Pożyczka pieniędzy
Osoby zatrudnione w oparciu o umowę zlecenie, umowę o dzieło oraz pozostałe umowy cywilnoprawne nie muszą obawiać się odmowy ze strony sprawdzonego pożyczkodawcy | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Pożyczka dla osób pracujących na umowie o zlecenie lub dzieło

Pożyczki są zaciągane w różnych sytuacjach życiowych. Niektórym brakuje na wymarzoną wycieczkę inni borykają się z koniecznością opłacenia nieprzewidzianych rachunków, albo gdy zachodzi potrzeba powiększenia domowego budżetu. Pożyczki pozabankowe online są w dzisiejszych czasach pozbawione zbędnych formalności, a decyzja pożyczkowa podejmowana jest w kilkanaście minut. Z otrzymanych pieniędzy można się cieszyć jeszcze tego samego dnia po otrzymaniu pozytywnej decyzji.

Pożyczek udziela wiele firm i banków. Gdzie jednak szukać  sprawdzonych i zaufanych pożyczkodawców, którzy umożliwiają pozyskanie pieniędzy bez ukrytych opłat oraz niejasnych regulaminów? Trafiając na nieuczciwą firmę można wpaść w kłopoty i spiralę zadłużenia. , które mogą przyczynić się do kłopotów w momencie spłacania zadłużenia. Dlatego wato korzystać ze sprawdzonych firm, które są weryfikowane i sprawdzane przez ekspertów. Do takich właśnie należy nowoczesna porównywarka https://lisekfinansowy.pl/

Pożyczki dla osób pracujących na tzw. śmieciówkach

Umowy cywilnoprawne popularnie nazywane są umowami śmieciowymi. Nazwa ta wzięła się stąd, że pracownicy zatrudnieni na takich warunkach nie mogą mówić o stabilności zatrudnienia, płatnym zwolnienie L4, urlopie wypoczynkowym oraz okresach wypowiedzenia, jak ma to miejsce w przypadku osób zatrudnionych na umowie o pracę. Chodzi tu o umowę zlecenie lub umowę o dzieło, które niechętnie są akceptowane przez banki przy ubieganiu się o się o kredyt gotówkowy lub inny (kredyt hipoteczny, kredyt samochodowy, pożyczka hipoteczna) Na szczęście na rynku działa wiele instytucji finansowych, które udzielają szybkich pożyczek przez Internet.  Tzw. Parabanki wychodzą z założenia, że nie ważne z jakiego tytułu otrzymujesz wynagrodzenie. Dzięki temu umożliwiają zaciągnięcie pożyczki osobom posiadającym stałe zatrudnienie bez względu na rodzaj umowy, którą są związani z pracodawcą. Pożyczki pozabankowe są zatem wsparciem dla milionów Polaków, którzy są zatrudnieni na podstawie umowy o dzieło, samozatrudnienia, umowy zlecenia oraz innych form umów cywilnoprawnych nazywanych potocznie umowami śmieciowymi.

Jakie warunki należy spełnić, aby dostać pożyczkę?

Osoby zatrudnione w oparciu o umowę zlecenie, umowę o dzieło oraz pozostałe umowy cywilnoprawne nie muszą obawiać się odmowy ze strony sprawdzonego pożyczkodawcy. Aby korzystać z dodatkowych pieniędzy, nie trzeba być zatrudnionym na podstawie umowy o pracę.

Aby dostać dodatkowe pieniądze wystarczy spełnić kilka prostych warunków: mieć ukończone 18 lat, być stale zatrudnionym (bez względu na rodzaj umowy), posiadać dostęp do Internetu, konto bankowe oraz dostęp do telefonu. Wszystko po to aby móc zarejestrować się w serwisie i zweryfikować swoją tożsamość. Pieniądze można wykorzystać oczywiście na dowolny cel w odpowiedniej dla własnych potrzeb kwocie i terminie spłaty.

Pożyczki za pośrednictwem porównywarki lsekfinansowy.pl są pozbawione zbędnych formalności, dlatego proces przyznawanie pożyczki jest szybki. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji z pożyczonych pieniędzy można cieszyć się już po kilkunastu minutach od złożenia wniosku.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

prawnik od długów

Dobry prawnik od długów

Nie ma nic gorszego od znalezienia się w spirali długów. Często jest to wynik niefortunnych …