smartfon xiaomi
W porównaniu do flagowych modeli firm Huawei, Samsung czy Apple, które potrafią kosztować ok. 4000 zł, tańszy Redmi 9AT zaskakuje | fot.: materiał partnera

Xiaomi Redmi 9AT. TOP 3 unikalnych funkcji, opinie, cena

Twój telefon właśnie się zepsuł i potrzebujesz nowego sposobu na stały kontakt ze światem? Nie chcesz pozostać offline, ale Twój portfel Cię ogranicza? Wybierz niskobudżetowy model Xiaomi Redmi 9AT. Nie rezygnuj z wygody i funkcjonalności. Poznaj parametry, cenę oraz opinie użytkowników chińskiego smoka. Spokojnie, podczas użytkowania nie nagrzewa się do czerwoności!

Xiaomi Redmi 9AT – parametry niskobudżetowej serii z Chin

Tanio nie znaczy dobrze – to powiedzenie często króluje w momencie kupowania nowego sprzętu elektronicznego. Niskobudżetowe opcje telefonów komórkowych to nie zawsze strzał w kolano. Oczywiście, w przypadku Xiaomi Redmi 9AT parametry nie będą tak zdumiewające, jak u znanych flagowców. Mimo wszystko zapewniają stałą łączność z zarówno światem online, jak i offline. Chociaż zaskakuje przede wszystkim niską ceną, niektóre z funkcji wyróżniają go spośród dostępnych telefonów. Xiaomi Redmi 9AT w T-mobile możesz kupić jeszcze taniej w ofercie MIX 40 – telefon dostaniesz za 1 zł!

  • Pojemność 5000 mAh – bateria Redmi 9AT nie do zdarcia!

Wydajność baterii to ważny parametr dla wielu użytkowników telefonów komórkowych. Chiński producent Redmi 9AT zakłada, że akumulator będzie działać bez zarzutu przez nawet 2,5 roku! Żywotność wzrosła o niemal 25% w porównaniu do standardu rynkowego.

Ciekawostka: Według badań ok. 12,5 osób zmienia telefon z powodu zbyt zużytej baterii.

Pojemny akumulator pozwala na długie korzystanie z Xiaomi Redmi 9At bez potrzeby ładownia go w trakcie dnia. Moc 5000 mAh z pewnością nie zawiedzie Cię w trakcie pracy, wyjazdu służbowego czy rodzinnych wakacji.

  • Widać jak na dłoni – wyraźny ekran 6,53” HD+

Ekran Xiaomi Redmi 9AT jest taki sam, jak w przypadku wcześniej wydanego Redmi 9A. Wysoka rozdzielczość 1600×720 i przekątna 6,53″ HD+ powodują, że jest na co popatrzeć. Zakrzywione krawędzie dodatkowo zwiększają pole widzenia, dodając głębi. Niska emisja niebieskiego światła sprawia, że wzrok nie męczy się tak, jak w przypadku standardowych rozwiązań.

  • Kalejdoskop wspomnień – aparat w Xiaomi Redmi 9AT

Xiaomi Redmi 9AT został wyposażony w dwa aparaty: tylni 13 Mpix i przedni 5 Mpix. Wbudowana kamera Al pozwala na wykonanie wyraźnych zdjęć w naturalnych barwach bez względu na porę dnia i warunki pogodowe. Efekt kalejdoskopu umożliwia zrobienie ciekawych kolarzy – wystarczy wstrząsnąć w trackie nagrywania. Jeśli jesteś zwolennikiem wspólnych fotografii, dzięki Palm Shutter z łatwością zrobisz grupowe selfie, zbliżając dłoń do obiektywu.

Xiaomi Redmi 9AT – cena adekwatna do funkcji

W porównaniu do flagowych modeli firm Huawei, Samsung czy Apple, które potrafią kosztować ok. 4000 zł, tańszy Redmi 9AT zaskakuje. Cena dynamicznie się zmienia, więc trudno ją jednoznacznie określić. Model Xiaomi można jednak kupić za nawet 10-krotnie mniejszą kwotę niż najbardziej popularne smartfony. Dla osób mniej wymagających, którym nie zależy na rozwiązaniach technologicznych wysokiej klasy, taka opcja będzie wystarczająca.

Xiaomi Redmi 9AT – opinie podzielone

Recenzje zarówno ekspertów, jak i użytkowników nie są jednoznaczne. Warto jednak pamiętać, że w przypadku Xiaomi Redmi 9AT parametry są gorsze niż u popularnych flagowców – w końcu to opcja niskobudżetowa. Oceniając ten model, trzeba go porównać z tą samą półką cenową. Redmi 9AT nie jest i nigdy nie będzie telefonem dla osób, które cenią sobie nowoczesne technologie. Z pewnością to komórka dla osób, które oczekują podstawowych funkcji, wyraźnego wyświetlacza i wydajnej baterii.

Materiał partnera

Sprawdź także

aparat do zdjęć

Najlepsze fotosmartfony do 2000 zł

Jednym z podstawowych zadań smartfonu jest robienie zdjęć – dobry aparat fotograficzny to zatem ważny …