zarządzanie aplikacjami
Aplikacja Mój T-Mobile to świetna opcja dla każdego, kto jest Klientem T-Mobile i lubi mieć zawsze wszystko pod kontrolą | fot.: stock.adobe.com

Mój T-Mobile – zarządzaj usługami firmy z aplikacji

W swojej codziennej pracy praktycznie nie rozstajesz się ze smartfonem? Teraz oprócz wysyłania e-maili czy bycia w stałym kontakcie z klientami, kontrahentami i pracownikami, możesz z poziomu telefonu swobodnie zarządzać usługami swojej firmy! Wystarczy do tego prosta i intuicyjna w obsłudze aplikacja Mój T-Mobile. Czym ona jest i jakie daje możliwości?

Aplikacja Mój T-Mobile – kto może z niej skorzystać?

Aplikacja Mój T-Mobile to świetna opcja dla każdego, kto jest Klientem T-Mobile i lubi mieć zawsze wszystko pod kontrolą. Co ważne, aplikacja dostępna jest za darmo zarówno dla użytkowników smartfonów z systemem Android (wówczas można ją pobrać z Google Play), jak i iOS (z Apple Store). Dzięki niej możesz wygodnie, z poziomu swojego smartfona zarządzać wszystkimi usługami.

Szczegółowych informacji na temat aplikacji od magentowego operatora szukaj na: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/moj-t-mobile.

Aplikacja Mój T-Mobile – możliwości

Aplikacja Mój T-Mobile daje w praktyce wiele istotnych korzyści.

  • Z łatwością zarządzaj numerami

Masz kilka numerów w T-Mobile? Możesz zarządzać wszystkimi jednocześnie właśnie z poziomu wspomnianej już aplikacji. Dodawaj nowe numery, aktywuj niezbędne usługi, ale też sprawdzaj bieżące koszty czy zużycie danych. Łatwo i szybko – wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie telefonu.

  • Wygodnie płać rachunki

Kilka kliknięć i gotowe! W skrócie, właśnie tak przebiega opłacanie rachunków w aplikacji Mój T-Mobile. Możesz być na bieżąco ze wszystkimi płatnościami i w dowolnej chwili sprawdzać należności, przeglądać faktury oraz płacić rachunki. Miej wszystko pod kontrolą zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

  • Kontroluj zużycie danych

Dotychczas zdarzało Ci się w najmniej odpowiednim momencie wyczerpać paczkę danych czy limit połączeń i musiałeś szybko reagować na niemiłą niespodziankę? Zapomnij o tym! W aplikacji Mój T-Mobile możesz w każdej chwili sprawdzić stan zużycia danych – wysłanych SMS-ów, MMS-ów czy wykorzystanego internetu. W razie potrzeby kilkoma kliknięciami dokup nowy pakiet, by znów cieszyć się pełną swobodą w korzystaniu z usług T-Mobile.

  • Dokupuj nowe usługi

Czeka Cię służbowy wyjazd za granicę? Dokup paczkę roamingu, by móc pozostać w kontakcie z bliskimi i mieć możliwość swobodnego surfowania w sieci nawet podczas dłuższych podróży. Warto też co jakiś czas sprawdzać aktualną ofertę dla firm – być może zainteresuje Cię coś nowego.

Artykuł sponsorowany

Sprawdź także

pobieranie filmu z yt na androida

Jak pobrać film z Youtube na telefon z Androidem?

Telefony z Androidem są na tyle uniwersalne, że przejęły wiele funkcji komputerów osobistych. Jedynie oglądanie …