pracodawcą. Pożyczki pozabankowe są zatem wsparciem dla milionów Polaków, którzy są zatrudnieni na podstawie umowy o dzieło, samozatrudnienia, umowy zlecenia oraz innych form umów cywilnoprawnych nazywanych potocznie umowami śmieciowymi.

Jakie warunki należy spełnić, aby dostać pożyczkę?

Osoby zatrudnione w oparciu o umowę zlecenie, umowę o dzieło oraz pozostałe umowy cywilnoprawne nie muszą obawiać się odmowy ze strony sprawdzonego pożyczkodawcy. Aby korzystać z dodatkowych pieniędzy, nie trzeba być zatrudnionym na podstawie umowy o pracę.

Aby dostać dodatkowe pieniądze wystarczy spełnić kilka prostych warunków: mieć ukończone 18 lat, być stale zatrudnionym (bez względu na rodzaj umowy), posiadać dostęp do Internetu, konto bankowe oraz dostęp do telefonu. Wszystko po to aby móc zarejestrować się w serwisie i zweryfikować swoją tożsamość. Pieniądze można wykorzystać oczywiście na dowolny cel w odpowiedniej dla własnych potrzeb kwocie i terminie spłaty.

Pożyczki za pośrednictwem porównywarki lsekfinansowy.pl są pozbawione zbędnych formalności, dlatego proces przyznawanie pożyczki jest szybki. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji z pożyczonych pieniędzy można cieszyć się już po kilkunastu minutach od złożenia wniosku.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

rrso

Czym jest RRSO i jak wpływa na koszt pożyczki?

Szybkie pożyczki przez internet to wygodny sposób na pozyskanie pieniędzy. Korzystamy z nich, gdy pojawiają …