mężczyzna z nieśmiertelnikiem
Nieśmiertelnik to coraz bardziej popularna biżuteria, na którą decyduje się wiele osób | fot.: stock.adobe.com

Pamiątkowa biżuteria – nieśmiertelnik

Marzysz o biżuterii, która będzie upamiętniać ważne wydarzenie, datę albo zdjęcie? A może chciałbyś mieć zawsze przy sobie Twoje najważniejsze dane w razie nagłego, nieprzewidywalnego wypadku? Nieśmiertelnik z grawerem to gadżet idealny dla Ciebie! 

Liczy się jakość

Nieśmiertelnik z grawerem to coraz bardziej popularna biżuteria, na którą decyduje się wiele osób. Nie dość, że interesująco wygląda, to jeszcze pozwala czuć się bezpiecznie. Zawsze możesz mieć ją przy sobie. Ważna jest jakość i solidność wykonania, aby móc wykonywać z nim wszelkie czynności i aby towarzyszył nam na długie lata. Świetnym wizualnie i bardzo wytrzymałym materiałem jest stał chirurgiczna 316L. Sposób grawerunku napisu czy zdjęcia również odgrywa istotne znaczenie. Oferowany nieśmiertelnik grawerowany jest przy pomocy znakowarek laserowych.

Znakowarki laserowe

Nieśmiertelniki z grawerem wykonywane są za pomocą znakowarek. Jest to metoda druku bezkontaktowego. Pozwala na uzyskanie wysokiej jakości  oznaczeń, trwałości i ogranicza wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych.

Grawer 

Wygrawerować można zasadniczo wszystko. Grafikę lub tekst. Jedyne co nas ogranicza to miejsce , a więc należy dopasować idealną dla nas wielkość nieśmiertelnika z grawerem.

Pomysł na prezent 

Obdarowywanie innych cieszy nas samych. Pomysł na wręczenie bliskiej osobie nieśmiertelnika z grawerem to strzał w dziesiątkę. Jest spersonalizowany, zawiera datę, imiona czy zdjęcie. Do tego jest modnym gadżetem, który zawsze można nosić na szyi czy przypiąć do ulubionej torebki lub plecaka. Obdarowany za każdym razem, gdy będzie widział nieśmiertelnik pomyśli o nas. Czy można wymyślić bardziej doskonały prezent?

Bezpieczeństwo

Oprócz wyglądu, upamiętnienia ważnego wydarzenia czy wygrawerowania wizerunku najbliższej nam osoby produkt może również pełnić zupełnie inną funkcję. Nieśmiertelnik z grawerem może stać się tabliczką z naszymi najważniejszymi danymi taki jak : imię , nazwisko, adres zamieszkania, grupa krwi czy telefon kontaktowy do naszej najbliższej osoby. Niestety coraz częściej przychodzi mierzyć się nam z chorobą. Dla przykładu, osoby chorujące na cukrzycę, poprzez nagły spadek cukru dostają zapaści. Dzięki takiemu nieśmiertelnikowi gdzie może znaleźć się taka informacja jesteśmy w stanie uratować swoje życie. Podobnie w przypadku wypadku. Wygrawerowanie na nieśmiertelniku grupy krwi i zaoszczędzony dzięki temu czas, może mieć niebagatelne znacznie. Każdy z nas ma taką rzecz, z którą nie lubi się rozstawać nawet na moment. Jeśli staniesz się posiadaczem nieśmiertelnika, taka kolekcja się powiększy.

Materiał partnera

Sprawdź także

naszyjniki ania kruk

Naszyjnik damski, jaki wybrać?

Naszyjniki to modne dodatki do każdej stylizacji. Do niektórych ubrań bardziej pasują delikatne łańcuszki, natomiast …