Drift
Wielu z nas w młodości pożyczało auto od rodziców, by na pustym parkingu w zimie „polatać bokiem”. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wymarzone prezenty dla amatorów prędkości

Szukasz idealnego pomysłu na prezent? Zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby? A może chcesz w szczególny sposób spędzić nadchodzącą rocznicę ślubu? Znudziły Ci się romantyczne kolacje, nudne wypady za miasto, a także „prezenty-niespodzianki”, z których finalnie nikt nie jest do końca zadowolony? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że trafiłeś w dobre miejsce. W poniższym artykule przedstawimy kilka pomysłów na prezent dla wszystkich miłośników czterech kółek i mnóstwa koni pod maską. Nie trać czasu, znajdź idealny prezent dla bliskiej osoby już teraz!

Jazda Ferrari – sportowe emocje

Są takie samochody, za którymi nie sposób nie obejrzeć się na ulicy. Tak zwane „supercars” to ekskluzywne, sportowe pojazdy, które uwodzą opływowymi kształtami, podkreślającymi ich dynamiczny charakter i potrafią zawrócić w głowie swymi osiągami. Porsche, Lamborghini, a także Ferrari – to jedne z tych marek, które dają gwarancję wielkich emocji za kierownicą. Jazda Ferrari F360 to niezapomniane przeżycie. 400 koni mechanicznych, ośmiocylindrowy silnik V8, przyspieszenie do setki w cztery sekundy i prędkość maksymalna zbliżona do 300 kilometrów na godzinę. Manualna skrzynia biegów, silnik umieszczony za fotelem kierowcy to gwarancja emocji, które daje tylko jazda Ferrari.

Drift – kontrolowane latanie bokiem

Wielu z nas w młodości pożyczało auto od rodziców, by na pustym parkingu w zimie „polatać bokiem”. Ręczny, skręt kierownicy, gaz i kontra. Drift, nawet ten w amatorskich warunkach, daje mnóstwo przyjemności. Właśnie dlatego warto spróbować wykonać go w warunkach kontrolowanych, pod okiem doświadczonego instruktora, a także w samochodzie, który jest do tego specjalnie przystosowany. Dzięki wskazówkom eksperta i krótkiemu szkoleniu dowiesz się jak wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg i jak zapanować nad autem – ta wiedza, poza dostarczeniem sporej dawki rozrywki, może okazać się również przydatna na śliskich polskich drogach w okresie zimowym, gdy o (niekontrolowany) poślizg wcale nietrudno.

Monster truck – bo rozmiar ma znaczenie

Wszystkich miłośników wielkich samochodów, z pewnością ucieszy prezent w postaci vouchera na przejażdżkę monster truckiem. Wysokie zawieszenie, ogromne koła, ogłuszający ryk silnika i jazda po specjalnie przygotowanym torze „z przeszkodami”. Błoto, liczne wzniesienia, piaszczyste tereny, konary umieszczone w poprzek trasy – wszystko to sprawia, że przejazd po torze staje się jeszcze bardziej ekscytujący! Jeśli Twój partner kocha samochody, to któryś w powyższych prezentów na pewno sprawi mu dużą radość!

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

chłopak żółty prezent

Sklep z prezentami – oryginalne upominki na każdą okazję

Na świecie nie ma chyba osoby, która nie lubi dostawać prezentów. Niekiedy jeszcze większą przyjemność …