drewniana komoda
Komoda drewniana to bardzo praktyczny i uniwersalny mebel, który doskonale uzupełni każde pomieszczenie | fot.: materiał partnera

Komody z drewna do twojego domu!

Komody z drewna to sprawdzony element wyposażenia każdego domu i mieszkania. Mebel ten świetnie sprawdzi się w wielu pomieszczeniach, jak kuchnia, salon, sypialnia, jadalnia, pokój dziecięcy czy przedpokój. Wybór wysokiej jakości mebla to gwarancja trwałości, solidnego wykonania oraz użycia dobrego materiału, jakim jest lite drewno sosnowe i dębowe. Sprawdź aktualną ofertę obejmującą komody z litego drewna i wybierz model dla siebie!

Stylowe komody z drewna sosnowego i dębowego

Komoda drewniana to bardzo praktyczny i uniwersalny mebel, który doskonale uzupełni każde pomieszczenie. Uwagę zwracają szczególnie nowoczesne komody drewniane, które wykonane są z litego drewna. Drewno to ponadczasowy materiał, który pięknie się starzeje. Każdy kawałek drewna to unikalne dzieło sztuki stworzone przez naturę, z którego powstają trwałe i solidne meble. Komody z drewna sprawdzą się w wielu sytuacjach, ponieważ zapewniają miejsce do przechowywania choćby zastawy czy ubrań. Doskonale nadają się również do ekspozycji dodatków czy bibelotów na samej komodzie lub też w dedykowanej nadstawce. Drewniana komoda to produkt, który warto mieć u siebie!

Komody z drewna dębowego oraz sosnowego dostępne są w wielu wariantach, obejmujących między innymi: małe komody, duże komody, nadstawki, komody narożne, bieliźniarki, niskie komody, wysokie komody, witryny i wiele więcej. W zależności od modelu zastosowano w nim: szuflady, półki, szafki z przeszkleniem oraz szafki zamykane. Uwagę zwracają suwnice i zawiasy z cichym domykiem, które zapobiegają trzaskaniu oraz zabezpieczają mebel przed nadmierną eksploatacją. Jest to rozwiązanie, które znalazło szerokie grono zwolenników. Przekonaj się, że spełni także twoje oczekiwania!

Tradycyjne, jak i nowoczesne komody drewniane 

Najczęściej drewniane komody pokryte są farbą lub lakierem, który podkreśla rysunek oraz kolor drewna. Komody drewniane malowane są także białą farbą, która przepięknie współgra z elementami pokrytymi bezbarwną emulsją. Stylowa komoda to ciekawe modele, które przede wszystkim utrzymane są w tradycyjnym oraz nowoczesnym stylu. Bez wątpienia każda komoda z drewna litego wyróżnia się niebanalnym designem i unikalnym wzornictwem. Wybierając komodę drewnianą zyskujemy pewność, że pomieszczenie stanie się o wiele bardziej przytulne oraz praktyczne. Komody z drewna sosnowego, jak i dębowego, umożliwiają szybką zmianę aranżacji w każdym wnętrzu. Przekonaj się, że komoda z drewna litego to idealna propozycja dla ciebie!

Materiał partera

Sprawdź także

karnisze styl skandynawski

Karnisze sufitowe w stylu skandynawskim: jak osiągnąć prostotę i elegancję w aranżacji?

Urządzasz dom w stylu skandynawskim? Takie wnętrze wyróżnia się jasnością. Znajduje się w nim sporo …