Sprawdzamy, kiedy musicie zarezerwować sobie wolny czas na zwiedzanie galerii handlowych w poszukiwaniu ubrać w najlepszych cenach | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Kiedy ruszają letnie wyprzedaże 2018?

Która z nas nie kocha wyprzedaży? Zwłaszcza tych letnich, kiedy to mamy możliwość gruntownie odświeżyć swoją szafę. Sprawdzamy, kiedy musicie zarezerwować sobie wolny czas na zwiedzanie galerii handlowych w poszukiwaniu ubrać w najlepszych cenach.

Kiedy wyprzedaże w HM?

Szwedzka marka H&M cieszy się w Polsce dużą popularnością. Na naszym rynku działa już 15 lat, więc zdążyła mocno wbić się do świadomości klientów, jako oferująca dość tanie i dobrej jakości ubrania. Jednak atrakcyjna cena ubrań może być jeszcze bardziej atrakcyjna, gdy rozpoczną się wyprzedaże. Końcówka czerwca i początek lipca, to czas, gdy sklepy zaczynają kusić promocjami. -30% na sukienki, – 50% na cały asortyment, – 70% na spodnie – to tylko przykłady niektórych ofert. A kiedy ruszają wyprzedaże w HM? To już trwa! Jeżeli masz wolne popołudnie, koniecznie udaj się do najbliższego sklepu jak najszybciej. W telewizji trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, więc każdego popołudnia kilka milionów Polaków zasiada przed telewizorem. Co to oznacza? Że kolejki z pewnością będą zdecydowanie mniejsze. Czym kusi wyprzedaż w H&M? Nawet 50% rabatu w sklepie stacjonarnym oraz on-line oraz darmowa dostawa oraz zwroty. Znając markę, jest w czym wybierać.

Kiedy wyprzedaże letnie 2018 Zara?

Kilka dni więcej masz na przygotowanie się na letnie wyprzedaże w Zara. Jeżeli już obłowisz się na zakupach w H&M, możesz kierować swoje kroki do tej hiszpańskiej sieci. Chcąc mieć największy wybór przecenionego towaru, wybierz się na zakupy już 21 czerwca 2018 roku, ponieważ wtedy Zara rozpoczyna wielką letnią wyprzedaż. Początek będzie skromny, ponieważ będziesz mogła zaoszczędzić od 30% do 50% początkowej ceny. Jednak nie jest powiedziane, że z czasem promocje będą jeszcze większe. W końcowej fazie wyprzedaży marki często decydują się na jeszcze mocniejsze obniżenie ceny.

Kiedy wyprzedaże Reserved 2018?

Reserved to marka w naszym kraju bardzo dobrze znana, choć nie każdy zdaje sobie sprawę, że to polski sprzedawca ubrań. Anglojęzyczna nazwa myli, jednak nie mylą promocje. Kiedy więc możemy spodziewać się wyprzedaży w Reserved? Niestety, nie wiadomo. Polska sieciówka odmawia podania dokładnej daty, jednak są poszlaki, które mogą wskazywać termin rozpoczęcia wyprzedaży. W 2015 roku letnie wyprzedaże Reserved rozpoczęły się 25 czerwca (czwarty czwartek miesiąca), w 2016 roku był to 17 czerwca (trzeci piątek), zaś rok temu Reserved ruszył z promocjami 22 czerwca (czwarty czwartek). Oznacza to, że możemy spodziewać się, że wyprzedaże Reserved 2018 ruszą między 22 a 29 czerwca. Z wyprzedaży można też skorzystać na stronie https://lamoda.pl/wyprzedaze. A ile będziemy mogli zaoszczędzić? Obniżki mają sięgać nawet 50%, co wpisuje się w ogólną tendencję wyprzedaży w sieciówkach.

Kiedy wyprzedaże w Pepco?

Jednak nie samymi ubraniami żyje kobieta. Czasem warto wyposażyć swoje mieszkanie w jakieś akcesoria kuchenne czy inne tego typu gadżety. A tych najlepiej szukać w Pepco. Pytanie brzmi tylko kiedy? Najlepiej już, ponieważ wielka wyprzedaż w Pepco tra od 16 czerwca. Warto się pospieszyć, ponieważ na swoim fanapage na Facebook marka jasno napisała, że lepiej korzystać póki można, ponieważ póki co nie ma w planach kolejnej tak dużej wyprzedaży.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

sklep internetowy z odzieżą

Dlaczego warto skorzystać z oferty sklepu internetowego z odzieżą?

Modne ubrania w dzisiejszych czasach można znaleźć w różnych punktach sprzedażowych. Korzystnym rozwiązaniem jest przeniesienie …