Longsleeve’y i podkoszulki są na tyle uniwersalne, że świetnie komponują się z elementami stylizacji casualowej | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Longsleeve i T-shirt – do jakich stylizacji pasują najlepiej?

Skomponowanie modnej stylizacji nie jest trudne, znajomość dobierania wzorów i kolorów pozwala zestawiać ze sobą wielorakie kroje i fasony, co w efekcie daje lekki, wygodny look. Jak się okazuje odpowiednie połączenie longsleeva albo T-shirta z innymi częściami garderoby daje możliwości tworzenia stylizacji na różne okazje.  

Wydanie sportowe

Męski longsleeve świetnie nadaje się do różnego typu stylizacji. Koszulka z długim rękawem doskonale pasuje do sportowego looku. W takim wydaniu bardzo dobrze prezentują się koszulki z nadrukiem, albo wyrazistymi wzorami. Przykłady takich modeli znajdują się na: https://www.tulzo.com/koszulki-z-dlugim-rekawem. Firma proponuje produkty najwyższej jakości, ze 100% bawełny, dzięki czemu są one bardzo wytrzymałe i wygodne. Longsleeve daje wolność wyboru, bo świetnie sprawdza się w połączeniu z innymi ubraniami, albo jako samodzielna część garderoby. Na koszulkę z długim rękawem można ubrać bluzę, albo bezrękawnik, a w razie potrzeby zdjąć wierzchnią część stylizacji. Podobnie jak przy lonsleevie, T-shirt można zakładać pod inne części ubioru, albo po prostu łączyć go z dresem czy jeansami.

Streetwear

Longsleeve i T-shirt bardzo dobrze sprawdzają się też w wydaniu streetwear. Koszulkę z długim, albo krótkim rękawem z powodzeniem można zakładać do jeansów, spodni baggi, albo joggerów. Na modelach bez nadruku świetnie prezentują się flanelowe lub jeansowe koszule. Taki look jest niezwykle wygodny i modny. Trzeba jedynie pamiętać, by nie przesadzić z mieszaniem wzorów. Koszula w kratę dobrze wygląda tylko na gładkiej fakturze. W chłodniejsze dni można założyć longsleeve do jeansowych szortów, a na wierzch ubrać skórzaną kurtkę albo bomberkę.

Styl casualowy

Longsleeve’y i podkoszulki są na tyle uniwersalne, że świetnie komponują się z elementami stylizacji casualowej. Bardzo dobrze sprawdzają się koszulki gładkie, bez nadruków w kolorach: białym, czarnym i brązowym. W zależności od okoliczności można wybrać inny wzór, ale sam krój koszulki stanowi świetny, nieformalny akcent, wśród takich elementów jak na przykład marynarka. Decydując się na założenie longsleeva, albo T-shirta do pracy, trzeba dokładnie wiedzieć, czy w danej firmie obowiązuje styl casual czy smart casual. W przypadku pierwszego z nich dozwolona jest większa swoboda w wyborze ubioru. Smart casual pozwala na założenie czegoś nieformalnego, ale jest bardziej elegancki od casualowego i opiera się przede wszystkim na noszeniu ubrań z innych materiałów niż w stylu formalnym, ale fasony i kroje elementów garderoby pozostają niezmienne.

Jak widać longsleeve i T-shirt pasują do różnego typu stylizacji. Ważne jest jedynie właściwe dobranie wzoru i koloru. Nie zawsze krzykliwe napisy i ogromne obrazki będą mile widziane, zdarzają się jednak momenty, kiedy takie stylizacje są jak najbardziej pożądane.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Godzilla T-Shirt

Niebanalne ubrania, czyli komiksowe nadruki na koszulkach

Ciekawy nadruk na T-shircie czy grafika na ubiorze nawiązująca do ulubionego filmu lub serialu to …