koszulka z nadrukiem
Koszulki z napisami i nadrukami to doskonały wybór dla każdego, niezależnie od wieku | fot.: stock.adobe.com

Wyraź siebie za pomocą koszulki z własnym nadrukiem

Poprzez ubiór możemy wyrazić siebie, dlatego zamiast kupować koszulki w sieciówkach, warto projektować własne, tym bardziej że można znaleźć firmę, która ów projekt zamieni w funkcjonalny t-shirt, pasujący do wielu casualowych czy smart casualowych stylizacji albo taki, który stanie się świetnym prezentem dla bliskiej osoby. Na jakie wzory na koszulkach warto postawić? Poznajcie kilka pomysłów, a także miejsce, gdzie możecie zlecić wykonanie Waszych projektów.

Koszulka z własnym zdjęciem – dla Ciebie lub kogoś bliskiego 

Chcesz podarować chłopakowi coś wyjątkowego na urodziny, święta, imieniny czy Walentynki? Wręcz mu koszulkę z Twoim lub Waszym zdjęciem. Na pewno nie ma takiej w swojej szafie. Oprócz zdjęcia na koszulce może znaleźć się napis. Koszulki z własnym nadrukiem można zaprojektować w programie graficznym. Jednak nie musisz się trudzić i specjalnie ściągać go na dysk. Zaprojektuj koszulkę na stronie: https://extra-koszulki.pl. Skorzystaj z kreatora i od razu wyślij swój projekt do realizacji. Już po krótkim czasie otrzymasz koszulkę z wybranym zdjęciem czy napisem albo kompozycją jednego i drugiego. Taka koszulka może być uzupełnieniem codziennej stylizacji. Świetnie będzie pasować do jeansów, ale i dresów. Chłopak będzie mógł ją ubrać na poranny jogging, wspólny spacer albo nawet na kolację z okazji rocznicy związku do casualowego garnituru i trampek. Oczywiście koszulkę z własnym zdjęciem możesz też przygotować dla siebie. Jeśli organizujesz swoją 18-tkę, czy okrągłe urodziny, taka koszulka może być świetnym uzupełnieniem Twojej stylizacji. 

Koszulki na zamówienie – na wieczór panieński, kawalerski, rocznicę ślubu 

Możesz wyrazić siebie za pomocą koszulki z nadrukiem także z okazji organizowanego wieczoru panieńskiego. Przygotuj koszulki dla uczestniczek imprezy, ale i dla panny młodej i świadkowej. Śmieszne napisy czy inspiracje możesz znaleźć w sieci. Na koszulce może znaleźć się prosta grafika, a także podsumowujące ją słowa. Na wieczór kawalerski możesz przykładowo wybrać nadruki na koszulkach „GAME OVER”, co sprawdzi się dla miłośnika gier, który właśnie zmienia cywilny stan. Oprócz napisu mogą znaleźć się na koszulce np. przekreślone okrągłe znaki z kieliszkiem, papierosem czy kobiecym wizerunkiem albo czymś innym, co przyjdzie Ci do głowy. Koszulki na zamówienie sprawdzają się także jako prezent na rocznicę ślubu. To też dobry pomysł na prezent, gdy przypomnisz sobie o rocznicy w ostatniej chwili, bo zawsze możesz stwierdzić, że długo myślałeś nad projektem. Terminy realizacji są krótkie, zatem możesz też liczyć na szybką wysyłkę.            

Koszulki z własnym napisem na Dzień Matki i Dzień Ojca 

Nie tylko na rocznicę związku, ale i na Dzień Matki czy Dzień Ojca warto przygotować tzw. komplementarne t-shirty. Napisy typu „Córeczka tatusia” „Mam piękną córkę ale mam też…” świetnie się sprawdzą. Na koszulce dla taty dokończeniem zdania mogą być grafiki przedstawiające straszaki na potencjalnych absztyfikantów, którzy się ojcu nie spodobają. Oczywiście projekty humorystycznych lub wzruszających sparowanych koszulek możesz przygotować także na Dzień Matki. W ten sposób poprzez koszulki możesz wyrazić łączące Cię z rodzicami więzi. Każdy z Was zyskuje też świetną pamiątkę.           

Koszulki z nadrukiem, dzięki którym wyrazisz swoje uczucia lub zainteresowania 

Koszulki z napisami i nadrukami to doskonały wybór dla każdego, niezależnie od wieku. Można poprzez treści na t-shirtach wyrazić swoje emocje, ale i zainteresowania. To dobry sposób, by zamanifestować swoje poglądy albo wyrazić zamiłowanie do sztuki, filmu czy literatury. Możliwości jest nieskończenie wiele. Możesz przygotować dla siebie koszulki z mottem na każdy dzień, które będą Cię wyróżniać. Co ważne nadruki są trwałe nawet po wielu praniach.       

Materiał partnera

Sprawdź także

sklep z kolorowymi t-shirtami

Haft, sitodruk czy druk cyfrowy?

Sposobów znakowania odzieży jest co najmniej kilka, ale z nich wszystkich najpopularniejsze to haft, sitodruk …