gadżety samochodowe
Wszelkie akcesoria ułatwiające utrzymanie porządku w samochodzie to dobry pomysł | fot.: materiał partnera

Jakie gadżety do auta wybrać na prezent?

Dla miłośników czterech kółek samochód to coś więcej niż tylko środek transportu. Bardzo często takie osoby sporo czasu poświęcają wyborowi najciekawszych dodatków, dzięki którym wnętrze pojazdu zyskuje dodatkowy charakter lub staje się uporządkowane. Jeśli poszukujesz prezentu dla kogoś takiego, podążaj właśnie tym tropem: pomysłowe gadżety do auta mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Na co jednak zdecydować się, by sprawić radość drugiej osobie? Które artykuły motoryzacyjne i dodatki okażą się najbardziej przydatne? Skorzystaj z naszych podpowiedzi?

1. Gadżety do auta dla miłośników porządku

2. Bezpieczeństwo i funkcjonalność – pomysły na prezent

3. Trochę elektroniki

Gadżety do auta to także ciekawy pomysł na nośnik reklamowy. Wiele firm, niekoniecznie z branży motoryzacyjnej, wręcza swoim klientom praktyczne akcesoria z własnym nadrukiem, na przykład logo, dzięki czemu doskonale eksponują swój brand.

Gadżety do auta dla miłośników porządku

Wszelkie akcesoria ułatwiające utrzymanie porządku w samochodzie to dobry pomysł. Na pierwszym miejscu znajdują się niewątpliwie uchwyty samochodowe, dzięki którym telefon czy nawigacja GPS będzie zawsze dobrze widoczna i pod ręką. Bardzo wygodne są modele montowane w kratkę nawiewu, chociaż nie brakuje zwolenników uchwytów magnetycznych czy z wytrzymałą przyssawką. Niektóre warianty są nawet wyposażone w komfortowe ładowanie indukcyjne pozwalajace zrezygnować z plączących się kabli.

Pod uwagę weź także organizery. Wiesza się je na oparciu siedzenia lub sytuuje w bagażniku. Pozwalają w wygodny sposób zagospodarować dziecięce zabawki oraz szereg drobnych narzędzi i akcesoriów, które często ze sobą wozimy.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność – pomysły na prezent

Czy szukasz prezentu dla miłośnika praktycznych rozwiązań? Jeśli dodatkowo ma to być gadżet samochodowy, wybór staje się całkiem prosty.

Koniecznie zwróć uwagę na poręczny zestaw akcesoriów, dzięki którym kierowca będzie mógł zmierzyć ciśnienie w oponach, podświetlić konkretny element samochodu nocą czy przeciąć pasy w razie zdarzenia drogowego. To niewielkie gadżety, jednak każdy kierowca wie, z jakich opresji mogą wybawić, jeśli w odpowiednim momencie będą znajdowały się pod ręką.

Trochę elektroniki

Dobrym pomysłem są także drobne gadżety elektroniczne. Na uwagę zasługuje na przykład niewielki lokalizator GPS, który wystarczy gdziekolwiek w aucie, aby zawsze móc ustalić jego położenie. Przydatne okazują się także alkomaty lub kompleksowe powerbanki pozwalające na awaryjny rozruch.

Materiał partnera

Sprawdź także

Jak zabezpieczyć iPhone’a przed przypadkowym uszkodzeniem?

Choć telefony firmy Apple są bardzo solidne, niekiedy przez nieuwagę człowieka mogą ulec przypadkowemu uszkodzeniu. …