łóżko domek
Łóżko domek dla dzieci jest prawdziwym hitem | fot.: materiał partnera

Łóżko domek – niezwykłe miejsce wypoczynku dla Twojego dziecka

Jest niezbędne w każdym pokoju dziecięcym, aczkolwiek oczywiście może mieć różne rozmiary i zróżnicowaną formę. Łóżko, bo o nim mowa, to integralny element wyposażenia pokoju dziecka. Jak najbardziej może mieć ono wyszukaną formę, kształt, a bardzo dobrym tego przykładem jest chociażby domek. Czy takie łóżeczko dziecięce można na rynku znaleźć?

Jak najbardziej tak, a łóżko domek jest chociażby oferowane przez firmę Teddyroom. Proponowana kolorystyka uzupełnia styl skandynawski, doskonale nadaje sie także do innych pomysłów na aranżację pokoju dziecka. Łóżko domek dla dzieci jest prawdziwym hitem z którego jako firma Teddyroom jesteśmy dumni. Oferujemy bowiem produkt, który stanowi przedmiot zadowolenia samych dzieciaków i to jest dla nas bardzo duża frajda. 

Dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?

Ktoś może powiedzieć, że jest to mebel, jakich na rynku jest wiele. Oczywiście łóżko piętrowe można kupić w wieli sklepach, w wielu miejscach, aczkolwiek tylko my gwarantujemy pełnię zadowolenia. Dlaczego nasze łóżko domek w stylu skandynawskim będzie spełniało wszystkie oczekiwania i czym de facto różni się od innych podobnych rozwiązań na rynku? Łóżko dla dziecka w kształcie domku jest funkcjonalne, trwałe, a nadto również i bezpieczne. W projektowaniu owego mebla staraliśmy się przeniknąć do pragnień dziecięcych i stworzyć taki mebel, który będzie w stu procentach odzwierciedlał owe pragnienia. Jego funkcjonalność sprawia, że owo łóżko piętrowe w formie domku jest idealnym miejscem nie tylko do odpoczynku, do snu, ale równocześnie także do zabawy oraz do nauki. Łóżko domek drewniane dla dzieci stworzyliśmy w oparciu o znane nam trwałe i bezpieczne materiały, ponieważ nie mogliśmy zapomnieć również i tych jakże istotnych aspektach.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Postawiliśmy na bezpieczeństwo dzieci w każdym wymiarze. Dlatego też produkowane przez nas łóżko dla dziecka domek jest pozbawione wszelkich ostrych zakończeń, krawędzi, wszelkich elementów mogących stanowić dla nich jakiekolwiek zagrożenie. Równocześnie też zadbaliśmy, aby łóżko dziecięce było produkowane bez zastosowania jakichkolwiek farb i lakierów mogących wywołać reakcje alergiczne czy też stanowić element toksyczny dla dziecka. Bardzo ważnym elementem jest zabezpieczająca barierka. Może być ona prosta lub pionowa i stanowi bardzo istotny element zabezpieczenia dziecka przed niekontrolowanym upadkiem. Taka barierka jest elementem, którego nie posiada każde łóżeczko domek, ale oczywiście każda osoba, każdy klient może wybrać opcję łóżeczka właśnie z taką barierką. Odrębnym elementem, który również jest bardzo istotny w kontekście bezpieczeństwa dziecka, jest zastosowany materac.

Materace w łóżeczku domku

Oferowane materace, w które wyposażone jest każde łóżko domek dla dzieci, posiadają stosowne certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Mowa jest o certyfikatach Oeko-Tex 100. Oferujemy materace:

  • piankowe, 
  • piankowo- kokosowe,
  • strefowe,

Każdy materac jest swoim rozmiarem dostosowany do konkretnego modelu łóżeczka dziecięcego. W standardzie oferujemy materace w wymiarach:

  • 180×90 cm,
  • 160×80 cm,
  • 140×70 cm,

Te same wymiary dotyczą oczywiście również łóżek, aczkolwiek na życzenie każdego klienta jesteśmy w stanie stworzyć łóżko domek dla dzieci w dowolnym rozmiarze.

Mówiąc o tymże produkcie, chcemy wskazać także na jego funkcjonalność. Między innymi można ją sobie zapewnić poprzez wybór modelu łóżeczka posiadającego w dolnej części specjalną szufladę, do której oczywiście można swobodnie schować różne rzeczy, zabawki, ubrania oraz inne istotne elementy. Na pewno więc jest to mebel, który ucieszy każde dziecko i sprawi, że jego codzienność będzie mogła nabierać zupełnie nowych, niezwykłych barw. Warto także zajrzeć na naszą stronę internetową, która znajduje się pod adresem Teddyroom.pl. Jesteśmy firmą, która spełnia marzenia dzieci nie tylko oferując łóżka domki, ale również i szereg innego rodzaju użytecznych mebli do pokoju dziecięcego.

Materiał partnera

Sprawdź także

meble do pokoju niemowlaka

Jak zaaranżować pokój dla niemowlaka? Jakie meble wybrać?

O urządzenie pokoju dla niemowlaka należy zadbać, zanim pojawi się w domu. Bezpieczna i przyjazna …