Żółto-zielony metalowy plac zabaw
Place zabaw metalowe firmy Play Park są wykonane ze stali nierdzewnej odpornej na warunki pogodowe, jak i akty wandalizmu. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Place zabaw Producent Play Park – Atestowane i bezpieczne place zabaw

Szczecińska spółka Inter System S.C. działająca pod firmą Play Park jest producentem urządzeń na place zabaw, sprzętu rehabilitacyjnego, siłowni zewnętrznych, a także nawierzchni sportowych.  Place zabaw metalowe firmy Play Park mają niewątpliwą zaletę w stosunku do konkurencji – są wykonane ze stali nierdzewnej odpornej na warunki pogodowe, jak i akty wandalizmu, dodatkowo pokrytej warstwą antykorozyjnej farby. Elementy wykończeniowe składają się z równie odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa. 

Zabawki zewnętrzne projektowane są dla różnych kategorii wiekowych odbiorców. W ofercie można znaleźć urządzenia dla dzieci w wieku od 1,5 roku, jak i dla nastolatków. Design konstrukcji jest tworzony w niepowtarzalny na rynku sposób i powoduje, że żadne dziecko nie potrafi przejść obok nich obojętnie.

Place zabaw producent firma Play Park – charakterystyka produktów

Place zabaw metalowe Play Park są produktami, jakich nie powinno zabraknąć na wyposażeniu rekreacyjnym nowoczesnego osiedla. Niebywale odporna konstrukcja połączona z atrakcyjnym wizualnie wyglądem urządzeń, będzie nie tylko rozrywką dla dzieci, ale także ozdobą dla całego kompleksu.

Pod nazwą handlową LIMAKO kryją się zabawki wykonane ze stali nierdzewnej, które kształtem przypominają ślimaka. Dostępne są kompletne wyposażenia metalowych placów zabaw od urządzeń po ławki dla rodziców, a także nawierzchnie odpowiednie do miejsc z przeznaczaniem dla najmłodszych. W ofercie znajdziemy różne serie zabawek LIMAKO:

  1. LIMAKO baby – dla dzieci 1-5 lat,
  2. LIMAKO dzieci – dla dzieci 3-8 lat,
  3. LIMAKO młodzież – dla dzieci 6-12 lat.

Place zabaw metalowe seria PYRAMID to konstrukcje wspinaczkowe złożone z masztu ze stali nierzewnej oraz sieci mocnych lin o grubości od 20 do 22 mm. Dostępne są w różnych wysokościach w zależności od tego, dla jakiej grupy wiekowej dzieci są przeznaczone.

Plac zabaw producent Play Park to również konstrukcje o nazwie blok. Jest to wielowariantowe linarium wspinaczkowe, które może być dodatkowe wzbogacone o hamak czy zjeżdżalnie dla dzieci. Urządzenia wykonano z metalowej konstrukcji i sieci grubych lin skupionych w aluminiowe łączniki.

DIAMOND to seria linowych placów zabaw dostępna w wersji Standard (dla dzieci młodszych) oraz Triangulum przeznaczonej dla starszej grupy wiekowej. Urządzenia mogą być, w zależności od wersji, wyposażone w dodatkowe elementy udoskonalające konstrukcje, takie jak np. zjeżdżalnie, mostki czy hamaki. Materiał to stalowe rury i sieć lin połączonych aluminiowymi kulkami. Seria zawdzięcza swoją nazwę kształtowi konstrukcji nawiązującemu do diamentu.

Plac zabaw producent Play Park oferuje również serię CLIMBER kształtem przypominającą górę lodową. Elementami dodatkowymi poszczególnych konstrukcji w serii mogą być np. ścianki wspinaczkowe. Konstrukcje dostępne w różnych wariantach mogą stanowić źródło jednoczesnej zabawy dla sporej grupy użytkowników.

Plac zabaw Climber
Climber kształtem przypominającą górę lodową. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Place zabaw metalowe mogę być także dostosowane dla dzieci niepełnosprawnych. Seria INTEGRADO przystosowana jest do wspólnej zabawy dzieci niepełnosprawnych ze zdrowymi dziećmi. Uczy wzajemnej tolerancji, pozwala przełamać opory do osób kalekich, a także niweluje uczucie społecznego odrzucenia. Zabawki dostosowane są do korzystania przez dzieci na wózkach inwalidzkich. Place zabaw metalowe Play Park Mogą opcjonalnie być wyposażone w instrumenty muzyczne z serii Muzyczne TONO, które potrafią oddziaływać w szczególny sposób na zmysł słuchu u dzieci niewidomych.
Seria jest szczególnie wskazana w przedszkolach integracyjnych, gdzie urządzenia dostosowane do grup dzieci o różnej sprawności są szczególnie istotne.

Plac zabaw producent Play Park to również urządzenia z serii COLOR KIDS. Zabawki te cechują się solidnym metalowym wykonaniem, połączonym z ciekawym kształtem konstrukcji wykonanej w atrakcyjnych dla najmłodszych użytkowników kolorach. Nie pozwolą przejść obok siebie bez zwrócenia uwagi zarówno dziecięcej, jak i opiekunów.

Seria BALANCE to urządzenia do ćwiczeń równowagi. Wykonane z lin połączonych z platformami o okrągłym, płaskim kształcie. Seria skierowana dla starszej grupy. Może być uzupełnieniem placu zabaw, stanowić wyposażenie dodatkowe siłowni zewnętrznej lub być po prostu wolno stojącym elementem rekreacyjnym.

Plac zabaw producent Play Park to bardzo szeroko rozbudowana oferta produktowa. Można w niej znaleźć dodatkowo trampoliny, urządzenia z serii fabryka wody wyposażone nawet w pompy wodne, huśtawki, piaskownice karuzele. Ponadto dostępne są siłownie zewnętrzne a także urządzenia przeznaczone dla aktywnych seniorów. Wszystkie propozycje firmy można dokładnie obejrzeć na stronie producenta www.play-park.pl. Są tam również przykłady gotowych projektów aranżacji rekreacyjnej z przykładami wyposażenia.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Kuchnia Konfliktu w Warszawie

Projekt Kuchnia Konfliktu startuje już dziś

Projekt Kuchnia Konfliktu startuje już dziś, 29 lipca o godz. 16.00, na warszawskim Placu Zabaw …