Pielęgnacja noworodka przy użyciu nawilżonych chusteczek
Wilgotne chusteczki nie tylko zapewniają odpowiednią higienę, ale i ratują młode mamy w wielu sytuacjach. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Nawilżone chusteczki dla niemowlaka przydają się nie tylko przy przewijaniu

Kiedyś mamy nie miały tak lekko jak dziś. Trudno jednak pozostać na straży tradycji, gdy wilgotne chusteczki nie tylko zapewniają odpowiednią higienę, ale i ratują młode mamy w wielu sytuacjach. Wilgotne chusteczki nasączone są delikatnym płynem, który spełnia funkcję pielęgnacyjną. Są przydatne zarówno w domu jak i na zewnątrz. Ratują, gdy dziecku się ulewa bądź ma brudne rączki. A do czego jeszcze wykorzystują je pomysłowe mamy?

Najlepsze bezzapachowe

Kompletujesz wyprawkę dla malucha i zastanawiasz się czy chusteczki nawilżone są niezbędne? A może powodują alergię u niemowlaka? Najlepszym wyborem są chusteczki bezzapachowe, sprawdzone przez inne mamy. Polecane są chusteczki dla niemowląt Johnson’s Baby. Absolutnie nie należy używać zwykłych chusteczek nawilżających, które nie są przeznaczone dla maluszków. Chusteczki Johnson’s Baby są bezzapachowe, nie uczulają, łagodnie oczyszczają skórę dziecka, zapewniając właściwą pielęgnację. Mogą być stosowane u dzieci, które mają skórę wrażliwą oraz ze skłonnością do atopowego zapalenia skóry. Unikalna formuła zawarta w chusteczkach, zapewnia tak delikatne oczyszczanie skóry, jak przy użyciu wody. Chusteczki Johnson’s Baby doceniane są nie tylko przez mamy, ale stosowane są również na oddziałach dla noworodków. Za tą marką idzie doświadczenie w produkcji kosmetyków dla dzieci, bezpieczeństwo i wysokie standardy produkcji.

Jak prawidłowo używać chusteczek?

Chusteczki dla niemowląt Johnson's Baby
Chusteczki można używać od pierwszego dnia życia. Ich podstawową funkcją jest oczyszczenie pupy dziecka przy zmianie pieluszki. Chusteczką należy dokładnie oczyścić skórę dziecka, w tym fałdki skóry i miejsca trudniej dostępne. Dobre chusteczki dla niemowląt, jak wspomniane Johnson’s Baby, dokładnie oczyszczają skórę dziecka, zapewniają jej świeżość, a za tym idzie poczucie komfortu. Wilgotnych chusteczek dla malucha mamy używają również w innych celach. Szczególnie przydatne są podczas wyjść i tych krótszych, i tych dłuższych. Z łatwością przetrzemy skórę dziecka, gdy mu się ulało, wytrzemy rączki, przetrzemy buzię. Chusteczki dla niemowląt Johnson’s Baby przeznaczone są do pielęgnacji skóry całego ciała i dobrze sprawdzą się podczas przebywania poza domem.

Jak wykorzystują chusteczki pomysłowe mamy?

Plamy powstałe na wskutek twórczości malucha, samodzielnie jedzącego, bez problemu usuwają chusteczki nawilżające. Plamy na wózkach, w samochodzie, a nawet na ścianach można usunąć używając kosmetyku dla niemowlaka. Biegniesz do pracy, a Twoje buty nie są nazbyt czyste? Jedna chusteczka nawilżająca pomaga przywrócić im blask. Za ich pomocą możesz również wyczyścić zabawki malucha.

Chusteczki nawilżające dla niemowląt bardzo długo będą gościć w Twoim domu, bo mają szerokie zastosowanie. I są też niezastąpione przy starszych dzieciach.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

szczęśliwe niemowlę na zimowym spacerze

Zimowe spacery z niemowlęciem – co warto ze sobą mieć?

Spacerowanie to świetny sposób na to, żeby wzmocnić odporność dzieci, dlatego warto wychodzić na zewnątrz …