Banknoty
Bez względu wybór firmy pożyczkowej, darmowa będzie tylko pierwsza pożyczka. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Pożyczki za 0 zł – nie płać odsetek!

Jednym ze stereotypów dotyczących pożyczek w systemie pozabankowym są informacje o ich bardzo wysokim oprocentowaniu. Oczywiście, poszczególne oferty firm pożyczkowych różnią się od siebie, jednak rozsądnie wybierający klient może skorzystać z opcji pożyczki za 0 zł i spłacać pożyczkę całkowicie pozbawioną odsetek i kosztów dodatkowych. Jak to możliwe? Wszystko dzięki pierwszej darmowej pożyczce.

Sprawdź, kto ją oferuje i jak z niej skorzystać

Pierwsza pożyczka za darmo, pożyczka za 0 zł, pożyczka bez odsetek – te i wiele innych sloganów reklamowych bardzo często słyszymy i widzimy w reklamach instytucji finansowych. System pozabankowy – tak samo, jak wszystkie inne branże, w których walczy się o klienta, oferuje potencjalnym użytkownikom bardzo wiele narzędzi promocyjnych, mających na celu zachętę do skorzystania ze swoich usług. A że nic nie działa na klienta tak bardzo, jak promocje i gwarancja otrzymania czegoś ekstra, to pierwsza pożyczka za darmo cieszy się ogromną popularnością i jest dostępna w ofercie bardzo wielu firm i instytucji finansowych.

Jak to działa?

Skoro istnieje możliwość wzięcia pożyczki za 0 zł, nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko skorzystanie z tej opcji. Dla większości osób stanowi ona wymierną korzyść i gwarancję realnego zysku. Biorąc pod uwagę fakt, że przy standardowej chwilówce na 2000 zł, koszty odsetek i opłat dodatkowych wynoszą zwykle dodatkowo kilkaset złotych, nietrudno wyliczyć, że decydując się na darmową pożyczkę, właśnie taka kwota pozostaje w naszej kieszeni. Korzystne, prawda? Do tego dochodzą pozostałe warunki umowy i możliwości, oferowane przez instytucję pożyczkową. W niektórych pożyczka za 0 zł to maksymalnie 500 zł, gdzie indziej 1000, a nawet 2500 – gruntowna analiza rynku z pewnością pozwoli nam znaleźć instytucję, która zaoferuje najwyższą kwotę bez odsetek.

Chwilówka za 0 zł – gdzie szukać?

Pamiętajmy jednak, że bez względu wybór firmy pożyczkowej, darmowa będzie tylko pierwsza pożyczka. Pozostałe będą obciążone normalnym oprocentowaniem i kosztami dodatkowymi, dlatego, jeśli nastawiamy się na jednorazowe pożyczenie pieniędzy, będzie to dla nas korzystna opcja. Jednak również osoby, pożyczające pieniądze regularnie, nie powinny narzekać – w branży pożyczek pozabankowych nawet drobna oszczędność zasługuje na uwagę.

Zastanawiasz się gdzie szukać promocji z darmową pierwszą pożyczką? Chcesz wybrać najlepszą opcję i skorzystać z warunków oferowanych przez wiodące firmy pożyczkowe? Sprawdź ranking chwilówek online i zobacz, gdzie możesz wziąć pożyczkę za 0 zł na najlepszych warunkach.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

prawnik od długów

Dobry prawnik od długów

Nie ma nic gorszego od znalezienia się w spirali długów. Często jest to wynik niefortunnych …