parking przy lotnisku
Dziś powstaje coraz więcej firm dających możliwość pozostawienia swojego samochodu na czas podróży samolotem na parkingu w pobliskiej okolicy lotniska | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Parking przy lotnisku — korzyści tego rozwiązania

Dojazd na lotnisko bywa sporym wyzwanie dla wielu osób. Tym bardziej, jeśli mieszkają w znacznej odległości od niego. Do dyspozycji jest wtedy wiele opcji — opłacenie taksówki, dojazd busem, pociągiem lub zapłacenie komuś z rodziny, aby przywiózł nas na lotnisko. Jednak istnieje jeszcze jedno opłacalne rozwiązanie, czyli dojazd własnym samochodem na parking przy lotnisku. Ta ostatnia opcja zyskuje coraz większą popularność, gdyż związana jest z wieloma korzyściami.

Jaki parking przy lotnisku warto wybrać?

Dziś powstaje coraz więcej firm dających możliwość pozostawienia swojego samochodu na czas podróży samolotem na parkingu w pobliskiej okolicy lotniska. Jednak wybranie odpowiedniej oferty nie jest takie proste, gdyż musimy zwrócić uwagę na wiele kwestii, w tym m.in. na koszty. W dalszej części tego artykułu zostaną przedstawione korzyści udostępnione przez firmę startparking.pl, które decyduje się wybierać coraz więcej osób.

Niskie ceny

Parking przy lotnisku wcale nie musi być drogi. Najważniejsze jest to, aby odpowiednio poszukać, gdyż wtedy można znaleźć naprawdę korzystną ofertę. W ten sposób koszty związane z dojazdem mogą stać się niższe nawet w porównaniu z tym, że ktoś miałby przywieźć nas na lotnisko. Najbardziej zaoszczędzimy, kiedy pozostawimy samochód na prywatnym parkingu przez dłuższy okres, np. powyżej ośmiu lub piętnastu dni.

Wygoda

Wybierając cenioną firmę oferującą parking przy lotnisku możemy zyskać pewność, że będziemy mieli, gdzie pozostawić swoje auto. Poza tym unikniemy konieczności dźwigania bagażów w komunikacji miejskiej czy podczas poszukiwania transferu na lotnisko. Wystarczy, że po prostu wsiądziemy do swojego samochodu, przyjedziemy na parking, uiścimy opłatę i zapakujemy wszystkie swoje rzeczy do busa, którym następnie dojedziemy wprost na blisko położone lotnisko. Bez jakiegokolwiek stresu i obawy, że nie zdążymy na lot czy pobrudzimy torby przez deszcz czy śnieg.

Bezpieczeństwo

Parking przy lotnisku to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. W końcu przez 24 godziny na dobę jest on monitorowany. Unikniemy dzięki temu ryzyka związanego z kradzieżą. Dużą zaletą jest możliwość korzystania ze specjalnej oferty związanej z ubezpieczeniem od szkód, które mogłyby mieć miejsce na parkingu. W ten sposób już na pewno nic złego nie stanie się z naszym pojazdem.

Transfer na lotnisko

Kiedy już zaparkujemy swój samochód, będziemy mogli skorzystać z dodatkowej usługi polegającej na dowozie busem na lotnisko. W ten sposób nie trzeba przejmować się dotarciem tam i ponoszeniem dodatkowych kosztów. Transport oferowany jest w obie strony, niezależnie od pory dnia lub nocy. Dzięki temu, że omawiana firma posiada sporą liczbę pojazdów, czas oczekiwania jest niezwykle skrócony. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że dostępna jest również specjalna aplikacja, wyświetlająca, gdzie aktualnie znajduje się bus i o której przyjedzie w umówione miejsce.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

W grupie taniej – poradnik jak tanio podróżować

Podróżowanie jest coraz bardziej popularne. Coraz więcej osób wybiera wyjazdy zagraniczne, a dzieje się tak …