panel prysznicowy
Panele prysznicowe to mini spa we własnej łazience | fot.: stock.adobe.com

Panel prysznicowy, czyli luksusowa kąpiel każdego dnia

Prysznic to jedna z najbardziej relaksujących chwil w ciągu całego dnia. Bez znaczenia pozostaje, czy bierzemy go rano czy wieczorem – to czas przeznaczony wyłącznie dla nas, w którym prócz dbania o higienę i nasze ciało, rozpieszczamy także nasze zmysły. Prócz ulubionego żelu czy oleju pod prysznic, warto także pochylić się nad panelem prysznicowym, który jest w stanie zagwarantować nam wiele różnorodnych atrakcji. Przyjrzyjmy się im z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

Panel prysznicowy – dlaczego warto mieć go we własnej łazience

Panel prysznicowy to produkt, dzięki któremu zwykła kąpiel to prawdziwa uczta dla ciała i ducha. Ogromna ilość codzienny obowiązków i czynności do wykonania sprawia, że każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia. Panele prysznicowe to mini spa we własnej łazience. Wyposażone są w deszczownice, hydromasaże, termostaty czy efektowne oświetlenie. Wszystko zależy od konkretnego modelu paneli prysznicowych, jakie wpadną nam w oko. Jedno jest jednak absolutnie pewne – zwykła kąpiel zamieni się w niezwykły czas relaksu.

Co więcej, prócz swojej funkcjonalności, panel prysznicowy to także wyjątkowo atrakcyjny element dekoracyjny naszych pomieszczeń. Możemy wybrać panel prysznicowy na zamówienie, w dowolnie wybranym przez nas kolorze z palety RAL. Takie rozwiązanie sprawia, że jesteśmy w stanie idealnie dopasować panel prysznicowy do pozostałej aranżacji wnętrz naszych łazienek. Soczysta czerwień, róż, delikatna zieleń? Dzięki innowacyjnej technologii taki kolor beż najmniejszego problemu możemy uzyskać na swoim panelu prysznicowym. Jeśli zdecydujemy się na klasyczne modele, one również będą doskonałym elementem dekoracyjnym. Białe czy srebrne panele prezentują się również wyjątkowo atrakcyjne.

Najwyższa jakość i higiena, czyli panel prysznicowy marzeń

Wiele nowoczesnych modeli paneli prysznicowych, prócz doskonałego designu i różnorodnych funkcji, stawia na najwyższą jakość. Taka postawa jest gwarancją bezawaryjnego działania. Co więcej, panel prysznicowy wyposażony jest w technologię, która pozwala utrzymać go w nienagannej czystości, bez zacieków i nieestetycznych smug. Co więcej, dba się również o najwyższy poziom higieny, stosując neutralne odczynniki o właściwościach bakteriobójczych. Panel prysznicowy malowany jest techniką proszkową, dzięki czemu przez długi czas zachowuje intensywność koloru, jak również jest odporny na różne uszkodzenia mechaniczne.

Panel prysznicowy to absolutny must have dla osób, które kochają połączenie funkcjonalności z designem.

materiał partnera