Różane prezenty wymyślone na nowo!

Wieczne kwiaty są eleganckim prezentem i ciekawą dekoracją. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Prezenty z róż wymyślone na nowo! Róże infinity (wieczne róże): Wieczne kwiaty są eleganckim prezentem i ciekawą dekoracją. Każdy lubi dostawać w prezencie róże, najlepiej od osób, które się kocha. Szkoda tylko, że takie kwiaty szybko przekwitają i nie są wiecznie świeże.

… Tymczasem istnieje oczywiście dobre rozwiązanie tego problemu: róże infinity (wieczne róże) od EndlessLove. Wprawdzie kwiaty te nie trzymają się wiecznie, lecz kilka lat i tym samym niezrównanie dłużej niż świeżo przycięte róże.

Ta długo utrzymująca się trwałość możliwa jest poprzez proces konserwujący, bo, jeżeli chodzi o róże, nie chodzi o kwiaty ze sztucznego materiału, lecz o prawdziwe róże.

Poprzez łagodną konserwację, podczas której odciągnięta zostaje nadmierna ilość wody, kwiaty zachowują swoją delikatną strukturę, co skutkuje utrzymaniem ich całkowitej żywotności.

Po tym procesie następuje farbowane, co pozwala im wręcz błyszczeć. Przy czym oprócz czerwonych i różowych kwiatów są również niebieskie, żółte, czarne i złote. Także pudełka mają różne kolory, mogą być one odpowiednio wybrane pod róże. Dodatkowo każde opakowanie opatrzone jest w elegancki, designerski nadruk „EndlessLove Flowerbox”.

Wieczne, zapachowe róże: skuteczny pomysł na biznes

Sklep online EndlessLove https://www.endlesslove-flowerbox.de/ został utworzony w 2018 roku przez Agnieszkę Treczoks w Dortmundzie. Jest wiele podobnych sklepów, lecz założyciele mieli genialny pomysł, odróżniający ich sklep od innych: Pudełko z kwiatami EndlessLove dostarczany jest nie tylko z najpiękniejszymi kwiatami, lecz także uwodzicielsko pachnącymi. Do wyboru są dwa warianty zapachowe:

  • „Rose Petal” jest delikatnym, naturalnym zapachem różanym z nutą hibiskusa,
  • „Rose Oud” przyprawowa orientalna mieszanka z piwonią i turecką różą.

Zapach utrzymuje się do dwóch miesięcy i zwiększa wrażenie żywotności całości. Zapach ten na życzenie może zostać odnowiony.

Jeżeli chodzi o same róże, chodzi o szczególnie piękne róże na długiej łodydze. Po wykonaniu procedury trzymają się od roku do trzech lat. Nie potrzebują wody i żadnej opieki w przeciwieństwie do swoich sióstr rosnących w ziemi. Nie powinny stać w pomieszczeniach wilgotnych i nie powinny być wystawiane na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Kupujący może wybrać pomiędzy pudełkami o trzech wielkościach, pomiędzy okrągłymi a kwadratowymi kształtami, jak i dodatki dekoracyjne jak np. wstążki. W ten sposób można dopasować swój prezent do każdych okoliczności. Wysyłka następuje w ciągu 24 godzin, tak, ażeby osoby spontanicznie decydujące się, mogły podarować coś wyjątkowego.

Pure Glam Collection Heart
Pure Glam Collection Heart | fot.: materiał partnera zewnętrznego

 

Pure Glam Collection Blue Infinite Beauty
Pure Glam Collection Blue Infinite Beauty | fot.: materiał partnera zewnętrznego

 

Pure Glam Collection Gold Glamourous Luxury
Pure Glam Collection Gold Glamourous Luxury | fot.: materiał partnera zewnętrznego
 
Pure Glam Collection Red True Intensity
Pure Glam Collection Red True Intensity | fot.: materiał partnera zewnętrznego
Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

prezent na rocznicę

Uniknij nudy w rocznicę. Sprawdzone prezenty dla dwojga, które zapewnią Wam niezapomniane wrażenia

Rocznica związku to szczególny dzień dla małżonków, niezależnie od ilości wspólnie spędzonych lat. Kwiaty, czekoladki, …