zarządzanie aplikacjami
Aplikacja Mój T-Mobile to świetna opcja dla każdego, kto jest Klientem T-Mobile i lubi mieć zawsze wszystko pod kontrolą | fot.: stock.adobe.com

Mój T-Mobile – zarządzaj usługami firmy z aplikacji

W swojej codziennej pracy praktycznie nie rozstajesz się ze smartfonem? Teraz oprócz wysyłania e-maili czy bycia w stałym kontakcie z klientami, kontrahentami i pracownikami, możesz z poziomu telefonu swobodnie zarządzać usługami swojej firmy! Wystarczy do tego prosta i intuicyjna w obsłudze aplikacja Mój T-Mobile. Czym ona jest i jakie daje możliwości?

Aplikacja Mój T-Mobile – kto może z niej skorzystać?

Aplikacja Mój T-Mobile to świetna opcja dla każdego, kto jest Klientem T-Mobile i lubi mieć zawsze wszystko pod kontrolą. Co ważne, aplikacja dostępna jest za darmo zarówno dla użytkowników smartfonów z systemem Android (wówczas można ją pobrać z Google Play), jak i iOS (z Apple Store). Dzięki niej możesz wygodnie, z poziomu swojego smartfona zarządzać wszystkimi usługami.

Szczegółowych informacji na temat aplikacji od magentowego operatora szukaj na: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/moj-t-mobile.

Aplikacja Mój T-Mobile – możliwości

Aplikacja Mój T-Mobile daje w praktyce wiele istotnych korzyści.

  • Z łatwością zarządzaj numerami

Masz kilka numerów w T-Mobile? Możesz zarządzać wszystkimi jednocześnie właśnie z poziomu wspomnianej już aplikacji. Dodawaj nowe numery, aktywuj niezbędne usługi, ale też sprawdzaj bieżące koszty czy zużycie danych. Łatwo i szybko – wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie telefonu.

  • Wygodnie płać rachunki

Kilka kliknięć i gotowe! W skrócie, właśnie tak przebiega opłacanie rachunków w aplikacji Mój T-Mobile. Możesz być na bieżąco ze wszystkimi płatnościami i w dowolnej chwili sprawdzać należności, przeglądać faktury oraz płacić rachunki. Miej wszystko pod kontrolą zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

  • Kontroluj zużycie danych

Dotychczas zdarzało Ci się w najmniej odpowiednim momencie wyczerpać paczkę danych czy limit połączeń i musiałeś szybko reagować na niemiłą niespodziankę? Zapomnij o tym! W aplikacji Mój T-Mobile możesz w każdej chwili sprawdzić stan zużycia danych – wysłanych SMS-ów, MMS-ów czy wykorzystanego internetu. W razie potrzeby kilkoma kliknięciami dokup nowy pakiet, by znów cieszyć się pełną swobodą w korzystaniu z usług T-Mobile.

  • Dokupuj nowe usługi

Czeka Cię służbowy wyjazd za granicę? Dokup paczkę roamingu, by móc pozostać w kontakcie z bliskimi i mieć możliwość swobodnego surfowania w sieci nawet podczas dłuższych podróży. Warto też co jakiś czas sprawdzać aktualną ofertę dla firm – być może zainteresuje Cię coś nowego.

Artykuł sponsorowany

Sprawdź także

edycja zdjęć na smartfonie

Przegląd najpopularniejszych aplikacji do edycji zdjęć na smartfony

Aplikacje do edycji zdjęć stały się nieodzownym elementem korzystania ze smartfona. Oferują one szeroki zakres …