wyciśnięte soki warzywno owocowe
Szklanka soku ze świeżych warzyw lub owoców może z powodzeniem zastąpić poranną kawę czy herbatę | fot.: stock.adobe.com

Zadbaj o zdrowie razem z marką Kuvings

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest codzienne dbanie o zdrowie. Wybieramy więc najwyższej jakości produkty, na bazie których przygotowujemy smaczne posiłki. Niemniej jednak nie możemy zapominać o nawadnianiu organizmu. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnej wody będą soki, lecz nie te z kartonu, a świeżo wyciskane. W przygotowaniu smacznych, pożywnych, a co najważniejsze zdrowych soków ze świeżych warzyw i owoców pomogą nam wyciskarki Kuvings. Dlaczego warto w nie zainwestować?

Zdrowie zamknięte w szklance

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że szklanka soku ze świeżych owoców czy warzyw kryje w sobie bogactwo witamin i składników odżywczych. Niemniej jednak sztuką jest przygotowanie soku w taki sposób, aby zachować wszelkie dobrodziejstwa składników. Wyciskarki Kuvings zaprojektowane są w taki sposób, aby wyciskanie soku nie powodowało utraty witamin i składników mineralnych. Co więcej, są to produkty bardzo praktyczne w codziennym użyciu. Łatwo je wyczyścić, a w razie potrzeby możemy dokupić do nich części zamienne. Wyciskarki doskonale prezentują się w kuchni, idealnie dopełniając wystrój jej wnętrza. Co ważne, nie zajmują one zbyt wiele miejsca, przez co mogą je użytkować nawet osoby mieszkające na mniejszych powierzchniach.

Oszczędność czasu

Szklanka soku ze świeżych warzyw lub owoców może z powodzeniem zastąpić poranną kawę czy herbatę. Sok nie tylko odżywia, ale również pobudza do działania. Niemniej jednak jego przygotowanie, w opinii wielu osób, zajmuje sporo czasu, który przecież rano staramy się oszczędzać w każdy, możliwy sposób. Rzeczywiście, jeśli wyciskamy owoce ręcznie bądź dysponujemy wyciskarką słabej jakości, to uzyskanie pożądanej ilości soku może zająć długi czas. Tymczasem dobrej jakości wyciskarka jest w stanie przygotować sok w kilka minut. Wystarczy tylko umieścić w niej produkty, a następnie włączyć urządzenie. W czasie przygotowywania soku możemy wykonywać inne czynności, zamiast skrupulatnie, samodzielnie go wyciskać.

Nie tylko wyciskarki

Marka Kuvings proponuje swoim klientom nie tylko doskonałej jakości, trwałe wyciskarki do warzyw i owoców. W swojej ofercie ma ona również inne urządzenia, dzięki którym przygotujemy smaczne i zdrowe posiłki. Przykładem jest chociażby grill elektryczny, na którym możemy, bez grama tłuszczu, upiec mięso, rybę, warzywa. Zaś za pomocą blendera przygotujemy pyszną zupę krem, smoothie bądź koktajl. Wszystko to w trosce o zdrowe nawyki żywieniowe, które warto nabyć w każdym wieku.

Materiał partnera

Sprawdź także

witamina C

Jak przechowywać pożywienie, aby minimalizować straty witaminy C?

Witamina C jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka, ale nie jest przez niego wytwarzana. …